Niestety, ta okazja już wygasła
Siekiera, diakonia Fiskars x17
195° Zakończono

Siekiera, diakonia Fiskars x17

129zł199zł-35%Carrefour Okazje
12
sie 17.Dostępność Ogólnopolska

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Aktualizacje społecznościowe
Carrefour OkazjeCarrefour gazetka

Grupy

12 Komentarzy
2711931-DlQWv.jpg
2711932-3J6wO.jpg
Co ona ma wspólnego z diakonią? Mam nadzieję, że nie jest przeznaczona do walki z diakonami, ani do użycia przez nich przeciw komu innemu...
2712055-csboT.jpg
Edytowane przez: "Observatore" sie 17.
Dobra cena. Fiskars to taki Mercedes wśród siekier. Nie używam i nie jest mi potrzebna, ale w takiej cenie i tak bym sobie kupił, żeby móc podziwiać kunszt wykonania.
świetnie łupie czasem nawet w krzyżu jak się przecholuje
Fajna. Polecam. Latwo usunac krew z trzonka
zielu1991117/08/2019 22:09

Dobra cena. Fiskars to taki Mercedes wśród siekier. Nie używam i nie jest m …Dobra cena. Fiskars to taki Mercedes wśród siekier. Nie używam i nie jest mi potrzebna, ale w takiej cenie i tak bym sobie kupił, żeby móc podziwiać kunszt wykonania.


Haha Mercedes? Taka siekierka o takiej wadze, to się może nadaje do łupania cienkich szczapek na drzazgi do rozpałki.
zielu1991117/08/2019 22:09

Dobra cena. Fiskars to taki Mercedes wśród siekier. Nie używam i nie jest m …Dobra cena. Fiskars to taki Mercedes wśród siekier. Nie używam i nie jest mi potrzebna, ale w takiej cenie i tak bym sobie kupił, żeby móc podziwiać kunszt wykonania.zapomniałeś "i chwalić się przed somsiadem"
Siekiera fajna ale do rozłupywania stanowczo za mała. Polecam x25 dla mnie optymalny rozmiar.
Edytowane przez: "Grzegorz_Majchrzyk" sie 18.
Rozłupywanie jest jak seks. Nie tylko rozmiar ma znaczenie. Odpowiedni kąt ostrza robi robotę. Wierzcie lub nie, ale miałem okazję łupać wielkie drzewo, i różnica między starą ciężką ostrą siekierą, a takim fisksrsem jest bardzo duża.
X17 to podstawowa wielkość, ale bez problemu radzi sobie z dębiną o średnicy np.50 cm i h=60. Ważne jest w niej wyważenie i kształt. Mam od lat i polecam, a jak jesteś wysoki i silny to spraw sobie większą. Ważne by łupać świerzo ścięte drewno ale i leżaki łupie. Warto dokupić spory klin i posiadać np.2kg młotek
Najlepsza siekiera sam uzywam juz kilka lat. Zarabista cena jak ktosnie ma to polecam
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od MartinezDelaRivera. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst