20°
Zakończono
Shuttle Omninas KD20 serwer plików NAS za 199,90 zł @ Ibood.pl
Shuttle Omninas KD20 serwer plików NAS za 199,90 zł @ Ibood.pl
  1. Okazje IBood
  2. Komputery
Kategorie
  1. Komputery

Shuttle Omninas KD20 serwer plików NAS za 199,90 zł @ Ibood.pl

Serwery NAS to bardzo popularne aktualnie dodatki do centrum domowej rozrywki. Dzięki portalowi Ibood możemy taki serwer kupić już za 199,9 zł. Do tego będziemy musieli kupić dysk i już można będzie w własnej domowej sieci posiadać centrum multimedialne na którym będą np zamieszczone wszystkie pliki z muzyką czy filmy jakie posiadamy.

Serwer Shuttle Omninas posiada możliwość podpięcia dwóch dysków o pojemności maksymalnej 4 Tb każdy. Jeśli podłączymy od razu dwa dyski będziemy mogli skorzystać z opcji Raid 0 lub 1 lub JBOD. Raid w zależności od opcji daje nam jeszcze szybszy zapis danych dzielony pomiędzy dwoma dyskami lub pełne bezpieczeństwo plików przechowywanych na serwerze. W przypadku gdy awarii ulegnie jeden dysk, drugi będzie miał zapisane identyczne dane co ten pierwszy, to właśnie daje opcja Raid 1, czyli lustrzane odbicie dysków.
Serwer i jego dane można udostępniać za pomocą aplikacji mobilnych dla IOS i Android, dzięki czemu w domowej sieci bez problemu mogą znaleźć się nie tylko telewizor czy komputer ale i smartfony. Producent wyposażył serwer w różne wejścia, które ułatwiają nam prace z urządzeniem. Posiada czytnik kart pamięci SD, USB 3.0 i USB 2.0. Port LAN oczywiście daje nam możliwość wpięcia serwera w router lub switch, a prędkość Gigabit w zupełności wystarcza do szybkiej pracy z urządzeniami w sieci.
Producent wyposażył serwer w procesor PLX NAS 7821, Dual Core ARM 11, 2x 750 MHz oraz pamięć 256 Mb DDR2

Sprzęt będzie wysyłany 3 września.

Pełna specyfikacja sprzętu shuttle.eu/fil…pdf

Test serwera purepc.pl/inn…0,5

Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst