Shuttle Omninas KD20 serwer plików NAS za 199,90 zł @ Ibood.pl
20°Zakończono

Shuttle Omninas KD20 serwer plików NAS za 199,90 zł @ Ibood.pl

199,90złIBood Okazje
Pepper 0
sie 25. 2014
Serwery NAS to bardzo popularne aktualnie dodatki do centrum domowej rozrywki. Dzięki portalowi Ibood możemy taki serwer kupić już za 199,9 zł. Do tego będziemy musieli kupić dysk i już można będzie w własnej domowej sieci posiadać centrum multimedialne na którym będą np zamieszczone wszystkie pliki z muzyką czy filmy jakie posiadamy.

Serwer Shuttle Omninas posiada możliwość podpięcia dwóch dysków o pojemności maksymalnej 4 Tb każdy. Jeśli podłączymy od razu dwa dyski będziemy mogli skorzystać z opcji Raid 0 lub 1 lub JBOD. Raid w zależności od opcji daje nam jeszcze szybszy zapis danych dzielony pomiędzy dwoma dyskami lub pełne bezpieczeństwo plików przechowywanych na serwerze. W przypadku gdy awarii ulegnie jeden dysk, drugi będzie miał zapisane identyczne dane co ten pierwszy, to właśnie daje opcja Raid 1, czyli lustrzane odbicie dysków.
Serwer i jego dane można udostępniać za pomocą aplikacji mobilnych dla IOS i Android, dzięki czemu w domowej sieci bez problemu mogą znaleźć się nie tylko telewizor czy komputer ale i smartfony. Producent wyposażył serwer w różne wejścia, które ułatwiają nam prace z urządzeniem. Posiada czytnik kart pamięci SD, USB 3.0 i USB 2.0. Port LAN oczywiście daje nam możliwość wpięcia serwera w router lub switch, a prędkość Gigabit w zupełności wystarcza do szybkiej pracy z urządzeniami w sieci.
Producent wyposażył serwer w procesor PLX NAS 7821, Dual Core ARM 11, 2x 750 MHz oraz pamięć 256 Mb DDR2

Sprzęt będzie wysyłany 3 września.

Pełna specyfikacja sprzętu shuttle.eu/fil…pdf

Test serwera purepc.pl/inn…0,5

Kategorie
  1. Komputery
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst