Niestety, ta okazja już wygasła
Shodan.io konto dożywotnie za 1$
1084° Zakończono

Shodan.io konto dożywotnie za 1$

4,06zł198,94zł-98%
69
lis 23. 2019

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Aktualizacje społecznościowe
Avatar
Usunięty50870 W trakcie usuwania
Coroczna* promocja na Shodan.io. Rok i dwa lata temu promocja była z okazji Black Friday*, dziś jest z okazji 10-lecia serwisu (niemniej termin się nałożył).
W celu zkaupu przechodzimy na stronę shodan.io/sto…ber, rejestrujemy się i kupujemy licencję.

*poprzednie promocje były na kwotę 5 dolarów. Obecna cena jest najniższą w historii serwisu.

Za pomocą Shodan.io możemy przeszukiwać zasoby sieci, skanować usługi (telnet, http) i porty. Więcej technicznych informacji:
sekurak.pl/sho…ch/

Ceny pozwoliłem sobie zaokrąglić. W dolarach jest to:
Promocyjna cena: 1 USD
Standardowa cena: 49 USD


Możliwość zapłaty PayPalem i kartą.

PS. Pamiętaj proszę, że oceniamy okazję (taka promocja jest tylko raz do roku), jeżeli nie interesuje Cię ten produkt - nie stawiaj minusa, przejdź dalej
Shodan to znane narzędzie służące do rekonesansu sieciowego. Normalnie podstawowe konto kosztuje $49, natomiast z okazji 10-lecia powstania narzędzia, możecie go kupić za $1 (zakup „na zawsze”, jednorazowy). Trzeba się spieszyć bo promocja trwa jeszcze niecałe 24h.
UWAGA: Zaczynacie od rejestracji konta (account.shodan.io/reg…ter). Późnej upgrade do wersji komercyjnej. Używajcie odpowiedzialnie.

Grupy

Najlepsze komentarze
nawet nie wiem co to , ale za dolca
Ten dopis ps potrzebny. Leci plus
Ech, byłeś pierwszy z ofertą
Moja utknęła u moderatorów.
69 Komentarzy
Plus!
Ten dopis ps potrzebny. Leci plus
Ech, byłeś pierwszy z ofertą
Moja utknęła u moderatorów.
Warto wziąć na zaś? Wiecie, zakupoholizm
nawet nie wiem co to , ale za dolca
Warto wziąć. W skrócie pozwala przeskanować jak was widać z internetu. Czasem się można zdziwić... Darmowa wersja nie ma skanowania na żądanie. Tam trzeba trochę poczytać jak tego używać bo narzędzie jest profesjonalne.
Czemu przy rejestracji nie puszcza skrzynki protonmail?
Avatar
Usunięty50870
Div66623/11/2019 10:12

Czemu przy rejestracji nie puszcza skrzynki protonmail?


Dziwne... Możesz ewentualnie spróbować zarejestrować się z innego maila, a potem podmienić w ustawieniach (o ile taki case przejdzie w ogóle. Maila podświetla na zielono, po edycji, ale nie zapisywałem zmian, bo nie mam protonmaila).
Edytowane przez: "Usunięty50870" lis 23. 2019
Czy od czasu tej recenzji z Sekuraka (2013) dodali coś więcej? np. indeksowanie https/443 czy innych portów?
Ma ktoś jakieś pomysły na praktyczne zastosowanie w domu, jeśli nie zamierza się włamywać do innych urządzeń/systemów w necie? bo np. samo przeskanowanie swojego IP z netu to można zrobić też z innych, darmowych stron.
Avatar
Usunięty50870
xxeross23/11/2019 10:16

Czy od czasu tej recenzji z Sekuraka (2013) dodali coś więcej? np. i …Czy od czasu tej recenzji z Sekuraka (2013) dodali coś więcej? np. indeksowanie https/443 czy innych portów?Ma ktoś jakieś pomysły na praktyczne zastosowanie w domu, jeśli nie zamierza się włamywać do innych urządzeń/systemów w necie? bo np. samo przeskanowanie swojego IP z netu to można zrobić też z innych, darmowych stron.


To jest bardziej do testów penetracyjnych, gdy zajmujesz się tym na co dzień i potrzebujesz kombajna do różnych serwisów i usług. Do prywatnych spraw raczej się nie nadaje, chyba że jednorazowo (ale wydaje mi się, że sporo załatwisz też na darmowym koncie).
Usunięty5087023/11/2019 10:15

Dziwne... Możesz ewentualnie spróbować zarejestrować się z innego maila, a …Dziwne... Możesz ewentualnie spróbować zarejestrować się z innego maila, a potem podmienić w ustawieniach (o ile taki case przejdzie w ogóle. Maila podświetla na zielono, po edycji, ale nie zapisywałem zmian, bo nie mam protonmaila).


Chodzilo mi wlasnie o to zeby nie mieli tracka mojego gmaila ktorego czyta codziennie kilkaset pracownikow google;)
Avatar
Usunięty50870
Div66623/11/2019 10:20

Chodzilo mi wlasnie o to zeby nie mieli tracka mojego gmaila ktorego czyta …Chodzilo mi wlasnie o to zeby nie mieli tracka mojego gmaila ktorego czyta codziennie kilkaset pracownikow google;)


Możesz spróbować przepuścić jakiś mail tymczasowy i potem podmienić na ten protonowy w ustawieniach
Prywatnie dodam, warto pomyśleć o skrzynce zoho.eu Taka mała "konkurencja" dla Google (i z pewnością mniej pracowników )
Avatar
Usunięty50870
Edytowane przez: "Usunięty50870" lis 23. 2019
DUBEL !!!!
Ile osób to jeszcze wrzuci?
to jest subskrybcja czy jednorazowa licencja? przy próbie płatności przez PayPal nie pokazuje kwoty
to jest subskrybcja czy jednorazowa licencja? przy próbie płatności przez PayPal nie pokazuje kwoty
bomber23/11/2019 10:49

to jest subskrybcja czy jednorazowa licencja? przy próbie płatności przez P …to jest subskrybcja czy jednorazowa licencja? przy próbie płatności przez PayPal nie pokazuje kwoty


Dożywotnia licencja.
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od MrUK. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst