SHIRU Zestaw Uchwyt Samochodowy + Etui 10' + Rysik
82°Zakończono

SHIRU Zestaw Uchwyt Samochodowy + Etui 10' + Rysik

4
lip 13. 2016
Dziś jeszcze przez prawie 11h, w promocji w X-KOM.PL Gorący Strzał za 19 zł zamiast 79 zł możemy kupić Zestaw Uchwyt Samochodowy + Etui 10' + Rysik firmy SHIRU. Nasze urządzenie możemy zamontować na zagłówku lub zwyczajnie na szybie. Maksymalna wielkość urządzenia 10", także powinno pasować do większości mniejszych tabletów, do smarfonów i GPS.


X-KOM.PL daję gwarancje 12 miesięcy. Dość ciekawa propozycja na wakacje lub dla osób podróżujących dużo samochodem, myślę że za 19 zł warto, szczególnie przy Odbiorze Osobistym.

Zamówione produkty możesz odebrać w salonach w Białej Podlaskiej, Białymstoku, Bielsku-Białej, Bydgoszczy, Częstochowie, Gdańsku, Gliwicach, Katowicach, Kielcach, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Olsztynie, Opolu, Poznaniu, Rzeszowie, Szczecinie, Tarnowskich Górach, Warszawie i Wrocławiu.

4 Komentarze

bo to nie jest więcej warte

Galaxy tan 10.1 wejdzie w to ?

Autor

momopoznan3 min

Galaxy tan 10.1 wejdzie w to ?Powinien wejść

KitusKotus24 min

bo to nie jest więcej warteMoże i nie jest, ale to znaczy, że jest w adekwatnej cenie i można kupić normalnie legalnie, w Polsce z gwarancją i bez czekania

sherlockLip 13.

Powinien wejść Może i nie jest, ale to znaczy, że jest w adekwatnej cenie i można kupić normalnie legalnie, w Polsce z gwarancją i bez czekania

​ja z Chin tylko nielegalnie kupuje
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy