Niestety, ta okazja już wygasła
SHIRU Wireless Silent Mouse (Biała)
355° Zakończono

SHIRU Wireless Silent Mouse (Biała)

20zł49zł-59% Darmowa dostawa Darmowax-kom Okazje
59
cze 27.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Świetna myszka bezprzewodowa, praktycznie bezgłośna, z kodem za 20zł
Z dwoma odbiornikami WiFi, można więc korzystać przynajmniej na dwóch sprzętach nie martwiąc się o przekładanie odbiornika.
Ja swego czasu kupiłem za 30 i jestem zadowolony.

168812-e4Rjq.jpg
Darmowy odbiór w sklepach x-kom
Aktualizacje społecznościowe
Z kodem "wakacje" dostępna jest wersja w czarnym kolorze za 19zł
X-kom OkazjeX-kom kody rabatowe

Grupy

59 Komentarzy
Mam i potrafi się u mnie przyciąć, ma takie jakby opóźnienia ale klawisze są fajne dość ciche jak ktoś po nocy używa i nie chcę przeszkadzać komuś w pokoju
Cześć, gdzie ona ma te 6 przycisków? Chodzi mi o te które przeważnie sa zlokalizowane pod kciukiem (dalej,wstecz)?
Super_Aids27/06/2019 11:14

Cześć, gdzie ona ma te 6 przycisków? Chodzi mi o te które przeważnie sa zlo …Cześć, gdzie ona ma te 6 przycisków? Chodzi mi o te które przeważnie sa zlokalizowane pod kciukiem (dalej,wstecz)?Lewy, prawy, rolka, rolkę można kliknąć więc działa jako środkowy klawisz i do tego dwupozycyjny przełącznik DPI pewnie traktowany jako dwa przyciski
Super_Aids27/06/2019 11:14

Cześć, gdzie ona ma te 6 przycisków? Chodzi mi o te które przeważnie sa zlo …Cześć, gdzie ona ma te 6 przycisków? Chodzi mi o te które przeważnie sa zlokalizowane pod kciukiem (dalej,wstecz)?


Tutaj masz do przodu i wstecz, a wciskając ustawiasz DPI2495038-erfYK.jpg
Dypo27/06/2019 11:30

Tutaj masz do przodu i wstecz, a wciskając ustawiasz DPI[Obrazek]O proszę, a ja używałem tylko do zmiany DPI A w przód i wstecz ogarniałem gestami
kupiłem z wcześniejszej wstawki. mega! Nie zastanawiać się tylko brać.
Mam, polecam
Dziękować. Akurat szukałem jakiejś taniej mychy - za 2dyszki warto dac jej szansę Ktoś się orientuje, czy przełącza się jakoś na który odbiornik myszka akurat "nadaje"? Tzn jak będe miał włączonego PCta i lapsa to kursor będzie śmigał na obydwu urządzeniach naraz?
Dzięki. Również szukałem nowej myszki, a za dwie dyszki to w sam raz
schizo27/06/2019 12:08

Dziękować. Akurat szukałem jakiejś taniej mychy - za 2dyszki warto dac jej …Dziękować. Akurat szukałem jakiejś taniej mychy - za 2dyszki warto dac jej szansę Ktoś się orientuje, czy przełącza się jakoś na który odbiornik myszka akurat "nadaje"? Tzn jak będe miał włączonego PCta i lapsa to kursor będzie śmigał na obydwu urządzeniach naraz?


Myszka sparuje się z jednym odbiornikiem.
piskorpep27/06/2019 12:26

Myszka sparuje się z jednym odbiornikiem.


A kto decyduje z którym?
"Bezprzewodowa mysz SHIRU Wireless Silent Mouse posiada dwa nano odbiorniki. To bardzo praktyczne rozwiązanie, bo jeden z nich możesz zainstalować w komputerze domowym, a drugi w służbowym" Czyli nie można jest przełączać jak się chce, szkoda.
Polecam
Lepszy protip jest taki, że ta sama mysz jest w drugiej promocji x-komu złotówkę taniej, tylko że w czarnym kolorze. Właśnie zamówiłem obie i będę prosił o anulowanie droższej.
Rudolf27/06/2019 13:46

Lepszy protip jest taki, że ta sama mysz jest w drugiej promocji x-komu …Lepszy protip jest taki, że ta sama mysz jest w drugiej promocji x-komu złotówkę taniej, tylko że w czarnym kolorze. Właśnie zamówiłem obie i będę prosił o anulowanie droższej.


Jaka to promocja? Ewentualnie jaki kod?
Można link do tej drugiej promocji. Bo z tej po zmianie na czarną - nie wchodzi kod obniżający (cena 49zł),
Rudolf27/06/2019 13:46

Lepszy protip jest taki, że ta sama mysz jest w drugiej promocji x-komu …Lepszy protip jest taki, że ta sama mysz jest w drugiej promocji x-komu złotówkę taniej, tylko że w czarnym kolorze. Właśnie zamówiłem obie i będę prosił o anulowanie droższej.


Faktycznie. Kod "wakacje" robi czarną za 19zł.
Też anulowałem białą bez problemu (był link w mailu)
Edytowane przez: "tomek.szubert" cze 27.
Odpowiadam.
Czarna wchodzi za 19 zł z kodem "wakacje"
Dziękuję za informacje.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst