Niestety, ta okazja już wygasła
Sherlock S2 - drzwi otwierane pilotem i smartfonem
450° Zakończono

Sherlock S2 - drzwi otwierane pilotem i smartfonem

292,67zł Darmowa dostawa DarmowaAliExpress Okazje
66
450° Zakończono
Sherlock S2 - drzwi otwierane pilotem i smartfonem
mar 16. 2019Dostawa z: Chiny

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Cena w dolarach okazji (z jednym pilotem) - 75,66 $
Cena bez pilota - 68,52 $ (265,05 zł)
Cena z dwoma pilotami - 82,80 $ (320,29 zł)

Nakładka na zamek z okazji umożliwia otwieranie i zamykanie drzwi za pomocą pilota i smartfona ( poprzez Bluetooth ).
Powinna ona pasować na większość tzw. chińskich drzwi "antywłamaniowych" w których klucz wkłada się w pozycji poziomej a nie w pionowej. Takie drzwi sprzedają w większości marketów budowlanych więc są one dość popularne. Przy zamawianiu trzeba zwrócić uwagę którą wersję zamówić i sprawdzić wymiary szyldu:
146375.jpg
146375.jpgDodatkowo podczas otwierania zamka powoduje ona również pełne odciągnięcie zapadki więc drzwi same się otwierają i niepotrzebne jest naciskanie klamki przy wchodzeniu.
Na tym filmie przedstawione jest jak się montuje tą nakładkę oraz jak ona działa:

Po zamontowaniu dalej jest możliwe otwarcie drzwi od zewnątrz kluczem chyba że w aplikacji ustawimy opcje która spowoduje że po zamknięciu drzwi automat lekko przekręci klucz przez co niemożliwe będzie nawet otwarcie zamka za pomocą wytrychu ( opcja ta jest deaktywowana automatycznie gdy akumulator będzie już miał mało energii ).
Przez to że jest zmodyfikowana wersja automatu Sherlock M1 nie jest możliwe sparowania tego urządzenia z Mi Home i używa się osobnej aplikacji Sherlock.
Dla osób obawiajacej się o bezpieczeństwo takiego rozwiązania to pierwsze nic z zewnątrz nie sugeruje że mamy założony ten automat na drzwi a po drugie nie używa on WiFi tylko Bluetooth o słabym zasięgu więc nie ma obawy że jakiś haker otworzy nam drzwi poprzez Internet.
Używam tego automatu już od jakiegoś czasu i zaskoczony jestem że przy częstym używaniu przez prawie pół roku nie musiałem jeszcze ładować akumulatora. H7
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
66 Komentarzy
Prześlij Komentarz