Niestety, ta okazja już wygasła
Shenmue 1 + 2 PC Steam
343° Zakończono

Shenmue 1 + 2 PC Steam

11,50zł Darmowa dostawa DarmowaEneba Okazje
3
sie 12. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Shenmue I & II to składanka zawierająca gry Shenmue z 1999 roku i Shenmue II z 2001 roku. Obie produkcje doczekały się pewnych niewielkich zmian, jak możliwości przełączania się pomiędzy nowoczesnym a klasycznym sterowaniem oraz obsługi wysokich rozdzielczości.
289382.jpg289382.jpg289382.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Eneba OkazjeEneba coupon
3 Komentarze
Bardzo fajne i wciągające przygodówki.
Często dość banalne teksty, ale i tak nie psuje to przyjemności z gry.
Ograłem większość pierwszej części i trochę drugiej na PlayStation Classic, na emulacji Dreamcasta.
Jeśli komuś nie przeszkadza ta grafika (już sporo lat minęło od wydania gry, ale i tak wygląda całkiem nieźle, jak na tak starą grę) to jak najbardziej polecam.
Od dłuższego czasu dostępne na bazarze łowców gier za 2zł z groszami. Sam kupiłem za mniej. Polecam, ograłem jeszcze na Dreamcascie.
xxeross12/08/2020 21:35

Bardzo fajne i wciągające przygodówki. Często dość banalne teksty, ale i ta …Bardzo fajne i wciągające przygodówki. Często dość banalne teksty, ale i tak nie psuje to przyjemności z gry.Ograłem większość pierwszej części i trochę drugiej na PlayStation Classic, na emulacji Dreamcasta.Jeśli komuś nie przeszkadza ta grafika (już sporo lat minęło od wydania gry, ale i tak wygląda całkiem nieźle, jak na tak starą grę) to jak najbardziej polecam.Sporo modów się pojawiło do obu części które poprawiają różne elementy gier.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst