Niestety, ta okazja już wygasła

Sheltered (PC/MAC/LX) klucz Steam

maj 30. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Zadyszany, przerażony, słyszysz jak śluza powietrzna schronienia zatrzaskuje się za tobą. Chciałbyś nigdy nie musieć wychodzić na zewnątrz, ale jednak musisz. Byłoby łatwiej zrezygnować. Ale nie robisz tego. Niedostatek, głód, pragnienie. Strach. Ciągle przypominasz sobie czemu pozostajesz przy życiu. Dlaczego to robisz. A potem słyszysz to. "Tatusiu, jesteś z powrotem." Twrz twojej żony rozjaśnia się, a ty otwierasz torbę pełną zapasów leków. Nie możesz jej powiedzieć, skąd je wziąłeś. Po prostu cieszysz się swoim małym zwycięstwem w tym najtrudniejszym czasie. W post-apokaliptycznym świecie, musisz utrzymać rodzinę przy życiu w podziemnym bunkrze w tej głębokiej grze strategicznej od Unicube…

Sheltered to postapokaliptyczna gra o zarządzaniu podczas katastrofy, która dodaje zupełnie nowe znaczenie terminowi „podstawowa komórka społeczna”. Otrzymując fory nad miliardami zabitych w atomowej zagładzie, musisz zebrać jak najwięcej zasobów w drodze do betonowego schronu podziemnego, który wkrótce stanie się domem dla twojej rodziny na najbliższą dającą się przewidzieć ponurą przyszłość.

Gdy stracisz wszelką nadzieję, jak poradzisz sobie w tym przygnębiającym nowym świecie? Jak zniesiesz wiele wyborów moralnych, które staną na twojej codziennej drodze, a będą stanowiły różnicę pomiędzy przetrwaniem i zagładą twojej rodziny. Klaustrofobia walki, promieniowanie i wyczerpanie psychiczne, gdy kurczowo trzymasz się przeżycia w ciasnym, zimnym i przerażającym podziemnym schronie. Będziesz musiał opuścić mizerną ochronę zapewnianą przez schronienie, gdy będziesz zmuszony do wyjścia na zewnątrz na niebezpieczne odludne pustkowie, by poszukiwać niezbędnego zaopatrzenia, które będzie w stanie zapewnić twojej rodzinie przeżycie przez jeszcze jeden dzień.

Lista funkcji:

 • Rodzina przede wszystkim: Utrzymaj członków twojej rodziny przy życiu i chroń ich przed niszczącym wpływem surowego postapokaliptycznego świata poza bunkrem.
 • Zamień schronienie w dom: Remontuj swój schron, utrzymuj go bezpiecznym i zdatnym do mieszkania oraz upewnij się, że rodzica ma wystarczającą ilość zapasów do przetrwania.
 • Dostosowanie: Twoja rodzina jest unikatowa; zdecyduj o ich imionach i wyglądzie.
 • Mechanika RPG: Z rozwojem twojej rodziny, ich statystyki dostosują się do rosnącego doświadczenia i systemu traumy. Atrybuty, mocne i słabe strony będą się dynamicznie zmieniać w oparciu o twoje wybory.
 • System wytwarzania: Twórz udogodnienia do schronu twojej rodziny oraz bronie do walki.
 • Poszukiwania: Wysyłaj swoją rodzinę, aby wyszukiwać i zbierać zasoby dla życia codziennego oraz wytwarzania.
 • System rekrutowania: Rekrutuj przybyszów o zróżnicowanych osobowościach, włączaj ich do życia w twoim schronie i zdobywaj ich lojalność.
 • Dynamiczny system kontaktów: Twoja rodzina napotka różnorodne zagrożenia, w tym wędrujące plemiona i dzikie bestie.
 • Turowy system walki: Na tych, którym nie można przemówić inaczej do rozsądku, czeka ostateczne rozwiązanie w postaci walki. Twoja rodzina może być zmuszona do polegania na tym sposobie.
 • Zwierzaki: Twój zwierzak to także rodzina. Wybieraj pomiędzy psem, kotem, rybką, wężem lub koniem.
 • Pojazdy: Uczyń eksplorację szybszą i bezpieczniejszą.

Aktualizacje społecznościowe

1 Komentarz