Niestety, ta okazja już wygasła
Shadow of the Tomb Raider Definitive Edition - dodatki PS4 PS Store
782° Zakończono

Shadow of the Tomb Raider Definitive Edition - dodatki PS4 PS Store

25,20złPlaystation Network Okazje
29
782° Zakończono
Shadow of the Tomb Raider Definitive Edition - dodatki PS4 PS Store
gru 30. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Okazja podyktowana tym, że jak zapewne już wszyscy wiedzą do styczniowego PS+ trafia Shadow of the Tomb Raider (a kto nie wie to może znaleźć okazję na profilu).
Obecnie na przecenie dodatki do tej gry, w historycznie niskiej cenie, dzięki czemu z wersji plusowej można sobie zrobić wersję definitywną (która obecnie jest w historycznie najniższej cenie 62,25 zł) za 25,20 zł
Okazja trwa do 20 stycznia do 1 w nocy, więc spokojnie można sobie ograć SOTTR i zobaczyć czy gra się podoba zanim się wykupi dodatki.

Na tureckim PS Store ta sama pozycja za 26,7 tureckich lir, czyli w przeliczeniu około 13,50 zł. Nie jestem na 100% pewny czy DLC kupione w Turcji zadziała z grą z polskiego PS+, ale chyba powinna. Może @pawian_akrobata lub ktoś inny potwierdzić, że da się coś takiego zrobić?
Shadow of the Tomb Raider - dodatki - turecki PS Store - około 13,50 zł

A tutaj poradnik jak kupować w tureckim ps store:
pepper.pl/dys…596

W skład dodatków wchodzą:
"W Shadow of the Tomb Raider Definitive Edition poznasz ostatni rozdział opowieści o korzeniach Lary, podczas którego staje się ona prawdziwą odkrywczynią grobowców. Pakiet zawiera siedem grobowców wyzwań DLC, a także całą broń, stroje i umiejętności do pobrania. Shadow of the Tomb Raider Definitive Edition to najlepszy sposób na poznanie momentów zwrotnych w życiu Lary."
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
29 Komentarzy
Prześlij Komentarz