Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.
Seysso Szczoteczka soniczna Oxygen O-Sonic
86°

Seysso Szczoteczka soniczna Oxygen O-Sonic

319zł399zł-20% Darmowa dostawa DarmowaMorele.net Okazje
6
lis 27. 2020
Obsługuje Technologię Dynamicznego Oczyszczania , dzięki której możliwe staje się wykorzystanie pełnego potencjału system sonicznego. Zasilana przez baterię litowo-jonową, która pozwala na obsługę nawet przez 60 dni bez konieczności ładowania.

Skuteczność i komfort działania – są to najważniejsze kryteria, jakie spełnia szczoteczka SEYSSO Oxygen O-Sonic.
Obsługuje ona trzy zróżnicowane programy, które z łatwością dopasujesz do własnych potrzeb i pożądanych efektów.
  • Whitening – wykorzystuje pełną moc urządzenia, co przekłada się na generowanie aż 96 tysięcy drgań na minutę. Tryb został przygotowany do naturalnego wybielania zębów. Urządzenie usuwa osad i chroni przed powstawaniem kamienia.
  • Clean – podstawowy tryb wykorzystywany w trakcie codziennej higieny jamy ustnej. Szczoteczka wykonuje 82 tysiące drgań na minutę. Ruchy wymiatające pozwalają w sposób dokładny usunąć zabrudzenia z całej jamy ustnej.
  • Soft – specjalny, delikaty program kierowany do osób zmagających się z nadwrażliwością zębów lub różnego rodzaju chorobami dziąseł (np. ze stanem zapalnym). Szczoteczka czyści zęby z prędkością 62 tysięcy drgań na minutę. W połączeniu z końcówkami SEYSSO Oxygen Sensitive, program może być użytkowany przez dzieci od czwartego roku życia.
Maksymalna prędkość [obr/min]: 96 000
w zestawie znajdują się 2 końcówki
Aktualizacje społecznościowe
6 Komentarzy
Prześlij Komentarz