Serwer VPS OpenVZ za $4.80 rocznie z okazji świąt wielkanocnych 2016
64°Zakończono

Serwer VPS OpenVZ za $4.80 rocznie z okazji świąt wielkanocnych 2016

18,60zł
21
mar 16. 2016
Dostałem na e-maila kupony, które obniżają ceny w chicagovps nawet o 60%.

Oto one:
easter35 - 35% zniżki na serwery dedykowane.
easter60 - 60% zniżki na serwery VPS.

Oferta, która Mnie najbardziej zainteresowała to VPS OpenVZ Basic za $4.80 rocznie zamiast $12.

Dodam iż po zakupie serwera VPS OpenVZ Basic dostałem VPS OpenVZ Starter (nie wiem czy to błąd czy wprowadzili nową ofertę i nie zaktualizowali jeszcze cennika) czyli:
Przestrzeń dyskowa: 15GB
RAM: 256MB
Transfer: 500GB

Podczas zakupu mamy do wyboru 6 lokalizacji (Niestety wszystkie w stanach zjednoczonych).
Ping z polski to około 100ms. Możecie sprawdzić na v2.cs-staraszkola.pl
Serwery VPS są instalowane na bardzo wydajnym sprzęcie z Intel(R) Xeon(R) CPU E3-1240 V2 (Przynajmniej w Moim przypadku).

Dla niekumatych dodam, że mimo niskim parametrom taki VPS OpenVZ ma wiele zastosowań.

Aktualizacje społecznościowe
Komputery
21 Komentarzy
Przybliż proszę co to za zastosowania?
Autor
Randommar 16. 2016

Przybliż proszę co to za zastosowania?


• Kopia zapasowa.
• Uruchomienie strony www (Znajomy już to zrobił: deadpool.cs-staraszkola.pl/test3 - Ta strona stoi na tym VPS).
• Uruchamianie skryptów, które mają działać 24/7.
• Nauka zarządzania serwerami z Linux.
Jakie są plusy tego rozwiązania w stosunku do darmowego cloudflare.com/ ?
Autor
Randommar 16. 2016

Jakie są plusy tego rozwiązania w stosunku do darmowego h …Jakie są plusy tego rozwiązania w stosunku do darmowego https://www.cloudflare.com/ ?


Wygląda na to, że nie masz pojęcia o czym piszesz. Cloudflare to zupełnie co innego.
Fajna oferta, za takie $ warto nawet do testów czy zabawy, Gdyby ktoś nie znał jest też możliwość postawienia całkiem dobrej wirtualki przez rok za darmo na AWS: aws.amazon.com/free/.

Stronę mogę postawić na jednym i drugim, pytanie tylko czemu darmowa oferta ustępuje tej płatnej.
Autor
Randommar 16. 2016

Stronę mogę postawić na jednym i drugim, pytanie tylko czemu darmowa of …Stronę mogę postawić na jednym i drugim, pytanie tylko czemu darmowa oferta ustępuje tej płatnej.


Przykro Mi to pisać, ale jesteś kretynem skoro nie widzisz różnicy.
Cloudflare to system ochrony przed atakami poprzez ukrywanie adresu serwera (wskazujesz domenę na ich DNS).
BlackDeadmar 16. 2016

Przykro Mi to pisać, ale jesteś kretynem skoro nie widzisz r … Przykro Mi to pisać, ale jesteś kretynem skoro nie widzisz różnicy.Cloudflare to system ochrony przed atakami poprzez ukrywanie adresu serwera (wskazujesz domenę na ich DNS).Daj Spokój, jeszcze świat komuś pokarzesz hhehehe

Ja mam pytanie którego os'a wybrałeś?? Bo mają za dużo do wyboru. Zawsze wybierałem debiana, ale na liście zaskoczył mnie centos, cóż to takiego?
Autor
kolan.kobulkamar 16. 2016

Daj Spokój, jeszcze świat komuś pokarzesz hheheheJa mam pytanie kt … Daj Spokój, jeszcze świat komuś pokarzesz hheheheJa mam pytanie którego os'a wybrałeś?? Bo mają za dużo do wyboru. Zawsze wybierałem debiana, ale na liście zaskoczył mnie centos, cóż to takiego?


Polecam Debiana. Do bezproblemowej obsługi CentOS'a jest wymagana większa wiedza o systemie.

P.S. Linux jak linux. Bierz debiana bo łatwiejszy w obsłudze.
Znajomy tak to ujął: "To jakbyś miał samochód a jeździł do pracy na sankach."
A chodzi w tym o to, że używanie np. CentOS to tylko utrudnianie Sobie życia a przynajmniej w przypadku mało zaawansowanych zastosowaniach.
BlackDeadmar 16. 2016

Polecam Debiana. Do bezproblemowej obsługi CentOS'a jest wymagana większa … Polecam Debiana. Do bezproblemowej obsługi CentOS'a jest wymagana większa wiedza o systemie.P.S. Linux jak linux. Bierz debiana bo łatwiejszy w obsłudze.Znajomy tak to ujął: "To jakbyś miał samochód a jeździł do pracy na sankach."A chodzi w tym o to, że używanie np. CentOS to tylko utrudnianie Sobie życia.Pozwolę się nie zgodzić z Twoją opinią że linux jak linux, mam porównanie takiego debiana z archem, arch ma dużo lepsze wsparcie dla pakietów i są one dużo szybciej aktualizowane do nowszych wersji niż ma to miejsce na debianie. Jest to plusem dla debiana takim, że tam wszystko musi być sprawdzone zanim wejdzie do aktualizacji.
Centos znowu ułatwia łatwiejsza migrację na redhata.

Dla zastosowania przez laika wiadomo żeby wybrać coś popularnego gdzie jest pełno tutoriali debian/ubuntu server ale twierdzenie linux jak linux jest conajmniej nie prawidłowe.

@Random cloudflare to usługa a nie serwer, tam możesz podpiać swoją stronę zeby się bronić przed atakami i móc wyklikać różne bajery typu cdn w gui jak się nie wie jak to zrobić samemu.
Autor
jan.kowalskimar 16. 2016

Pozwolę się nie zgodzić z Twoją opinią że linux jak linux, mam porównanie … Pozwolę się nie zgodzić z Twoją opinią że linux jak linux, mam porównanie takiego debiana z archem, arch ma dużo lepsze wsparcie dla pakietów i są one dużo szybciej aktualizowane do nowszych wersji niż ma to miejsce na debianie. Jest to plusem dla debiana takim, że tam wszystko musi być sprawdzone zanim wejdzie do aktualizacji.Centos znowu ułatwia łatwiejsza migrację na redhata.Dla zastosowania przez laika wiadomo żeby wybrać coś popularnego gdzie jest pełno tutoriali debian/ubuntu server ale twierdzenie linux jak linux jest conajmniej nie prawidł[email protected] cloudflare to usługa a nie serwer, tam możesz podpiać swoją stronę zeby się bronić przed atakami i móc wyklikać różne bajery typu cdn w gui jak się nie wie jak to zrobić samemu.


W debianie pakiety w repo niestety są bardzo rzadko aktualizowane (To się tyczy nawet tak często używanych jak php czy też mysql) jednak nie sadzę by było to bardzo istotne, można przecież pobrać praktycznie wszystko z oficjalnych stron choć jest to uciążliwe.
Napisałem "A chodzi w tym o to, że używanie np. CentOS to tylko utrudnianie Sobie życia a przynajmniej w przypadku mało zaawansowanych zastosowaniach." a serwera VPS z oferty, którą przedstawiłem raczej nikt nie wykorzysta do zaawansowanych zastosowań. Chodziło Mi właśnie o to o czym wspomniałeś w swojej wypowiedzi.
Zbanowany
BlackDeadmar 16. 2016

• Kopia zapasowa.• Uruchomienie strony www (Znajomy już to zrobił: http: … • Kopia zapasowa.• Uruchomienie strony www (Znajomy już to zrobił: http://deadpool.cs-staraszkola.pl/test3 - Ta strona stoi na tym VPS).• Uruchamianie skryptów, które mają działać 24/7.• Nauka zarządzania serwerami z Linux.

​vpn do tego? chyba coś ci się pomyliło
czyli wybrales ten basic 10gb/128ram/100gbtrans a dali te wyzsze parametry ?
Zbanowany
anna666mar 16. 2016

​vpn do tego? chyba coś ci się pomyliło

​ sorki nie doczytałam hihi
Autor
anna666mar 16. 2016

​ sorki nie doczytałam hihi


Nie ma problemu


maxplmar 16. 2016

czyli wybrales ten basic 10gb/128ram/100gbtrans a dali te wyzsze parametry …czyli wybrales ten basic 10gb/128ram/100gbtrans a dali te wyzsze parametry ?


Zgadza się
poszlo - potwierdzam misa 500gbTrans/256ram/15GBdata - tylko mnie charger 18,99 - i wiem wiem ochrona jezyka polskiego, ale jestem chory i sie bawie
anna666mar 16. 2016

​vpn do tego? chyba coś ci się pomyliło


VPNa to możesz sobie na tym postawić, a bez stawiania niczego oprócz SSH używać jako proxy np. do oglądania zagranicznych treści niedostępnych od nas.
Potwierdzam. Też mam 15/256/500, choć nazwa jest "Basic". Miła opcja za 19,20 zł/rok (wg kursu PayPala). Bardzo brakowało mi konsoli, może być nawet w US :-)
Nie wiem, czy zauważyliście, że opłata roczna też jest obniżona, czyli za rok także zapłacimy z rabatem.
haha kolega walna za 18,60 ja paypale, za 18,99 a Doremi beknal jeszcze 20 groszy sasasasa :P - nie wiem czy powyzej 19 zeta to nadal cebula :P
Ważne, że nie dwie dychy. Także do 19,99 zł uznałbym cebulę :-)
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy