Niestety, ta okazja już wygasła
Serwer vpn NORDVPN cena za 3 lata.
124° Zakończono

Serwer vpn NORDVPN cena za 3 lata.

355zł1.484zł-76%NordVPN Okazje
32
124° Zakończono
Serwer vpn NORDVPN cena za 3 lata.
sty 3. 2018

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Oferta na trzyletnią usługę. Cena wyszła po płatności PayPal. Jest to chyba najprostszy w obsłudze VPN. Dostępne aplikacje na PC, Androida i inne. Pozwala skonfigurować swój router (są opisy jak to zrobić). Pozwala na P2P. Można łączyć z siecią TOR (też automatycznie po skonfigurowaniu). Żadnych logów, pełne szyfrowanie nawet 512bit. Pełne bezpieczeństwo, żadnego śledzenia. Dane bez limitu. Mam łącze 120Mb i działa z pełną prędkością. Naprawdę warto.

Nie wiem kiedy wygasa ta oferta więc ustawiłem do końca stycznia.
Aktualizacje społecznościowe
NordVPN OkazjeNordVPN promo
32 Komentarze
Bez limitu danych i z p2p? Wypas!
Mam - nie polecam. Prędkości p2p na vpn są 90% wolniejsze niż bez. Pod tym kątem jest absolutnie bezużyteczny (mimo używania w nordzie opcji dedykowanych pod p2p)
cypryssty 3. 2018

Mam - nie polecam. Prędkości p2p na vpn są 90% wolniejsze niż bez. Pod tym …Mam - nie polecam. Prędkości p2p na vpn są 90% wolniejsze niż bez. Pod tym kątem jest absolutnie bezużyteczny (mimo używania w nordzie opcji dedykowanych pod p2p)


Podłącz się do właściwego serwera. Z listy do podłączeń znajdź taki, który da Tobie pełną prędkość. Wcale nie trzeba dedykowanych P2P. Mi, po znalezieniu właściwego serwera, działa z pełną prędkością netu.
Jakby ktos sie zastanawial, to zawsze na allegro jest jakis gosciu co sprzedaje konta za 3 dyszki na 90dni.
cyprys03/01/2018 14:52

Mam - nie polecam. Prędkości p2p na vpn są 90% wolniejsze niż bez. Pod tym …Mam - nie polecam. Prędkości p2p na vpn są 90% wolniejsze niż bez. Pod tym kątem jest absolutnie bezużyteczny (mimo używania w nordzie opcji dedykowanych pod p2p)


Masz Nord??
"Żadnych logów"? Co autor ma na myśli?
Mangsty 3.

"Żadnych logów"? Co autor ma na myśli?


Pewnie to, że firma twierdzi, że nie trzyma żadnych logów na wypadek żądania udzielenia informacji przez sąd albo inny organ władzy.
a geolokacja jest wylaczona? Ciezko ostatnio z takimi co jej nie maja
mieciux03/01/2018 17:10

a geolokacja jest wylaczona? Ciezko ostatnio z takimi co jej nie maja


Co przez to rozumiesz?
lepszy prepaid na slupa :P
czosneczek03/01/2018 17:30

Co przez to rozumiesz?


Gdy używam serwera VPN w USA na przykład, to serwis w stylu Netflix bądź Amazon Prime TV w UK (na serwerze z UK) powinny mnie wykrywać jako użytkownika z USA bądź UK. Większość jednak VPNow które testowałem tego nie robi i nie mogę korzystać z Netflix w US ANI amazon Prime TV w UK
PoCoMi5G_blNm03/01/2018 17:37

lepszy prepaid na slupa :PTylko czy jest to twoje konto na slupa czy wspoldzielone?
kliperjksty 3. 2018

Jakby ktos sie zastanawial, to zawsze na allegro jest jakis gosciu co …Jakby ktos sie zastanawial, to zawsze na allegro jest jakis gosciu co sprzedaje konta za 3 dyszki na 90dni.A mozesz podac link? Chcialbym to przetestowac
mieciux03/01/2018 17:41

Gdy używam serwera VPN w USA na przykład, to serwis w stylu Netflix bądź Am …Gdy używam serwera VPN w USA na przykład, to serwis w stylu Netflix bądź Amazon Prime TV w UK (na serwerze z UK) powinny mnie wykrywać jako użytkownika z USA bądź UK. Większość jednak VPNow które testowałem tego nie robi i nie mogę korzystać z Netflix w US ANI amazon Prime TV w UK


No właśnie jest to też w podstawie usługi. Wejdź sobie na stronę i poczytaj jak to działa.
Tak, skuszony dobrymi opiniami kupiłem niestety od razu 24m.
Edytowane przez: "cyprys" sty 3. 2018
uwaga na tor over vpn w Nord Ty>VPN>TOR>Swiat. To akurat jest glupie. Czemu? bo dane wychodza gole z sieci Tor i nody wyjsciowe moga je podejrzec.
Lepiej jak jest Ty>TOR>VPN>Swiat. Wtedy dane przechodzace przez Tor pomiedzy ciebie i VPN sa szyfrowane. Nody wyjsciowe Tora nie podejrza danych. Wtedy tez VPN widzi IP z sieci Tor i nie ma bata zeby polaczyc to z dana osoba.
a i w nord vpn mozna zalozyc darmowe konto na 3 dni.
no1geek03/01/2018 18:19

a i w nord vpn mozna zalozyc darmowe konto na 3 dni.


Niby płacisz i masz 30 dni na testowanie, ale różnie to bywa z tymi VPNami, dlatego wolałbym protestować nawet na koncie słupie z allegro, ale pomimo tego, że piszą że jest, to nie mogę znaleźć
czosneczek03/01/2018 17:51

No właśnie jest to też w podstawie usługi. Wejdź sobie na stronę i poczy …No właśnie jest to też w podstawie usługi. Wejdź sobie na stronę i poczytaj jak to działa.


Ale sprawdzałeś czy działa? Testowałem już parę serwisów VPN i niby miało być, a jak doszło do testów to nie działa
mieciux03/01/2018 18:30

Ale sprawdzałeś czy działa? Testowałem już parę serwisów VPN i niby miało b …Ale sprawdzałeś czy działa? Testowałem już parę serwisów VPN i niby miało być, a jak doszło do testów to nie działa


Nie testowałem, bo mi nie jest to potrzebne, ale czytałem różne testy o Nordvpn i potwierdzali, że działa.

mieciux jakbyś powiedział co i jak potestować to potestuję i dam znać.
Edytowane przez: "Rozczochrany" sty 3. 2018
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst