Serwer plików NAS NETGEAR ReadyNas 212 (Diskless) RN21200-100NES
-69°Zakończono

Serwer plików NAS NETGEAR ReadyNas 212 (Diskless) RN21200-100NES

1.199zł1.369zł-12%Proline Okazje
10
mar 13.
Aktualizacje społecznościowe
Proline OkazjeProline wyprzedaże

Grupy

10 Komentarzy
Na co to komu... I jeszcze bez HDD w środku...
chrris4 min

Na co to komu... I jeszcze bez HDD w środku...


A są serwery nas domowe z hdd w środku ? Bo z tego co się orientowałem to żaden producent w tej klasie nie daje dysku, chyba że coś przeoczyłem.?
Nie lepiej coś z Synology albo QNAP ? miałem kilka lat temu 2-dyskowego NETGEAR ReadyNas'a w identycznej obudowę i był dość kiepski, soft ubogi w porównaniu do nasów w/w firm.
Edytowane przez: "FotX" mar 13.
ErYk_P18 min

A są serwery nas domowe z hdd w środku ? Bo z tego co się orientowałem to ż …A są serwery nas domowe z hdd w środku ? Bo z tego co się orientowałem to żaden producent w tej klasie nie daje dysku, chyba że coś przeoczyłem.?


Dlink DNS-320L
Mam, nie polecam, bardzo głośny, wolno działa soft, problem z kalibracja wentylatora. Niby się ustawia, przełącza na wolne obroty a po kilku minutach znów wraca na 1,5 tysiąca. Pierwszy poleciał do serwisu, podziałał całe 2 dni. U znajomego testowałem qnapa - lepszy pod każdym względem.
Abstrahując od samego towaru to oceniam ofertę na plus. Ponad 100zł mniej
Gergosz2 g, 16 min

Abstrahując od samego towaru to oceniam ofertę na plus. Ponad 100zł mniej


Pepperowicze mają wstręt do serwerów NAS - musiałby być przeceniony z 50% żeby była okazja
matrixpna1 g, 9 min

Pepperowicze mają wstręt do serwerów NAS - musiałby być przeceniony z 50% ż …Pepperowicze mają wstręt do serwerów NAS - musiałby być przeceniony z 50% żeby była okazja


Hmm, nawet nie o to chodzi. Za tyle to kupisz qnap ts251 i masz dużo lepszy soft i np. możliwość odpalania dockerów. Netgear to zabawki a nie nas. Jak coś to asustor dużo lepszy.

Edit: OMG to nawet nie jest na x86. A idź pan.
Edytowane przez: "setuxri" mar 13.
setuxri9 min

Hmm, nawet nie o to chodzi. Za tyle to kupisz qnap ts251 i masz dużo … Hmm, nawet nie o to chodzi. Za tyle to kupisz qnap ts251 i masz dużo lepszy soft i np. możliwość odpalania dockerów. Netgear to zabawki a nie nas. Jak coś to asustor dużo lepszy.Edit: OMG to nawet nie jest na x86. A idź pan.


Ja wiem, że NAS z tej oferty jest kiepski, ale to tak nawiązałem trochę do mojej oferty z Synology DS218+ za ~1300 zł, gdzie zarobiłem ponad 100 minusów
matrixpna2 min

Ja wiem, że NAS z tej oferty jest kiepski, ale to tak nawiązałem trochę do …Ja wiem, że NAS z tej oferty jest kiepski, ale to tak nawiązałem trochę do mojej oferty z Synology DS218+ za ~1300 zł, gdzie zarobiłem ponad 100 minusówa dają jakieś odznaki za to?
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od ErYk_P. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst