Niestety, ta okazja już wygasła
Serwer dedykowany kimsufi KS-3
133° Zakończono

Serwer dedykowany kimsufi KS-3

31,59zł42,13zł-25%
37
lip 29. 2019

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Serwer dedykowany kimsufi KS-3 w promocji
5,99 euro miesięcznie netto zamiast 7,99 euro miesięcznie
opłata aktywacyjna jednorazowa 9,99 euro netto

Kurs w PLN brany z Reuvolta

parametry:
KS-3 Intel Atom N2800 2c/4t 1.86GHz 4GB DDR3 1066 MHz 2TB 100 Mbps

dobry stosunek jakości do ceny, kiedyś w promce wyrwałem za 4,99 euro netto miesięcznie

Dysk większy niż w KS2 reszta parametrów taka sama.

zastosowanie:
Zależy kto do czego potrzebuje bo mamy możliwość wyboru instalacji różnych dystrybucji Linuxa i kofigurujemy jak chcemy np. własna chmura, VPN, seedbox, serwer ftp, serwer pocztowy itd.
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

Najlepsze komentarze
Już chyba lepiej wziąć od nich VPSa z SSD niż to z 8 letnim Atomem...
37 Komentarzy
Słaba promka
pvd29/07/2019 22:44

Słaba promka


Masz coś lepszego do 30zl?....
Już chyba lepiej wziąć od nich VPSa z SSD niż to z 8 letnim Atomem...
godotoo29/07/2019 22:49

Masz coś lepszego do 30zl?....ks2 lepsze, ale "W trakcie uzupełniania stanów magazynowych"
DPo29/07/2019 22:58

ks2 lepsze, ale "W trakcie uzupełniania stanów magazynowych"


Ale dysk 1TB, sam kiedys kupiłem ks3 w cenie KS2, ale dziś się pojawiła promka więc wrzuciłem
DPo29/07/2019 22:58

ks2 lepsze, ale "W trakcie uzupełniania stanów magazynowych"


No ks2 kozak ale dostać ciężko
Do czego to zastosować ?(confused)
Croppi29/07/2019 23:23

Do czego to zastosować ?(confused)


Na takim serwerze możesz trzymać zdjęcia pornograficzne swoich palców u stóp.
+ bo kurde cena dobra
ale kurcze to 100mbps to dla niektórych nawet na buckupy za mało niestety
Olek.Nowak29/07/2019 23:45

https://www.online.net/en/server-dedicated/start-2-s-ssdniestety wersje z …https://www.online.net/en/server-dedicated/start-2-s-ssdniestety wersje z hdd juz poszły ale jak ktos potrzebuje duzy dysk to zawsze https://www.soyoustart.com/pl/serwery-storage/So you start storage mam założony monit od 3 miesięcy. Te serwery są niedostępne po prostu. Nawet nie jest tak, że dostaję powiadomienie a one ginął zanim zdołam je zamówić. Ich po prostu nie ma, jak promek lokalnych w niektórych sklepach

Co do drugiej oferty no coż, porównywanie 120gb SSD i 2TB HDD, to jabłka i pomarańcze. Nie.
HejJu30/07/2019 08:04

So you start storage mam założony monit od 3 miesięcy. Te serwery są nie …So you start storage mam założony monit od 3 miesięcy. Te serwery są niedostępne po prostu. Nawet nie jest tak, że dostaję powiadomienie a one ginął zanim zdołam je zamówić. Ich po prostu nie ma, jak promek lokalnych w niektórych sklepach Co do drugiej oferty no coż, porównywanie 120gb SSD i 2TB HDD, to jabłka i pomarańcze. Nie.soyoustart napisz do supportu żeby wygenerowali proforme opłać sobie i spokojnie czekaj na serwer.

HDD w online się skończyły ale ssd i gigabit tez ma swoje plusy za minimalnie więcej tez z online ,ale bez oplaty instalacyjnej
sa tu oneprovider.com/ded…nce
Olek.Nowak30/07/2019 08:12

soyoustart napisz do supportu żeby wygenerowali proforme opłać sobie i sp …soyoustart napisz do supportu żeby wygenerowali proforme opłać sobie i spokojnie czekaj na serwer.HDD w online się skończyły ale ssd i gigabit tez ma swoje plusy za minimalnie więcej tez z online ,ale bez oplaty instalacyjnej sa tu https://oneprovider.com/dedicated-servers/paris-franceHahaha, dzięki za radę ale zdaje się że nie rozwiązałeś mojego problemu "niedostępności" tylko zaproponowałeś żebym komuś wysłał kasę w nadziei że może coś z tego kiedyś będzie, hahaha dzięki ale to nie jest moja forma wydawania pieniędzy. I pomimo że się śmieje to na poważnie serdecznie Tobie też odradzam taką metodą.
SSD i HDD to dalej jabłka i pomarańcze bez względu na inne parametry.

A za tą ofertę oneprovider serio serdecznie dziękuję, skorzystam!
HejJu30/07/2019 08:17

Hahaha, dzięki za radę ale zdaje się że nie rozwiązałeś mojego problemu "ni …Hahaha, dzięki za radę ale zdaje się że nie rozwiązałeś mojego problemu "niedostępności" tylko zaproponowałeś żebym komuś wysłał kasę w nadziei że może coś z tego kiedyś będzie, hahaha dzięki ale to nie jest moja forma wydawania pieniędzy. I pomimo że się śmieje to na poważnie serdecznie Tobie też odradzam taką metodą. SSD i HDD to dalej jabłka i pomarańcze bez względu na inne parametry.A za tą ofertę oneprovider serio serdecznie dziękuję, skorzystam!


Widać że nie ogarniasz tematu to jest OVH i nikt nie ukradnie twoich 20zl spokojnie , dostajesz normalna proforme itd to nie olx zawsze placisz przed wiec czy to bedzie 1h czy 20dni bez znaczenia ,podałem możliwość wygodnego zakupu serwera bez zabawy w monity i "może zdążę wyklikać"
Olek.Nowak30/07/2019 08:28

Widać że nie ogarniasz tematu to jest OVH i nikt nie ukradnie twoich 20zl s …Widać że nie ogarniasz tematu to jest OVH i nikt nie ukradnie twoich 20zl spokojnie , dostajesz normalna proforme itd to nie olx zawsze placisz przed wiec czy to bedzie 1h czy 20dni bez znaczenia ,podałem możliwość wygodnego zakupu serwera bez zabawy w monity i "może zdążę wyklikać"


Nie pisałem o kradzieży, błędnie zinterpretowałeś moje słowa. Znam OVH i korzystam z ich usług, nie wiem czy to wpada w twoje kategorie "ogarniania". Nie rozumiem co ma OLX do tego.
Na bazie obserwacji 3 miesięcy to nie będzie jak piszesz ani 1 dzień ani 20 dni. Dla mnie te 3 miesiące to wystarczający czas żeby jednak nie wywalać kasy na nie wiadomo jak długo bo za pół roku może być lepsza oferta gdzie indziej, te 3 miesiące wciąż rosną, z każdym dniem
Nie zrozumiałeś też, że pisałem o ogólnym podejściu do wydawania pieniędzy, nie o tym czy OVH to firma krzak czy nie. Masz też dziwną definicję wygodnego zakupu jeśli musisz czekać na efekty do niewiadomo kiedy bez terminu Płacenie z góry bez określonego terminu realizacji?
HejJu30/07/2019 08:37

Nie pisałem o kradzieży, błędnie zinterpretowałeś moje słowa. Znam OVH i ko …Nie pisałem o kradzieży, błędnie zinterpretowałeś moje słowa. Znam OVH i korzystam z ich usług, nie wiem czy to wpada w twoje kategorie "ogarniania". Nie rozumiem co ma OLX do tego. Na bazie obserwacji 3 miesięcy to nie będzie jak piszesz ani 1 dzień ani 20 dni. Dla mnie te 3 miesiące to wystarczający czas żeby jednak nie wywalać kasy na nie wiadomo jak długo bo za pół roku może być lepsza oferta gdzie indziej, te 3 miesiące wciąż rosną, z każdym dniem Nie zrozumiałeś też, że pisałem o ogólnym podejściu do wydawania pieniędzy, nie o tym czy OVH to firma krzak czy nie. Masz też dziwną definicję wygodnego zakupu jeśli musisz czekać na efekty do niewiadomo kiedy bez terminu Płacenie z góry bez określonego terminu realizacji?Jak jeszcze miałem monity 3 miesiące temu to serwery były dostępne jak widać, a jak masz zapłacone to twoje zamówienie jest realizowane w pierwszej kolejności i nawet nie wskoczy na listę wiec dalej twierdze ze nie ogarniasz tematu.

2634094-oZtYE.jpg
Słuchaj spoko ale po prostu ja nie lubię w ten sposób kupować, gratuluję udanego zakupu wybaczszysz mi i wszystkim innym którzy nie lubią płacić bez określonego terminu realizacji?
HejJu30/07/2019 09:16

Słuchaj spoko ale po prostu ja nie lubię w ten sposób kupować, gra …Słuchaj spoko ale po prostu ja nie lubię w ten sposób kupować, gratuluję udanego zakupu wybaczszysz mi i wszystkim innym którzy nie lubią płacić bez określonego terminu realizacji?Dlatego pisze ze nie ogarniasz specyfiki , często w OVH i innych DC nawet jak serwer jest dostępny to czeka się na niego tydzień albo więcej jak chcesz extra dyski ram itd itp to jest normalne , przy takim podejściu odradzam wspomniany oneprovider.com tam tez się czeka 3 dni. Generalnie to na całym pepper niewiele kupisz bo terminy 3 miesiace albo nigdy
Olek.Nowak30/07/2019 09:30

Dlatego pisze ze nie ogarniasz specyfiki , często w OVH i innych DC nawet …Dlatego pisze ze nie ogarniasz specyfiki , często w OVH i innych DC nawet jak serwer jest dostępny to czeka się na niego tydzień albo więcej jak chcesz extra dyski ram itd itp to jest normalne , przy takim podejściu odradzam wspomniany oneprovider.com tam tez się czeka 3 dni. Generalnie to na całym pepper niewiele kupisz bo terminy 3 miesiace albo nigdyHaha a Ty nie ogarniasz ludzi i możesz sądzić dalej że "nie ogarniam" OVH i innych DC.
Zrozumienie tematu (twoim językiem: ogaranianie) mylisz z ludzkimi preferencjami, mimo że jasno to Ci juz wskazałem 2 razy.
Nie rozumiesz, że inni ludzie mogą (tak, mogą!) mieć odmienne preferencje od Ciebie i dla Ciebie to jest "nie ogaranianie tematu" a dla mnie jesteś niedojrzałym człowiekiem który nie umie zrozumieć, że inni ludzie mają inny pogląd świat i ludzie to dużo więcej niż wąska perspektywa swojego okna przez które spoglądasz
HejJu30/07/2019 09:41

Haha a Ty nie ogarniasz ludzi ....


psychoanaliza fak. pro forma hehe
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od Krzysztof_borsuk. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst