Niestety, ta okazja już wygasła
Serious Sam Collection Xbox Plati Market 397,09 Rubli
341° Zakończono

Serious Sam Collection Xbox Plati Market 397,09 Rubli

19,78zł137,49zł-86% Darmowa dostawa Darmowa
341° Zakończono
Serious Sam Collection Xbox Plati Market 397,09 Rubli
maj 20. 2021Wysyłka z: Argentyna

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Wciel się w postać legendarnego bohatera akcji Sama „Serious” Stone'a! Zagraj w jedną z najbardziej wybuchowych serii gier wszech czasów i ocal świat od najazdu bezwzględnych obcych. Odwiedź ruiny starożytnego Egiptu i przemierzaj tętniące życiem areny w Ameryce Południowej, walcząc z teoretycznie nieskończonymi hordami wrogów, używających niszczycielskiego arsenału: strzelb, ciężkich laserów, wyrzutni rakiet, potężnego działa i kultowego miniguna.Masz dość gry w pojedynkę? Zmierz się z hordami Mentala z maksymalnie 16 graczami online lub 4 graczami w lokalnym trybie współpracy. Przebij się przez kampanię albo graj w osobnym trybie przetrwania. Wreszcie sprawdź swoje umiejętności w starciu z innymi graczami w klasycznych trybach dla wielu osób takich jak pojedynek, drużynowy pojedynek i nie tylko.Serious Sam Collection zawiera wszystkie elementy Serious Sam HD: The First Encounter, Serious Sam HD: The Second Encounter oraz Serious Sam 3: BFE, w tym dodatki The Legend of the Beast oraz Jewel of the Nile.

Gry działają w 4k na nowych konsolach.

Instrukcja zakupu oraz aktywacji:
1.Kupujemy grę przy użyciu jednej z dostępnych metod płatności. Jeśli nie możecie zapłacić kartą ani żadną inną metodą płatności polecam zrobić sobie konto na webmoney, trzeba wysłać zdjęcia lub skan dowodu i wtedy wam przyznają formalny paszport dzięki któremu możecie korzystać z webmoney. Cały proces jest darmowy. Jak już macie konto na webmoney to wybieracie tą opcje płatności i wtedy pojawi się komunikat że nie macie środków na koncie webmoney i będzie można doładować z karty lub przelewem przy samym zakupie potrzebną kwotę.
2. Po otrzymaniu kodu aktywacyjnego gry zmieniamy vpn na Argentynę. Polecam darmową aplikację na telefon Hola Free VPN lub wyłączamy Wifi w telefonie i włączamy sieć komórkową i wtedy nie trzeba zmieniać vpn.
3.Logujemy się do swojego konta microsoft i wpisujemy kod. Gra zostanie przypisana do waszego konta.
4.Zmieniamy z powrotem VPN na Polskie.

Podana cena to wartość jaką trzeba zapłacić kartą.


Pozdrawiam i życzę udanej rozgrywki.
Aktualizacje społecznościowe
23 Komentarze
Prześlij Komentarz