Niestety, ta okazja już wygasła
Serek Wiejski z Polskiego mleka w Lidlu przy zakupie 3 szt. 0.99zł /  sztuka
179° Zakończono

Serek Wiejski z Polskiego mleka w Lidlu przy zakupie 3 szt. 0.99zł / sztuka

0,99zł1,49zł-34%Lidl Okazje
15
lip 4.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Dobra cena na smaczne serki wiejskie w Lidlu.
Kupując dwa płacimy 1,19 zł.
Kupując trzy płacimy 0,99 zł, co jest naprawdę dobrą ceną
Oferta od 04.07. 2019 do 07.07. 2019
Aktualizacje społecznościowe
Lidl OkazjeLidl gazetka

Grupy

15 Komentarzy
Taki sklep,że aż w gazetkach muszą dopisywać, że produkt jest z polskiego mleka xd
Nie wiem za co te minusy, nie dość, że lidlowy serek jest najlepszy w smaku to jeszcze cena naprawdę mega
Dawid_WdxI04/07/2019 14:01

Nie wiem za co te minusy, nie dość, że lidlowy serek jest najlepszy w sm …Nie wiem za co te minusy, nie dość, że lidlowy serek jest najlepszy w smaku to jeszcze cena naprawdę meganigdy więcej serka wiejskiego Pilosa... kiedyś kupiłem 10 sztuk i trafiłem na jakąś felerną serię, połowa opakowania to było "mleko" a samego serka reszta.
Jak dla mnie plus 🔥 tylko trzeba patrzeć na datę ważności, aby nie kupić starego bo wtedy faktycznie niedobry
Kokos04/07/2019 13:54

Taki sklep,że aż w gazetkach muszą dopisywać, że produkt jest z polskiego m …Taki sklep,że aż w gazetkach muszą dopisywać, że produkt jest z polskiego mleka xd


Z tego co pamiętam to polscy rolnicy non-stop wnioskują o to, więc w czym widzisz problem?
gov.pl/web…ki1

kamzi10904/07/2019 14:28

Jak dla mnie plus 🔥 tylko trzeba patrzeć na datę ważności, aby nie kup …Jak dla mnie plus 🔥 tylko trzeba patrzeć na datę ważności, aby nie kupić starego bo wtedy faktycznie niedobry


Dokładnie, jeszcze przed datą przydatności zmieniają konsystencję i robią się kwaśne. Ostatnio się naciąłem.
Edytowane przez: "e-Rick" lip 4.
e-Rick04/07/2019 14:29

Z tego co pamiętam to polscy rolnicy non-stop wnioskują o to, więc w czym w …Z tego co pamiętam to polscy rolnicy non-stop wnioskują o to, więc w czym widzisz problem?https://www.gov.pl/web/rolnictwo/produkt-polski1Dokładnie, jeszcze przed datą przydatności zmieniają konsystencję i robią się kwaśne. Ostatnio się naciąłem.


Problem w tym,z staram się kupować polskie produkty i kupuję tam gdzie zdecydowana większość produktów jest polska i nie trzeba pisać, że coś jest polskie xd w przypadku nabiału wystarczy,że jest produkowany przez polską mleczarnie/ zakład mleczarski i wtedy nie trzeba nic dopisywać.
Kokos04/07/2019 14:41

Problem w tym,z staram się kupować polskie produkty i kupuję tam gdzie zd …Problem w tym,z staram się kupować polskie produkty i kupuję tam gdzie zdecydowana większość produktów jest polska i nie trzeba pisać, że coś jest polskie xd w przypadku nabiału wystarczy,że jest produkowany przez polską mleczarnie/ zakład mleczarski i wtedy nie trzeba nic dopisywać.


W takim razie takie oznaczenie powinno ułatwić rozpoznanie polskiego produktu, więc nadal nie rozumiem z czym masz problem.
A jeśli ten serek byłby produkowany w Polsce z niemieckiego mleka, to jakbyś to sprawdził?
Edytowane przez: "e-Rick" lip 4.
e-Rick04/07/2019 14:43

W takim razie takie oznaczenie powinno ułatwić rozpoznanie polskiego p …W takim razie takie oznaczenie powinno ułatwić rozpoznanie polskiego produktu, więc nadal nie rozumiem z czym masz problem.A jeśli ten serek byłby produkowany w Polsce z niemieckiego mleka, to jakbyś to sprawdził?


Rzeczywiście trochę źle to napisałem. Bardziej miałem na myśli oznaczanie żywności z innych krajów niż oznaczanie czegoś co jest polskie.
Kokos04/07/2019 14:55

Rzeczywiście trochę źle to napisałem. Bardziej miałem na myśli oznaczanie ż …Rzeczywiście trochę źle to napisałem. Bardziej miałem na myśli oznaczanie żywności z innych krajów niż oznaczanie czegoś co jest polskie.


To pogadaj z rolnikami, bo oni chcą dokładnie czegoś odwrotnego. Z resztą to jak - polskie produkty by nie miały oznaczeń, choć też idą na eksport, ale wszystkie zagraniczne chciałbyś żeby były oznaczane?

Ja tak szczerze mówiąc nie zwróciłem na to uwagi. Wiem, że u mnie ten serek robi OSM Koło. W Lidlu jest ok 90% polskich, więc też nie tak łatwo trafić coś "niepolskiego", jeśli komuś na tym zależy. Ostatnio tylko nie mogłem znaleźć pochodzenia jabłek, bo była kartka tylko ręcznie napisana, ale tak myślałem, że nie są swojskie (na kartonie znalazłem, że włoskie), ale to był wyjątek.
Edytowane przez: "e-Rick" lip 4.
Co do polskiego producenta (nie koniecznie produktów składowych) wystarczy kod paskowy i pierwsze dwie cyfry 59
Dawid_WdxI04/07/2019 14:01

Nie wiem za co te minusy, nie dość, że lidlowy serek jest najlepszy w sm …Nie wiem za co te minusy, nie dość, że lidlowy serek jest najlepszy w smaku to jeszcze cena naprawdę mega


Ten lidlowski nie ma startu w smaku do Piątnicy.
Edytowane przez: "RedOnionWwa" lip 4.
e-Rick06/07/2019 07:51

Dubel:https://www.pepper.pl/promocje/serek-wiejski-z-polskiego-mleka-w-lidlu-przy-zakupie-3-szt-099zl-sztuka-170404


Zobacz że tam jest serek lekki a tu naturalny więc żaden dubel plusik leci
Edytowane przez: "Lamba15" lip 6.
Lamba1506/07/2019 07:57

Zobacz że tam jest serek lekki a tu naturalny więc żaden dubel pl …Zobacz że tam jest serek lekki a tu naturalny więc żaden dubel plusik leci


Promocja jest na oba rodzaje. Jakby tych serków było 10 rodzajów to oczekiwałbyś 10 wstawek?
e-Rick06/07/2019 07:59

Promocja jest na oba rodzaje. Jakby tych serków było 10 rodzajów to oc …Promocja jest na oba rodzaje. Jakby tych serków było 10 rodzajów to oczekiwałbyś 10 wstawek?


Heh inna data była promocji inny serek i tyle teraz bym nie wiedział że jest promka na naturalne , dzięki
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst