Niestety, ta okazja wygasła 13 maja 2020.
552° Zakończono
8
Opublikowano 11 maja 2020

Serek almette biedronka

1,99zł2,99zł-33%
Avatar
Opublikowane przez Kao_Koaaw
Dołączył w 2019
12
704

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Serek almette w małym 4 paku w biedronce tańszy jest niż sugerowana cena na opakowaniu bo kosztuje 2.99. Teraz jest promocja na 1.99 nie wiem czy lokalnie. Jak ktoś sprawdzi u siebie to proszę potwierdzić.
Aktualizacje społecznościowe
Skomentuj

8 Komentarzy

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  Rafał.P11/05/2020 10:25

  U mnie też taka cena. Kupowałem w sobotę. Lubię takie opakowania por …U mnie też taka cena. Kupowałem w sobotę. Lubię takie opakowania porcjowane. Ogólnie wolę małe opakowania. Mniej wyrzucam jedzenia wtedy. Opakowania rodzinne i XXL nigdy nie uda się dokończyć i dużo się marnuje...  nie lubię takich opakowań - wolę duże, nic się nie marnuje jak się rozplanuje, a śmieci mniej ;-)
  najlepsze są masełka/dżemy/etc/ po 20g dawane w samolotach do bułeczki o wadze 30g.... ok, to nie miejsce na wywody o ekologii.
 2. Avatar
  4354991-hIQuK.jpgnajnowsza gazetka.... od dzisiaj
 3. Avatar
  U mnie też taka cena. Kupowałem w sobotę. Lubię takie opakowania porcjowane. Ogólnie wolę małe opakowania. Mniej wyrzucam jedzenia wtedy. Opakowania rodzinne i XXL nigdy nie uda się dokończyć i dużo się marnuje...
 4. Avatar
  b0011/05/2020 10:48

  nie lubię takich opakowań - wolę duże, nic się nie marnuje jak się rozpl …nie lubię takich opakowań - wolę duże, nic się nie marnuje jak się rozplanuje, a śmieci mniej ;-)najlepsze są masełka/dżemy/etc/ po 20g dawane w samolotach do bułeczki o wadze 30g.... ok, to nie miejsce na wywody o ekologii.


  Generalnie produkty które zachowują długo świeżość też kupuje w dużych, jednak np taki twarożek nie mam ochoty jeść przez dwa, trzy dni non stop. A dłużej nie wytrzyma. Sortuje odpady, filtruje wodę zamiast kupować plastiku, ojeje kupuje w szkle, nie używam słomek a na zakupy chodzę z własną tekstylną torbą. Co nie zmienia faktu że czasem lepiej kupić mi małe pojedyncze opakowania. A masło lub drzem może stać dłużej więc mini nie potrzebne.... No chyba że w hotelu czy samolocie... Wtedy faktycznie że względów higienicznych wolę takie pojedyncze .
 5. Avatar
  Pewnie ogólnopolska - w Krakowie na Żabińcu w sobotę też były.
 6. Avatar
  Nie macie wrażenia, że produkty robione dla Biedronki są nieco innej, gorszej jakości ?

  Nie raz coś kupowałem, marka niby ta sama (czy to Vizir czy inny nabiał) i taki mam właśnie wrażenie.
 7. Avatar
  Anonymous User
  WojcioPL11/05/2020 13:54

  Nie macie wrażenia, że produkty robione dla Biedronki są nieco innej, go …Nie macie wrażenia, że produkty robione dla Biedronki są nieco innej, gorszej jakości ?Nie raz coś kupowałem, marka niby ta sama (czy to Vizir czy inny nabiał) i taki mam właśnie wrażenie.


  No kapsułki z biedronki vizir piorą b dobrze
 8. Avatar
  PaniSzczypiorek2111/05/2020 12:56

  [Obrazek] najnowsza gazetka.... od dzisiaj


  Bardzo smaczny. U mnie pod Warszawą robi OSM Piątnica. I Otwarty może stać spokojnie kilka dni
Avatar