Niestety, ta okazja już wygasła
Ser Tylżycki w plastrach 300g, przy zakupie 3szt. Biedronka
525° Zakończono

Ser Tylżycki w plastrach 300g, przy zakupie 3szt. Biedronka

3,25zł6,49zł-50%Biedronka Okazje
27
525° Zakończono
Ser Tylżycki w plastrach 300g, przy zakupie 3szt. Biedronka
sie 26. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Tylko w czwartek 27.08 ser Tylżycki w plastrach 300g w cenie 3,25 zł przy zakupie 3szt. Cena jedn. 10,80zł/kg.
Limit na kartę MB 6 opak.
Aktualizacje społecznościowe
Biedronka OkazjeBiedronka gazetka
Najlepsze komentarze
Łoo panie dobra cena za kilo
27 Komentarzy
Łoo panie dobra cena za kilo
maru26/08/2020 16:00

Łoo panie dobra cena za kilo


Dobry on ?
10,80 za kilogram... to już zaczyna być podejrzane...
Polecam jak ktoś lubię jeść tekturę, bo tak smakuje większość serów z biedronki tragedia.
Ostatnio kupowałem Podlaski 300g i ani to ser do pizzy, ani do jedzenia. Już lepiej kupić Sokoła w lidlu 500g za 9,99zł.
ojaciepierdykam26/08/2020 16:46

10,80 za kilogram... to już zaczyna być podejrzane...


Ten sam który kosztuje 21,60zł za kg w innych dniach, weź pod uwagę, że jest limit i promocja ważna tylko przez jeden dzień. Nawet jeśli sprzedadzą po kosztach produkcji to Biedronkę stać na to żeby dołożyć odbijając sobie na innych produktach.
stonkaziemniaczana26/08/2020 17:19

Ostatnio kupowałem Podlaski 300g i ani to ser do pizzy, ani do jedzenia. …Ostatnio kupowałem Podlaski 300g i ani to ser do pizzy, ani do jedzenia. Już lepiej kupić Sokoła w lidlu 500g za 9,99zł.


Ani jeden, ani drugi, nie nadaje się do niczego.
Z Mlekovity Tylżycki jest bardzo dobry, ciekawe jak z tym, trzeba sprawdzić.
Endrju91126/08/2020 17:21

Ten sam który kosztuje 21,60zł za kg w innych dniach, weź pod uwagę, że je … Ten sam który kosztuje 21,60zł za kg w innych dniach, weź pod uwagę, że jest limit i promocja ważna tylko przez jeden dzień. Nawet jeśli sprzedadzą po kosztach produkcji to Biedronkę stać na to żeby dołożyć odbijając sobie na innych produktach.


Widzę, że nie rozumiesz, że ich sery ciągle są w promocji bo zwyczajnie są tanie.
Czemu nie dadzą coś lepszego w tej cenie? Bo się nie da.
Blissx26/08/2020 19:21

Widzę, że nie rozumiesz, że ich sery ciągle są w promocji bo zwyczajnie są …Widzę, że nie rozumiesz, że ich sery ciągle są w promocji bo zwyczajnie są tanie.Czemu nie dadzą coś lepszego w tej cenie? Bo się nie da.


Nie ciągle to po pierwsze, po drugie jeśli już są promocje to najczęściej 3 w cenie 2 lub 20-30% (50% są sporadycznie).
Edytowane przez: "Endrju911" sie 26.
Endrju91126/08/2020 19:28

Nie ciągle to po pierwsze, po drugie jeśli już są promocje to najczęściej 3 …Nie ciągle to po pierwsze, po drugie jeśli już są promocje to najczęściej 3 w cenie 2 lub 20-30% (50% są sporadycznie).


Ciągle, raz jeden smak raz drugi. Praktycznie cały czas. Procentowo bywa różnie, wiadomo, że nie zawsze to samo.
Blissx26/08/2020 19:46

Ciągle, raz jeden smak raz drugi. Praktycznie cały czas. Procentowo bywa r …Ciągle, raz jeden smak raz drugi. Praktycznie cały czas. Procentowo bywa różnie, wiadomo, że nie zawsze to samo.


Skoro wiesz lepiej, to nie będę się sprzeczał. Fakty są jednak takie, że poniżej 11zł za kg jest dosyć rzadko.
Edytowane przez: "Endrju911" sie 26.
Endrju91126/08/2020 19:50

Skoro wiesz lepiej, to nie będę się sprzeczał. Fakty są jednak takie, że po …Skoro wiesz lepiej, to nie będę się sprzeczał. Fakty są jednak takie, że poniżej 11zł za kg jest dosyć rzadko.


11zl to cena bardzo dobra. Nie mówię, że jest inaczej, zwyczajnie nic tańszego już nie znajdziemy.

Ale prawda jest taka, że nie wiem czy jest sens oszczędzać te kilka zł na kilogramie (ile czasu będziesz jadł kilogram sera?). Ja wolę dopłacić parę zł i zjeść coś porządnego, kilogram sera to zapas jedzenia na dość długo...
Edytowane przez: "Blissx" sie 26.
Blissx26/08/2020 19:58

11zl to cena bardzo dobra. Nie mówię, że jest inaczej, zwyczajnie nic ta …11zl to cena bardzo dobra. Nie mówię, że jest inaczej, zwyczajnie nic tańszego już nie znajdziemy.Ale prawda jest taka, że nie wiem czy jest sens oszczędzać te kilka zł na kilogramie (ile czasu będziesz jadł kilogram sera?). Ja wolę dopłacić parę zł i zjeść coś porządnego, kilogram sera to zapas jedzenia na dość długo...


Oj zdziwiłbyś się jak szybko schodzi ser – zwłaszcza w kilkuosobowej rodzinie która uwielbia tosty i zapiekanki...
Meow26/08/2020 20:55

Oj zdziwiłbyś się jak szybko schodzi ser – zwłaszcza w kilkuosobowej rodzi …Oj zdziwiłbyś się jak szybko schodzi ser – zwłaszcza w kilkuosobowej rodzinie która uwielbia tosty i zapiekanki...


U mnie idzie sporo, kupuje całą taka porcje na kg około 4kg (ostatnio brałem ementaler Rycki 17zl kg, ewentualnie edam za 19zl) i mam spokój na miesiąc, w przeliczeniu na tyle żarcia to i tak śmieszna różnica w cenie. Kto co woli.
Edytowane przez: "Blissx" sie 26.
Skusilam sie... Cena OK... W smaku myslalam, ze lepszy... :/
A to nie jest czasem wyrób seropodobny?
Ostanie 3 paczki z pułki zwinelem o 8.30 grubo
Edytowane przez: "mistrzualcapone_" sie 27.
shymeq727/08/2020 10:08

A to nie jest czasem wyrób seropodobny?


Napisane ser na opakowaniu
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst