Niestety, ta okazja już wygasła
Ser Mozzarella 125 g przy zakupie 3 szt. @Lidl
965° Zakończono

Ser Mozzarella 125 g przy zakupie 3 szt. @Lidl

Lidl Okazje
7
965° Zakończono
Ser Mozzarella 125 g przy zakupie 3 szt. @Lidl
Zaktualizowano paź 16. (Opublikowano wrz 15.)Dostępność Ogólnopolska

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Aktualizacje społecznościowe
Lidl OkazjeLidl gazetka
7 Komentarzy
Wychodzi chyba całe 2 gr taniej na sztuce niż promocja w Biedronce, ale zauważyłem, że mozzarella z Lidla jest jakaś taka zbita i gumowa, a jak jest promocji to jeszcze gorsza. Ta z Biedronki jest jeszcze OK za tę cenę.
Jak zwykle zwykła a nie light ehh...
@Pepper proszę o podbicie, ponownie w promocji.
MarcinOdPioruna15/09/2020 11:18

Wychodzi chyba całe 2 gr taniej na sztuce niż promocja w Biedronce, ale z …Wychodzi chyba całe 2 gr taniej na sztuce niż promocja w Biedronce, ale zauważyłem, że mozzarella z Lidla jest jakaś taka zbita i gumowa, a jak jest promocji to jeszcze gorsza. Ta z Biedronki jest jeszcze OK za tę cenę.


mam zupełnie inne odczucia - z dwojga złego wolę lidlową, a tak szczerze to wolę dopłacić i kupić galbani jeśli nawet na pizzy widać i czuć różnicę, to warto dopłacić
marasfest16/10/2020 17:39

mam zupełnie inne odczucia - z dwojga złego wolę lidlową, a tak szczerze to …mam zupełnie inne odczucia - z dwojga złego wolę lidlową, a tak szczerze to wolę dopłacić i kupić galbani jeśli nawet na pizzy widać i czuć różnicę, to warto dopłacić


To może zależy jaka "partia" się trafi. Z takich popularnych też Galbani preferuję bo różnica jest w każdym aspekcie mozarelli Kiedyś się skusiłem na polską mozarellę z OSM Skierniewice i była niejadalna.
MarcinOdPioruna16/10/2020 18:54

To może zależy jaka "partia" się trafi. Z takich popularnych też Galbani p …To może zależy jaka "partia" się trafi. Z takich popularnych też Galbani preferuję bo różnica jest w każdym aspekcie mozarelli Kiedyś się skusiłem na polską mozarellę z OSM Skierniewice i była niejadalna.


Dla porównania: Galbani

5294243.jpgOSM Skierniewice

5294243.jpgLidl:

5294243.jpg


Z tańszych mozarelli najlepiej smakowo wypada O Skierniewice z Kauflandu w 250g? Kulach za ~7 zł.
Z lepszych i cenowo spoko tylko Fior di late.
Edytowane przez: "mrsky" paź 17.
A ja się zastanawiam jak zrobić tak brzydkie zdjęcie... To jest zdjęcie ekranu na którym wyświetla się skan ksera gazetki?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst