Niestety, ta okazja już wygasła
Ser Burrata @ Kaufland
540° Zakończono

Ser Burrata @ Kaufland

2zł9,99zł-80%Kaufland Okazje
22
540° Zakończono
Ser Burrata @ Kaufland
lip 11. 2020Dostępność Śląskie

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Ser burrata w Kauflandzie w Cieszynie. Błąd cenowy. Nie wiem czy w każdym Kauflandzie.
Aktualizacje społecznościowe
Kaufland OkazjeKaufland gazetka
Najlepsze komentarze
Ale gdzie tu błąd ? Skoro 1kg kosztuje 9,99zł to za 0,2kg wyszło 2zł.....
Zapomniany11/07/2020 22:14

Dobre to? Do czego można wykorzystać?


Jest wspaniałe, połączenie bardzo delikatnej mozzarelli z gęstą śmietanką. W praktyce jest tak, że z zewnątrz masz strukturę zwartą, a w środku właśnie takie śmietankowe, kremowe nadzienie. Do czego wykorzystać? Możesz zastąpić mozzarellę, ale ja wolę jeść samą jako przystawkę do kolacji. Jest tak delikatna w smaku, że wszystko z czym chciałbyś ją zjeść zdominuje smak. Tradycyjnie robi się ja z mleka bawolego.
22 Komentarze
4722182-27B7X.jpg
Dobre to? Do czego można wykorzystać?
Jaki błąd? Do 18.07 data ważności
Zapomniany11/07/2020 22:14

Dobre to? Do czego można wykorzystać?


To takie podobne do mozarella, bardziej kremowe
Zapomniany11/07/2020 22:14

Dobre to? Do czego można wykorzystać?


Jako danie same w sobie, na jakiś chrupki chleb z piekarnika, ogl podobny do mozzarelli jednak z takim twarożkiem w środku, sam tego z Kauflanda nie jadłem, jednak z sieciówek trafiłem na ten ser w Lidlu i był bardzo smaczny.
Zapomniany11/07/2020 22:14

Dobre to? Do czego można wykorzystać?


Jest wspaniałe, połączenie bardzo delikatnej mozzarelli z gęstą śmietanką. W praktyce jest tak, że z zewnątrz masz strukturę zwartą, a w środku właśnie takie śmietankowe, kremowe nadzienie. Do czego wykorzystać? Możesz zastąpić mozzarellę, ale ja wolę jeść samą jako przystawkę do kolacji. Jest tak delikatna w smaku, że wszystko z czym chciałbyś ją zjeść zdominuje smak. Tradycyjnie robi się ja z mleka bawolego.
Świetna cena, brać bez zastanowienia.
Cena sztos, gdyby było u bliżej mnie kupił bym wszystkie oprócz jednej
Dokładnie to jest to woreczek z mozzarelli wypełniony śmietanką. Może być zarówno z mleka krowiego jak i bawolego (di buffala).
Edytowane przez: "Dembiec" lip 11.
ZabaTV11/07/2020 22:20

Jako danie same w sobie, na jakiś chrupki chleb z piekarnika, ogl podobny … Jako danie same w sobie, na jakiś chrupki chleb z piekarnika, ogl podobny do mozzarelli jednak z takim twarożkiem w środku, sam tego z Kauflanda nie jadłem, jednak z sieciówek trafiłem na ten ser w Lidlu i był bardzo smaczny.


Niestety ale wersja Lidlowska ma się nijak do prawdziwej burraty, którą można zjeść w okolicach Bari(region Apulia). Oryginalna jest bardziej kremowa i słodka.
Ale gdzie tu błąd ? Skoro 1kg kosztuje 9,99zł to za 0,2kg wyszło 2zł.....
Izamalutka3811/07/2020 23:01

Ale gdzie tu błąd ? Skoro 1kg kosztuje 9,99zł to za 0,2kg wyszło 2zł.....


Dziwię się że po takim czasie dopiero znalazła się osoba myślaca :/
Izamalutka3811/07/2020 23:01

Ale gdzie tu błąd ? Skoro 1kg kosztuje 9,99zł to za 0,2kg wyszło 2zł.....


Też tak pomyślałem, ale może to opakowanie 200g kosztuje normalnie 9.99?
Crankees11/07/2020 23:09

Też tak pomyślałem, ale może to opakowanie 200g kosztuje normalnie 9.99?


No chyba że o to chodzi...
Ale to chyba powinno być inaczej na paragonie opisane
Izamalutka3811/07/2020 23:01

Ale gdzie tu błąd ? Skoro 1kg kosztuje 9,99zł to za 0,2kg wyszło 2zł.....


Hmm .. chyba w większości przypadków coś o wadze 200 gram kosztuje więcej niż to samo coś o wadze 400/500 gram jeżeli chodzi o wagę za kilogram ?
Izamalutka3811/07/2020 23:14

No chyba że o to chodzi...Ale to chyba powinno być inaczej na paragonie o …No chyba że o to chodzi...Ale to chyba powinno być inaczej na paragonie opisane


Teraz sprawdziłem jakąś gazetkę Kauflanda i 1kg kosztuje coś koło 50zl
Zapomniany11/07/2020 22:14

Dobre to? Do czego można wykorzystać?


Polecam do pizzy. Jeśli ktoś sam robi w domu pizzę to warto spróbować.
Crankees11/07/2020 23:09

Też tak pomyślałem, ale może to opakowanie 200g kosztuje normalnie 9.99?


Tak, opakowanie 200g kosztuje ok 8-10zl (widziałem to parę razy już, ale bałem się brać Teraz już wiem że warto spróbować
eter11/07/2020 23:18

... jeżeli chodzi o wagę za kilogram ?


Strasznie to skomplikowane.
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od aleksandra.jarosik. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst