Niestety, ta okazja już wygasła

Sensodyne ProSzkliwo 2 szt. za 17,98zł w Biedronce

kwi 20. 2022Dostępność Mazowieckie

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Ktoś tu kiedyś zareklamował pastę do zębów Sensodyne ProSzkliwo Codzienna Ochrona i teraz to moja pasta. Nie jest najtańsza - zwykle kosztuje ponad 12zł. Obecnie w Biedronce jest promocja na tą pastę, ale nie znalazłam informacji o tym w gazetce, więc oznaczam jako "okazja lokalna". Gdybym wiedziała, że nie ma w gazetce, to zrobiłabym zdjęcia półki. Jeśli ktoś się skusi - prośba o sprawdzenie do kiedy jest ta promocja.

cena regularna = 12,99 zł/szt.
promocja dotyczy zakupu 2 szt.
cena promocyjna = 2x 8,99 = 17,98 zł
oszczędność = 2x 12,99 - 2x 8,99 = 25,98 - 17,98 = 8 zł
(cena promocyjna stanowi 69% ceny wyjściowej - biorąc pod uwagę zakup 2 szt.)


ze strony Producenta

Składniki aktywne:
Fluorek sodu, azotan potasu.

Składniki nieaktywne:
Aqua, Sorbitol, Hydrated Silica, Glycerin, PEG-6, Cocamidopropyl Betaine, Aroma, Xanthan Gum, Sodium Saccharin, Titanium Dioxide, Sodium Hydroxide, Limonene, Anise Alcohol.

Stosowanie
Zawsze przestrzegać informacji podanych na opakowaniu.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Stosować dwa, maksymalnie do trzech razy dziennie. U dzieci poniżej sześciu lat stosować ilość pasty wielkości ziarnka grochu pod kontrolą dorosłych, aby zminimalizować ryzyko połknięcia. Przy przyjmowaniu fluoru z innych źródeł należy skonsultować się ze stomatologiem lub lekarzem. Nie stosować u dzieci poniżej 12. lat, chyba że na wyraźne polecenie lekarza dentysty.

Ostrzeżenia
Wrażliwość zębów może być objawem poważniejszego problemu, wymagającego interwencji lekarza dentysty. Jeżeli jej objawy utrzymują się lub nasilają, należy skonsultować się z lekarzem dentystą. W razie wystąpienia podrażnienia - przerwać stosowanie. Oszczędzaj wodę podczas szczotkowania zębów
.


526565_1.jpg
Aktualizacje społecznościowe
16 Komentarzy
Prześlij Komentarz