Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.
Sennheiser IE 80 S BT audiofilskie słuchawki douszne bezprzewodowe
172°

Sennheiser IE 80 S BT audiofilskie słuchawki douszne bezprzewodowe

706zł1.670zł-58% Darmowa dostawa DarmowaAmazon Okazje
8
172°
Sennheiser IE 80 S BT audiofilskie słuchawki douszne bezprzewodowe
sty 4. 2021
Moja druga wstawka i znowu słuchawki ;-)
Okazja na słuchawki IE 80S BT - 155,03 Euro co daje 706 zł Revolut
Standardowa cena w Polsce to 1670 zł ( ceneo -ceneo.pl/848…901 )
Na allegro pokazują się podróbki z wysyłką bezpośrednio z chin
Tu patrząc na zdjęcia wrzucane przez kupujących słuchawki są oryginalne.

Dodam od siebie że do słuchawek można dokupić kabel bezpośrednio od Sennheiser (ok 200 zł) lub z internetu zbalansowany czy z mikrofonem - więc można mieć 2 w 1

I teraz słowo "audiofilskie" to jak kij w mrowisko
Określenie producenta - co by nie napisać będzie źle.
Dla jednych dodatkowo słyszalne dźwięki a dla innych wada. Bo przy złych nagraniach wszytko wychodzi do tego każdy oczekuje czegoś innego.

Od siebie dodam słuchawki mają regulacje przez co można zmienić charakterystykę dźwięku ( dla każdego ucha osobno )

Ja dzisiaj kupiłem jak dostanę będę mógł coś więcej napisać
Audiofilskie douszne dokanałowe ?
W Amazon nie ma problemu ze zwrotem więc znikome ryzyko by się przekonać.

kabel z pilotem - 205 zł
sennheiser.pl/o/s…-ie

Zapraszam do strony producenta i testów - tu cena 2.269,00 PLN
sennheiser.pl/o/i…-bt

Nowe bezprzewodowe słuchawki audiofilskie.
IE 80S BT zapewnia wyjątkową dokładność, zapierającą dech w piersiach scenę dźwiękową oraz mobilność dzięki eleganckiemu pałąkowi na szyję. Audiofilską jakość dźwięku zapewnia obsługa kodeków hi-res, w tym LHDC, aptX HD i AAC oraz wysokiej klasy przetwornik cyfrowo-analogowy AKM. Zrównoważone brzmienie można dostrajać za pomocą aplikacji Smart Control i 5-pasmowego korektora. Dostarczone zaczepy do uszu oraz wkładki douszne z silikonu, silikonu lamelkowego i pianki pamięciowej zapewniają idealne dopasowanie, doskonałe pasywne tłumienie i wyjątkowy komfort noszenia.

Audiofilska jakość dźwięku bez ograniczeń

Jeśli zadowala Cię tylko najlepsze, IE 80S BT firmy Sennheiser to idealny wybór do audiofilskich odsłuchów bez ograniczeń. Wprowadzając na rynek swoje pierwsze bezprzewodowe audiofilskie słuchawki douszne, Sennheiser bazował na osiągnięciach dźwiękowych cenionego modelu IE 80S, aby stworzyć wysokiej klasy model bezprzewodowy, który zapewnia wyjątkową dokładność i zapierającą dech w piersiach scenę dźwiękową. IE 80S BT są wysokiej klasy produktem audio, z którego można korzystać wszędzie – to idealny bezprzewodowy towarzysz dla wyrafinowanego słuchacza o dynamicznym stylu życia.

Doskonałą charakterystykę akustyczną słuchawek zapewnia najnowocześniejsza łączność Bluetooth: obsługa kodeków hi-res, w tym LHDC, aptX HD i AAC, co umożliwia IE 80S BT pracę z wysoką szybkością transmisji danych, dzięki czemu słuchacz może cieszyć się muzyką w nieskompresowanych formatach, jak w przypadku słuchawek na kablu. Audiofilską jakość dźwięku gwarantuje również najwyższej klasy przetwornik cyfrowo-analogowy AKM, który pozwala słuchaczowi doświadczyć pełnej wydajności dynamicznego systemu przetworników Sennheiser, które dzięki mocnym magnesom neodymowym zapewniają doskonałą dokładność i czystość brzmienia. Obsługa aptX Low Latency gwarantuje również doskonałą synchronizację dźwięku z treściami wideo.

Inteligentne i dopasowane

Sennheiser starannie dostroił IE 80S BT, aby zapewnić zrównoważone tonalnie brzmienie charakterystyczne dla swoich słuchawek klasy high-end, ale brzmienie nadal można dostosować do własnych preferencji. Można to osiągnąć za pomocą dołączonego narzędzia do regulacji basów, aby podbić basy bezpośrednio w słuchawkach, lub za pomocą intuicyjnego 5-pasmowego korektora w aplikacji Sennheiser Smart Control.

IE 80S BT zapewniają także inteligentniejsze doświadczenie użytkownika dzięki możliwości interakcji za jednym dotknięciem ze wszystkimi popularnymi asystentami głosowymi, takimi jak Siri i asystent Google, za pośrednictwem dedykowanego przycisku na pilocie z trzema przyciskami. Interakcja za pomocą głosu jest na wysokim poziomie dzięki doświadczeniu Sennheisera w zakresie technologii mikrofonowej: słuchawki wyposażone są w wysokiej jakości mikrofony z technologią redukcji szumów, które są optymalnie ustawione, aby zapewnić krystalicznie czystą rejestrację mowy podczas połączeń telefonicznych i bardziej naturalną komunikację z asystentami głosowymi.

Doskonałe pod każdym względem

Jak w przypadku wysokiej klasy audiofilskich słuchawek Sennheisera, IE 80S BT przyciągają uwagę dbałością o szczegóły, solidnymi, wysokiej jakości materiałami i estetycznym wzornictwem, z którego słynie niemiecki producent. Elegancka konstrukcja zapewnia również wyjątkową wszechstronność, ponieważ pałąk na szyję można odłączyć, dzięki czemu słuchawki mogą być używane z opcjonalnym kablem w przypadku gdy wolisz słuchać przewodowo.

Znajdujące się w zestawie adaptery do uszu z silikonu, silikonu lamelkowego i pianki pamięciowej Comply w trzech różnych rozmiarach pomagają zapewnić idealne dopasowanie do kanału usznego dla doskonałego pasywnego tłumienia hałasu zewnętrznego. Bezpieczne i komfortowe dopasowanie zapewniają również miękkie, elastyczne zaczepy. Te ergonomiczne udoskonalenia oraz 6-godzinny czas pracy na baterii pozwalają cieszyć się dłuższymi sesjami odsłuchowymi w doskonałym komforcie. IE 80S BT firmy Sennheiser zapewniają audiofilskie wrażenia i mobilność, na które czekałeś.

Co w zestawie?

  • Słuchawki IE 80S BT
  • Odłączany pałąk na szyję Bluetooth IEN BT
  • Zestawy adapterów do uszu (S / M / L): silikonowe, z silikonu lamelkowego, z pianki pamięciowej
  • Narzędzie do regulacji basów i czyszczenia
  • Kabel ładujący USB (typy C do A)
  • Etui
Aktualizacje społecznościowe
Amazon OkazjeAmazon promocje
8 Komentarzy
Prześlij Komentarz