Niestety, ta okazja już wygasła
Sencor, pakowarka prozniowa.
231° Zakończono

Sencor, pakowarka prozniowa.

130zł239zł-46%Kaufland Okazje
15
sie 27.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Hej, promocja na pakowarke prozniowa sencor. Znalezione w kaufland w Nysie. Pewnie ogolnopolska. Dane z ceneo:
Zawartość opakowania: Pakowarka próżniowa, Wężyk próżniowy, 5 Worków próżniowych 20 × 30 cm, 1 Folia próżniowa 20 × 200 cm
182700-NCNRH.jpg182700-0bn0u.jpgMasa: 1,27 kg

Wymiary: 65 × 355 × 155 mm

Pobór mocy: 110 W

Zasilanie: Z sieci

Moc sprężarki: 12 l / min | -0,8 bar

Maksymalna szerokość rolki i folii: 30 cm
Aktualizacje społecznościowe
Kaufland OkazjeKaufland gazetka

Grupy

15 Komentarzy
Hmm, nie minusuję, ale od czasu do czasu w innych marketach (np. Lidlu) można dostać w tej promocyjnej cenie konkurencyjne zgrzewarki.
Do tego w Chinach dostałem coś takiego marki Tinton za mniej niż pół wskazanej ceny.
Mimo wszystko, urządzenie przydatne, a wskazana cena jest OK.
Edytowane przez: "xxeross" sie 27.
Właśnie zgłębiam temat pakowarek próżniowych, a tu taka okazja. Tylko nie wiem, czy dobra. Może ktoś się zna na tych ustrojstwach i ma jakieś porównanie.
dorga27/08/2019 22:01

Właśnie zgłębiam temat pakowarek próżniowych, a tu taka okazja. Tylko nie w …Właśnie zgłębiam temat pakowarek próżniowych, a tu taka okazja. Tylko nie wiem, czy dobra. Może ktoś się zna na tych ustrojstwach i ma jakieś porównanie.


Jakąkolwiek byś wziął, byle na kablu i z zasysaniem to będzie OK.
Patrz tylko na cenę i dołączone worki, chociaż nawet z zwykłymi, śniadaniowymi też sobie radzą.
Gorzej z zabawkami na baterie - te to do niczego się nie nadają.
Edytowane przez: "xxeross" sie 28.
17$ na Ali z opcją użycia kuponu
Rok, czy dwa lata temu kupiłem w Kaflandzie MEDION-a za 39 zł. i nawet nie wiem czy działa, bo jeszcze nie była mi potrzebna
Avatar
Usunięty34125
Kupilem w Lidlu w podobnej cenie jakoś w grudniu. Jest ok, jeden worek na 7-8 się zepsuje tzn nie wyciągnie powietrza. Ogólnie polecam.za tą cenę jest spoko.
No kiedyś widziałem na Allegro podobne MEDION-y tj. takie jak ten mój Sencor czy Lidlowy wynalazek za ok 60 zł., nie wiem jak dziś i nie pamiętam czy ze smartem, no gorszą gwarką i nie zawsze z małą paczką folii na start, ale jednak taniej.
Obecna przecena z Kauflanda to jak dla mnie zwykła manipulacja i ten produkt jest wart max. 130 zł. i i jak kogoś już bardzo ciśnie by go kupić.Sam osobiście nie widzę zastosowań. Mięso zapaczkują mi profesjonalnie na drogim sprzęcie w sklepie, a do warzyw jednak warto mieć dostęp i mrozić w otwartych opakowaniach, no chyba, że ktoś chce przechowywać do kolejnego sezonu. Ja nauczony doświadczeniem z zeszłego roku, mam pustą zamrażarkę, działki nie mam, a niemal wszystkie mrożone warzywa i owoce mogę kupić i poza Hortexem to dość tanio.
Kilka słów z mojej strony :
Testowałem zgrzewarki z sieciowki typu Lidl, po dwóch miesiącach warstwa grzewcza się zaginęła przez co zgrzewy nie trzymały.

Sencor faktycznie kosztuje dwa a nawet i trzy razy tyle, ale pracuję już rok i nie ma problemów. Zgrzewa nawet opakowanie z cieczą, oczywiście szczelnie

Polecam serdecznie dla tych co lubią kupić sprzęt na lata, a nie na krótki okres czasu
xxeross27/08/2019 22:04

Jakąkolwiek byś wziął, byle na kablu i z zasysaniem to będzie OK.Patrz tylk …Jakąkolwiek byś wziął, byle na kablu i z zasysaniem to będzie OK.Patrz tylko na cenę i dołączone worki, chociaż nawet z zwykłymi, śniadaniowymi też sobie radzą.Gorzej z zabawkami na baterie - te to do niczego się nie zadają.


Chyba nie do końca, tańsze często mają zamiast pompki tłokowej wentylator jak w odkurzaczu ale o znikomej mocy więc dość słabo odsysają powietrze a właśnie w stopniu usunięcia powietrza leży trwałość zapakowanych produktów.
dorga27/08/2019 22:01

Właśnie zgłębiam temat pakowarek próżniowych, a tu taka okazja. Tylko nie w …Właśnie zgłębiam temat pakowarek próżniowych, a tu taka okazja. Tylko nie wiem, czy dobra. Może ktoś się zna na tych ustrojstwach i ma jakieś porównanie.


U mnie skończyło się na CAMRY CR 4470. Używam od roku do Sous Vide i przechowywania/mrożenia rzeczy. Nie dzieje się nic niepokojącego. Jestem zadowolony.
W Lidlu na tego typu sprzęt to normalna cena.
Kaufland warszawa/modlińska - 90 zł
Edytowane przez: "Zbyszek_Kieliszek" wrz 2.
Minus, okazja lokalna, nie dotyczy wszystkich Kauflandow... Nawet brak lokalizacji
Vankrasnalop.pl11/09/2019 14:39

Minus, okazja lokalna, nie dotyczy wszystkich Kauflandow... Nawet brak …Minus, okazja lokalna, nie dotyczy wszystkich Kauflandow... Nawet brak lokalizacji


i pewnie już nieaktualna, patrząc na to ile czasu minęło od wystawienia okazji do teraz ;-)
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst