Niestety, ta okazja już wygasła
SELGROS24.PL - Dzień darmowej dostawy .
411° Zakończono

SELGROS24.PL - Dzień darmowej dostawy .

ZA DARMO9,99złSelgros Okazje
16
411° Zakończono
SELGROS24.PL - Dzień darmowej dostawy .
lip 25. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

EDIT !
Dziś ponowna okazja z darmową wysyłką . Obowiązuje tylko dziś - 22/08/2019 .

Jednodniowa promocja "Darmowa dostawa" jest odpowiedzią na potrzeby Klientów, którzy chcąc dokonać zakupów na wartość i według zasad określonych w poniższym regulaminie:

Organizatorem promocji "Darmowa dostawa" jest firma Transgourmet Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, adres: ul. Zamenhofa 133, 61-131 Poznań, Promocja trwa w dniu 25.07.2019 r. Uczestnikiem Promocji jest zarejestrowany na Selgros24.pl Klient, który w okresie obowiązywania promocji złożył pojedyncze zamówienie w Sklepie Internetowym selgros24.pl o wartości przekraczającej 50 PLN brutto.

Promocja dotyczy pojedynczych zamówień spełniających powyższy warunek, które opłacone zostały przelewem lub kartą kredytową. Do zamówień dla których wybrana została metoda płatności "Kurier - przesyłka pobraniowa" doliczona jest kwota 5 PLN brutto za obsługę płatności kurierskiej.

Wszystkie zamówienia nie spełniające powyższego warunku zostaną dostarczone odpłatnie w stałej cenie usługi transportowej 9,99 PLN brutto dla płatności online i 14,99 PLN brutto dla zamówień opłacanych u kuriera w trakcie doręczenia.

Wszelkie reklamacje, zastrzeżenia lub uwagi dotyczące Promocji mogą być składane w formie pisemnej i przesłane pocztą w terminie 14 (czternaście) dni od zakończenia Promocji na adres: Transgourmet Polska Sp. z o.o. ul. Zamenhofa 133, 61-131 Poznań.

W sprawach nieuregulowanych regulaminem Promocji stosuje się regulamin sprzedaży przy wykorzystaniu środków porozumiewania się na odległość oraz świadczenia usług drogą elektroniczną w Sklepie Internetowym dostępny pod adresem: selgros24.pl/dok…epu
Aktualizacje społecznościowe
16 Komentarzy
No ja już zakup zrobiłem właśnie .
Co z peperka ciekawego w selgrosie?
Ja kupiłem kamerkę zewnętrzną Overmaxa 4.4 ,mają ją najtaniej obecnie i teraz darmowa wysyłka .Mi kamerka odpowiada ,mam już jedną , za te pieniądze na zewnątrz jest ok. A niedawno kupiłem kalkulator z drukarką Sharp ,tańszy o 30 zł od innych sklepów w/g Ceneo był .Zależy kto co potrzebuje .
Czy w tej sieci klienci detaliczni są wciąż niegodni dostąpienia zaszczytu możliwości dokonania zakupów ?
Raf_Pe25/07/2019 09:33

Czy w tej sieci klienci detaliczni są wciąż niegodni dostąpienia zaszczytu …Czy w tej sieci klienci detaliczni są wciąż niegodni dostąpienia zaszczytu możliwości dokonania zakupów ?


Te czasy już chyba minęły i teraz każdy może ,tylko trzeba sobie wyrobić kartę jak jesteś pierwszy raz . Ja tam lubię ten sklep ,za duży wybór towaru .Z cenami różnie,ale czasami trafią się jakieś dobre okazje .Jak jestem w Poznaniu to staram się zaglądnąć .
Edytowane przez: "superoferta" lip 25. 2019
Raf_Pe25/07/2019 09:33

Czy w tej sieci klienci detaliczni są wciąż niegodni dostąpienia zaszczytu …Czy w tej sieci klienci detaliczni są wciąż niegodni dostąpienia zaszczytu możliwości dokonania zakupów ?


Są godni już od jakiegoś czasu Wystarczy założyć kartę.
Już chyba z rok można założyć konto i kartę na stronie a potem ją odebrać w sklepie bez posiadania firmy

A jak ktoś zamawia tylko online to praktycznie nawet nie musi jej odbierać tylko zamawiać z dostawą dostępną w całej polsce bo wysyłają po prostu kurierem :P

Jedyne co mnie wkurza to czemu w sklepie można np kupować napoje na sztuki a na stronie tylko zgrzewki ;/
Edytowane przez: "mrowka" lip 25. 2019
Pewnie za dużo zabawy przy pakowaniu .
Coś ciekawego jest obecnie na promocji tam??
Strona padła, sprytnie
Dopisz w opisie MWZ. Darmowa dostawa dopiero od 50 zł.
Jest w opisie ,kiepsko czytasz .
Edytowane przez: "superoferta" lip 25. 2019
mrowka25/07/2019 11:57

Już chyba z rok można założyć konto i kartę na stronie a potem ją odebrać w …Już chyba z rok można założyć konto i kartę na stronie a potem ją odebrać w sklepie bez posiadania firmy A jak ktoś zamawia tylko online to praktycznie nawet nie musi jej odbierać tylko zamawiać z dostawą dostępną w całej polsce bo wysyłają po prostu kurierem :PJedyne co mnie wkurza to czemu w sklepie można np kupować napoje na sztuki a na stronie tylko zgrzewki ;/


chyba nawet mozna zalozyc karte w aplikacji - cos taka reklame widziałem
zepsuliśmmmy:

504 Gateway Time-out The server didn't respond in time.
Niechce mi sie logowac!
U mnie wszystko działa cały czas,a zamówienie z rana już wysłane i przekazane kurierowi .
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst