Niestety, ta okazja już wygasła
Selgros Bosch CompactPower MFW3910W
553° Zakończono

Selgros Bosch CompactPower MFW3910W

246zł367,77zł-33%Selgros Okazje
553° Zakończono
Selgros Bosch CompactPower MFW3910W
paź 29. 2020Dostępność Małopolskie

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

313522.jpg313522.jpg

Znalezione w Selgrosie Kraków

Maszynka do mielenia marki Bosch z serii CompactPower to duża moc w kompaktowej formie. Jest niezastąpioną pomocą w każdej domowej kuchni. Jej kompaktowa, wysokiej jakości obudowa zapewnia łatwe użytkowanie oraz przechowywanie urządzenia. Przygotuj swoje ulubione potrawy w domu i zaskocz nimi swoich gości dzięki wielofunkcyjnej maszynce do mielenia.
Łatwe i szybkie przetwarzanie

Wysoka moc (1900 W MBP*) i duża komora mielenia (aż 8 cm) zapewniają. Teraz mielenie składników to żaden problem. Maszynka mieli aż do 2,3 kg na minutę co zapewnia bezproblemową pracę urządzenia, a duży otwór wsypowy i popychacz skracają czas mielenia do minimum. Szybki i perfekcyjny efekt za każdym razem gwarantowany.

*MBP - moc zablokowania silnika
Sitka ze stali szlachetnej i dwustronny nożyk

Sita o różnej grubości (4 i 8 mm) oraz nożyk zostały wykonane ze stali szlachetnej. Dzięki temu rozwiązaniu ich okres eksploatacyjny jest znacząco dłuższy, a utrzymanie ich w czystości bezproblemowe. Dodatkowo nożyk jest dwustronny co zapewnia mu dwa razy dłuższą żywotność i oszczędności w domowym budżecie.
Nasadka masarska

Specjalna nasadka masarska pozwala na przygotowanie przepysznych, domowych kiełbas i nie tylko. Dzięki niej możesz również na przykład wypełniać potrawy farszem.
Zintegrowany schowek na dodatkowe akcesoria

Zintegrowany z obudową schowek na sitka gwarantuje, że masz je zawsze pod ręką i nigdy się nie zgubią.
Schowek na kabel

Schowek na kabel pozwala na wyciągniecie przewodu na odpowiednią długość, aby podłączyć go do kontaktu. Reszta zostaje w schowku, dzięki czemu unikamy zbędnej plątaniny kabli. Drugą istotną zaletą tego rozwiązania jest ułatwienie przechowywania urządzenia.
Gumowe końcówki

Gumowe nóżki w podstawie stabilizują urządzenie w trakcie pracy i zapobiegają jego przesuwaniu co zapewnia najwyższy komfort użytkowania.
Praktyczny uchwyt

Praktyczny uchwyt zintegrowany z obudową ułatwia przenoszenie urządzenia. Bez względu na to, gdzie przechowujesz maszynkę możesz swobodnie i bezpiecznie przenieść ją i postawić na blacie.
Trwałość i elegancki design

Od ponad stu lat marka Bosch jest symbolem najwyższej jakości i niezawodności, a nasi konstruktorzy dbają o wyjątkową funkcjonalność urządzeń i dopracowują do perfekcji każdy detal. Maszynka i jej akcesoria zostały zaprojektowane i wykonane z wysokiej jakości materiałów.
Prezentowane zdjęcia i filmy mają charakter poglądowy i mogą przedstawiać inny model produktu w stosunku do opisywanego.
Specyfikacja
Podstawowe informacje
Producent Bosch > Maszynki do Mielenia Bosch
Techniczne
Moc 1900W > Maszynki do mielenia o mocy od 1900W do 1900W
Bieg wsteczny Nie
Kolor Białe > Białe Maszynki do Mielenia
Liczba prędkości 1
Misa zasypowa Plastikowa
Model MFW3910W
Model MFW3910W
Nożyk dwustronny Tak
Wydajność mielenia 2,3kg/min
Aktualizacje społecznościowe
29 Komentarzy
Prześlij Komentarz