Seiko Men's SSC095
124°Zakończono

Seiko Men's SSC095

32
lut 27. 2018
Myślicie, że okazja czy podróbka? Cena bardzo niska ale od tego zawsze jest PayPal
Aktualizacje społecznościowe
EBay OkazjeEBay kody rabatowe

Grupy

32 Komentarze
Myślę, że to oryginalna podróbka
Solar za 130 pln
JanuszPromocjilut 27. 2018

Myślę, że to oryginalna podróbka


no na większości portali jest po 100 dolarów... tu za 1/3 ceny, teoretycznie możliwe.

mało kupiłem na ebayu, jak często pojawiają się tam podróbki?
1 opinia w ciągu 12 miesięcy, hmmm. PayPal zwraca kasę za głupie zakupy?
o0oo0oo0olut 27. 2018

Solar za 130 pln


to akurat nie nowość pełno ich z Casio w podobnych cenach.
Edytowane przez: "Lukas_op" lut 27. 2018
rYklut 27. 2018

1 opinia w ciągu 12 miesięcy, hmmm. PayPal zwraca kasę za głupie zakupy?


Najaak
Sama wysyłka z ameryki to połowa ceny
Fejczur jak nic....
Rafał.Plut 27. 2018

Fejczur jak nic....No co ty? Tru oridżinal jak nic.
rYklut 27. 2018

1 opinia w ciągu 12 miesięcy, hmmm. PayPal zwraca kasę za głupie zakupy?


PayPal zwraca kasę za zakupy jeśli zostanie Ci sprzedana podróbka a sprzedawca deklarował autentyczność i oryginalność produktu. PayPal załatwia takie sprawy sam
Filip_Bartosiklut 27. 2018

PayPal zwraca kasę za zakupy jeśli zostanie Ci sprzedana podróbka a sp …PayPal zwraca kasę za zakupy jeśli zostanie Ci sprzedana podróbka a sprzedawca deklarował autentyczność i oryginalność produktu. PayPal załatwia takie sprawy sam


To ciekawe, korzystam z PP ale nie miałem takiej sytuacji, bo nie kupuję na ebayu. A, że dostałeś podróbkę to możesz po prostu sam sobie stwierdzić? Ponoć niektóre przedmioty są praktycznie nieodróżnialne od oryginałów.
mat46lut 27. 2018

No co ty? Tru oridżinal jak nic.


Sarkazm wyczuwam... Hmmm ? Złośliwości nie używaj drobnych, to na stronę ciemną prowadzi. Pepper miejscem przyjaznym pozostanie niech.
rYklut 27. 2018

To ciekawe, korzystam z PP ale nie miałem takiej sytuacji, bo nie kupuję n …To ciekawe, korzystam z PP ale nie miałem takiej sytuacji, bo nie kupuję na ebayu. A, że dostałeś podróbkę to możesz po prostu sam sobie stwierdzić? Ponoć niektóre przedmioty są praktycznie nieodróżnialne od oryginałów.


no oczywiście, że tak. Otwierasz zegarek i widzisz czy sygnowany jest mechanizm i czy jest bateria czy akumulator...

trudno mi uwierzyć w jego szlachetne pochodzenie
Lukas_oplut 27. 2018

no oczywiście, że tak. Otwierasz zegarek i widzisz czy sygnowany jest m …no oczywiście, że tak. Otwierasz zegarek i widzisz czy sygnowany jest mechanizm i czy jest bateria czy akumulator...trudno mi uwierzyć w jego szlachetne pochodzenie


Pewnie w przypadku zegarków jest łatwiej, ale założenie, ze każdy pepperowicz teraz będzie rozkręcał zegarek i będzie wiedział co sprawdzić jest trochę naciągane. Akurat z tymi podróbkami to słyszałem o butach, że czasem tylko szczegóły typu delikatnie inny szew potrafią odróżnić oryginał od podróbki.
rYklut 27. 2018

Pewnie w przypadku zegarków jest łatwiej, ale założenie, ze każdy pepp …Pewnie w przypadku zegarków jest łatwiej, ale założenie, ze każdy pepperowicz teraz będzie rozkręcał zegarek i będzie wiedział co sprawdzić jest trochę naciągane. Akurat z tymi podróbkami to słyszałem o butach, że czasem tylko szczegóły typu delikatnie inny szew potrafią odróżnić oryginał od podróbki.


w dużej mierze masz racje. Zastanawia mnie zakres kompetencji PayPala w takiej sytuacji. Jeżeli zrobię zdjęcie przykładowo lewego mechanizmu zegarka to PayPal będzie potrafił to zweryfikować?

temat generalnie do zgłębienia.
Coś tani...
Kupione, zobaczymy.
Lukas_oplut 27. 2018

w dużej mierze masz racje. Zastanawia mnie zakres kompetencji PayPala w …w dużej mierze masz racje. Zastanawia mnie zakres kompetencji PayPala w takiej sytuacji. Jeżeli zrobię zdjęcie przykładowo lewego mechanizmu zegarka to PayPal będzie potrafił to zweryfikować?temat generalnie do zgłębienia.


Z tymi butami to kuzynka mi mówiła, która robi jako celnik. Nawet wysyłają ich na szkolenia i cały dzień pokazują oryginały i podróby, na co zwracać uwagę itd. , chociaż przy detalu raczej w takie rzeczy się nikt nie bawi, ale jakbyś ściągał kontener to już inna bajka Tak czy siak z tym PP jeszcze nie miałem okazji bawić się w jakieś zwroty, ale w ich charytatywność (czyt. wierzenie na słowo, ze np. dostałeś podróbę) to też podchodziłbym raczej ostrożnie.
Wg mnie są małe szanse, że ten zegarek jest oryginalny, ale za tyle to część ludzi kupi chętnie nawet podróbę, która będzie wyglądała jak oryginał.
Skąd 130zl jak cena to około 100zł?
rYklut 27. 2018

1 opinia w ciągu 12 miesięcy, hmmm. PayPal zwraca kasę za głupie zakupy?


I to jeszcze od sprzedawcy
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst