Niestety, ta okazja już wygasła
Seed4Me: W PEŁNI BEZPŁATNY VPN NA 1 ROK
1833° Zakończono

Seed4Me: W PEŁNI BEZPŁATNY VPN NA 1 ROK

ZA DARMO157,51zł
AvatarUsunięty209770201
wrz 7. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Bez limitu GB. Zwykle dają 7 dni, ale dzisiaj, jeśli je zainstalujesz, masz za darmo do 6 września 2020 r., Czyli 12 miesięcy, 1 rok. Dostępne dla Androida, iOS, MacOS i Windows.

Zarejestruj się z telefonu komórkowego. Wystarczy kliknąć link lub tutaj, aby kupić VPN. Wystarczy zarejestrować się za pomocą wiadomości e-mail i zweryfikować wiadomość e-mail i gotowe.

VPN służy do maskowania twojego adresu IP i szyfrowania twojego ruchu. Można go użyć na przykład do utworzenia kilku kont na stronach, które ograniczają konto za pośrednictwem adresu IP, w celu uzyskania dostępu do treści zablokowanych w twoim kraju, takich jak Netflix, do szyfrowania ruchu podczas korzystania z publicznej sieci Wi-Fi itp.
185051.jpg
Aktualizacje społecznościowe
j..ch
uwaga podobnie jak inne osoby które zgłaszały problem z tym programem także u mnie zainstalowanie tego programu równało się z odcięciem dostępu do internetu. Ja po przeanalizowaniu opinii o tym programie niezwłocznie go odinstalowałem, osobom zaś które go zachowały a maja problem z dostępem do internetu radze ubić proces "seed" za kazdym razem po ponownym uruchomieniu komputera.Co dziwne program ten nie jest widoczny w autostarcie a pomimo to potrafi nieźle zamieszać - uwazajcie nie ma nic za darmo a ilośc bezmyślnie plusujących mnie przeraża wg mnie tyle powinno być wg mnie ale minusów.
Najlepsze komentarze
201 Komentarzy
Prześlij Komentarz