Niestety, ta okazja już wygasła

Security Solo IndoorCam P24, 2K kamera monitorująca do wnętrz @ Amazon

lip 12. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

30 dniowy okres próbny 𝗔𝗺𝗮𝘇𝗼𝗻 𝗣𝗿𝗶𝗺𝗲 (darmowa dostawa, dostęp do VOD i inne) aktywujecie tutaj -> pl.dea.ls/uelQB
Z promocji skorzystamy dzięki Amazon Prime (pierwsze 30 dni jest darmowe)

Kamera monitorująca do wnętrz, obrotowa kamera bezpieczeństwa, Wi-Fi, wykrywanie osób, widoczność w nocy, czujnik ruchu.
Sam mam dwie sztuki. Do zastosowań domowych polecam.
Osobiście uważam, że ciężko integruje się z Home Assistant

Informacje o tym produkcie
  • INTELIGENTNA DETEKCJA OSÓB: Czujnik z wbudowaną funkcją wykrywania osób bez trudu odróżnia zwierzęta domowe od ludzi i alarmuje tylko w odpowiednim momencie, gdy zostanie zarejestrowane ryzykowne zdarzenie.
  • CZYSTA JAK KRYSZTAŁ: klarowność 2K, a także rozdzielczość 1080p (1080P z HomeKit) zapewniają, że każde nagranie jest tak szczegółowe, jak to tylko możliwe.
  • ADVANCED CONNECTION: eufy Indoor Cam jest idealnie kompatybilna z Apple HomeKit, Google Assistant i Amazon Alexa. (HomeKit dostępny po aktualizacji. Podczas otwierania HomeKit, urządzenie musi być najpierw dodane i aktywowane w aplikacji eufy Security App).
  • INTELIGENTNY CZUJNIK RUCHU: Gdy tylko ruch zostanie wykryty w polu widzenia, kamera natychmiast podąża za obiektem. Wystarczy obrócić obiektyw w poziomie o 360°, aby uzyskać dokładny widok z narożników, lub przechylić go w pionie o 96°, aby mieć wszystko w zasięgu wzroku.
  • KOMUNIKACJA W CZASIE RZECZYWISTYM: Dzięki zintegrowanej, dwukierunkowej funkcji audio, przez kamerę bezpieczeństwa można w każdej chwili przekazać pozdrowienia, a nawet polecenia i ostrzeżenia.

553801_1.jpg
Poradnik zakupowy Amazon możecie znaleźć tutaj -> pl.dea.ls/udXDb
Aktualizacje społecznościowe
Okazje Prime Day 2022

17 Komentarzy