-56°
Zakończono
Seagate Personal Cloud 4TB 200zl taniej
Seagate Personal Cloud 4TB 200zl taniej
  1. ISpot Okazje
  2. Komputery
Kategorie
  1. Komputery

Seagate Personal Cloud 4TB 200zl taniej

Tylko teraz za Seagate Personal Cloud 4TB zapłacisz 200 zł mniej!


Wystarczy, że podczas zakupów wpisesz kod "Cloud".


Urządzenie Seagate® Personal Cloud będące pamięcią do systemów kina domowego pozwala stworzyć własną chmurę, dostępną spoza domu. Uporządkuj wszystkie rodzinne zdjęcia, filmy, muzykę i ważne dokumenty w jednej bezpiecznej centralnej lokalizacji w sieci domowej i utwórz kopię zapasową nie tylko wszystkich swoich komputerów PC i Mac, lecz również swoich usług w chmurze

5 Komentarzy

iCloud?

co to za tytuł? chyba wprowadza w błąd:p

Tytuł swoją drogą, ale umieszczenie tej oferty na Pepperze też wprowadza w błąd - to nie jest okazja. Zanim się coś w stawi powinno się wykonać minimum wysiłku w postaci wejścia na Ceneo/podobne. Saturn ma wyprzedaż za 759 zł (ostatnie sztuki, nie outlet). Allegro już mi się nawet nie chciało sprawdzać.

P.S. A w MediaMarkt poniżej 700 zł nawet - ale tu trzeba by było przedzwonić na wszelki, bo mimo, że nie ma w opisie info, że z ekspozycji, to lepiej dmuchać na zimne, bo jest w dziale outlet.

W x-komie, w gorącym strzale był za 649 zł (STCR4000200).

Do niedawna Seagate miał fajną promocję i dodawał do każdego dysku 200GB przestrzeni na OneDrive (można było ją podpiąć do istniejącego konta). Moim zdaniem to fajniejsza (i dużo tańsza) opcja, bo mamy zarówno zabezpieczenie w formie fizycznej (dysk), jak i w chmurze.
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od ZaMarancza. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst