Seagate Personal Cloud 4TB 200zl taniej
-56°Zakończono

Seagate Personal Cloud 4TB 200zl taniej

5
cze 13. 2016
Tylko teraz za Seagate Personal Cloud 4TB zapłacisz 200 zł mniej!


Wystarczy, że podczas zakupów wpisesz kod "Cloud".


Urządzenie Seagate® Personal Cloud będące pamięcią do systemów kina domowego pozwala stworzyć własną chmurę, dostępną spoza domu. Uporządkuj wszystkie rodzinne zdjęcia, filmy, muzykę i ważne dokumenty w jednej bezpiecznej centralnej lokalizacji w sieci domowej i utwórz kopię zapasową nie tylko wszystkich swoich komputerów PC i Mac, lecz również swoich usług w chmurze

Aktualizacje społecznościowe
ISpot OkazjeKomputery
5 Komentarzy
iCloud?
co to za tytuł? chyba wprowadza w błąd:p
Tytuł swoją drogą, ale umieszczenie tej oferty na Pepperze też wprowadza w błąd - to nie jest okazja. Zanim się coś w stawi powinno się wykonać minimum wysiłku w postaci wejścia na Ceneo/podobne. Saturn ma wyprzedaż za 759 zł (ostatnie sztuki, nie outlet). Allegro już mi się nawet nie chciało sprawdzać.

P.S. A w MediaMarkt poniżej 700 zł nawet - ale tu trzeba by było przedzwonić na wszelki, bo mimo, że nie ma w opisie info, że z ekspozycji, to lepiej dmuchać na zimne, bo jest w dziale outlet.
W x-komie, w gorącym strzale był za 649 zł (STCR4000200).
Do niedawna Seagate miał fajną promocję i dodawał do każdego dysku 200GB przestrzeni na OneDrive (można było ją podpiąć do istniejącego konta). Moim zdaniem to fajniejsza (i dużo tańsza) opcja, bo mamy zarówno zabezpieczenie w formie fizycznej (dysk), jak i w chmurze.
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od ZaMarancza. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy