Niestety, ta okazja już wygasła
Seagate ssd 500gb
-75° Zakończono

Seagate ssd 500gb

14
sie 22.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Przenieś swoje dane na wyższy poziom pod względem wydajności i niezawodności, stosując dyski półprzewodnikowe Seagate BarraCuda. Zamknięte w kompaktowej obudowie 2,5" SATA, idealnie pasują do smukłych i lekkich laptopów, minikomputerów PC oraz komputerów stacjonarnych, które potrzebują szybkości SSD do obsługi wymagających aplikacji i realizacji rozmaitych zadań.
Aktualizacje społecznościowe
Dostawa od 9,90 zł paczkomaty InPost.
Al.to OkazjeAl.to kody rabatowe

Grupy

Najlepsze komentarze
Opis jak spod ręki redaktora Gazety Wyborczej
14 Komentarzy
Cena 219 zł
Edytowane przez: "Lion" sie 22.
Opis jak spod ręki redaktora Gazety Wyborczej
Dodaj cenę i dopisz, że to SSD, to ułatwi śledzenie po słowach kluczowych.
Prawie jak x-kom.
chlopokazja22/08/2019 10:26

Opis jak spod ręki redaktora Gazety Wyborczej


opis rodem z onetu lub wp
Jaki dysk ssd 240/256gb polecacie żeby był bezawaryjny? Ostatnio padł mi po półtorej roku adata i dostałem z mediaexpert zwrot gotówki co ciekawe, więc teraz za te pieniądze mogę kupić 2 takie dyski (ceny mocno spadły). Jaka firma, żebym za póltora roku znowu nie wymieniał dysku?
mat4622/08/2019 11:14

Jaki dysk ssd 240/256gb polecacie żeby był bezawaryjny? Ostatnio padł mi po …Jaki dysk ssd 240/256gb polecacie żeby był bezawaryjny? Ostatnio padł mi po półtorej roku adata i dostałem z mediaexpert zwrot gotówki co ciekawe, więc teraz za te pieniądze mogę kupić 2 takie dyski (ceny mocno spadły). Jaka firma, żebym za póltora roku znowu nie wymieniał dysku?


najlepiej 860 evo, ewentualnie mx500
Opis troche tak ale cena dobra ceneo.pl/736…451
mat4622/08/2019 11:14

Jaki dysk ssd 240/256gb polecacie żeby był bezawaryjny? Ostatnio padł mi po …Jaki dysk ssd 240/256gb polecacie żeby był bezawaryjny? Ostatnio padł mi po półtorej roku adata i dostałem z mediaexpert zwrot gotówki co ciekawe, więc teraz za te pieniądze mogę kupić 2 takie dyski (ceny mocno spadły). Jaka firma, żebym za póltora roku znowu nie wymieniał dysku?Jeszcze oprócz wcześniej podanych Plextor M8VC, SandDisk Ultra 3D i WD Blue. Ostatecznie też Crucial BX500 ale on będzie miał zauważalną przypadłość zwalniania przy zapełnieniu (i wystrzegają się innych SanDisków, producent ten sam a potrafi robić zarówno kiepskiej jakości model jak i całkiem dobrej). Ale jeśli chodzi o realny zasięg cenowy to best, best jest Samsung seri EVO

(QVO to jedna wielka zagada i w teorii powinny mieć zauważalnie krótszą żywotność ale są za krótko na rynku by to zweryfikować i z resztą ... słabo się przyjmują, tak czy siak logika teoretycznej budowy jednoznacznie mówi przeciwko nim - mają pamięci QLC które mają liczbę teoretycznych cykli zapisu na poziomie 1000 razy na komórkę pamięci gdy w przypadku TLC jest to 3000-5000 razy na komórkę)

A jak fundusze dużo mniej ograniczone to Samsung seria PRO
Edytowane przez: "xaliemorph" sie 22.
A czy ten dysk seagate jest godny uwagi?
xaliemorph22/08/2019 13:18

Jeszcze oprócz wcześniej podanych Plextor M8VC, SandDisk Ultra 3D i WD B …Jeszcze oprócz wcześniej podanych Plextor M8VC, SandDisk Ultra 3D i WD Blue. Ostatecznie też Crucial BX500 ale on będzie miał zauważalną przypadłość zwalniania przy zapełnieniu (i wystrzegają się innych SanDisków, producent ten sam a potrafi robić zarówno kiepskiej jakości model jak i całkiem dobrej). Ale jeśli chodzi o realny zasięg cenowy to best, best jest Samsung seri EVO (QVO to jedna wielka zagada i w teorii powinny mieć zauważalnie krótszą żywotność ale są za krótko na rynku by to zweryfikować i z resztą ... słabo się przyjmują, tak czy siak logika teoretycznej budowy jednoznacznie mówi przeciwko nim - mają pamięci QLC które mają liczbę teoretycznych cykli zapisu na poziomie 1000 razy na komórkę pamięci gdy w przypadku TLC jest to 3000-5000 razy na komórkę)A jak fundusze dużo mniej ograniczone to Samsung seria PROZ tego co wymieniłeś najlepiej cenowo wypada plextor ale ma 3 lata gwary. Chyba jednak lepiej dopłacić te 5 dych i mieć dwa lata spokoju więcej np. przy mx500.
Właśnie dzwoniła Pani że sklepu z informacja że nie mają na stanie i będzie fizycznie 27 dopiero. Podziękował em i zrezygnowalem
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od PiotrWasilewski. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst