Seagate 4TB Personal Cloud za 649 zł @ x-kom
134°Zakończono

Seagate 4TB Personal Cloud za 649 zł @ x-kom

14
kwi 4. 2016kwi 4. 2016
W Gorącym Strzale w sklepie x-kom dysk sieciowy Seagate 4TB Personal Cloud czarny Gig-E/USB 3.0 za 949 649 zł. Oszczędność 300 zł.

  • Zainstalowany 1 dysk SATA 4 TB
  • Karta sieciowa: 10/100/1000 Mbit/s (gniazdo RJ-45)
  • USB 3.0
  • Dołączone akcesoria: Kabel sieciowy, Zasilacz

Koszt dostawy:
  • Odbiór osobisty 0 zł
  • Paczkomat 9,90 zł
  • Kurier 20 zł

Oferta ważna do 5.04 2016 do 10:00 lub do wyczerpania zapasów.

14 Komentarzy

Nieźle schodzą.Co myślicie o tym sprzęcie?

Jednej rzeczy nie rozumiem raz w specyfikacji piszą o usb 3.0 raz 2.0. Kolor portu wskazuje na 3.0 ale przed zakupem upewnilbym się na stronie producenta.

mysiorKwi 4.

Jednej rzeczy nie rozumiem raz w specyfikacji piszą o usb 3.0 raz 2.0. Kolor portu wskazuje na 3.0 ale przed zakupem upewnilbym się na stronie producenta.Sprawdziłem na innych stronach po kodzie producenta STCR4000200 jest USB 3.0 i USB 2.0 (czyli w sumie posiada 2 porty USB).
Najbardziej rzetelna informacja ("2 ports - (1) USB 3.0 & (1) USB 2.0") :
amazon.co.uk/Sea…4WI
Ponieważ na stronie producentach, ani w danych technicznych, ani w karcie produktu takowej informacji nie znalazłem.

jeden dysk.... w razie awarii w zasdzie żegnamy się z naszymi danymi ...

Autor

Awaria dysku? Na tyle lat i tyle petabajtów danych... nie przypominam sobie. Fakt, że nigdy żadnym nie rzucałem i zawsze u mnie dobrze miały :-)

po to ma usb aby dac w sync drugi

maxplKwi 4.

po to ma usb aby dac w sync drugi
Niestety chyba nie (Jeśli dobrze rozumiem to co napisali na stronie X-KOM) : "Port USB wyłącznie do podłączenia urządzeń zewnętrznych. Nie obsługuje transferu z dysku lub na dysk."
Choć zawsze znajdzie się jakiś sposób, żeby zsynchronizować drugi dysk, jak ktoś chce mieć kopię awaryjną .

DoReMiKwi 4.

Awaria dysku? Na tyle lat i tyle petabajtów danych... nie przypominam sobie. Fakt, że nigdy żadnym nie rzucałem i zawsze u mnie dobrze miały :-)Też tak miałem, ale niestety bywa różnie, a czasem wręcz działa prawo serii. U mnie w biurze ostatnio padły dyski w różnych 2 kompach. Jeden zaczął wypluwać bad sectory, a nie miał nawet pół roku. Drugi komp nie miał roku, 3 razy się zawiesił i na drugi dzień koleżanka nie miała już czego zbierać. Obie awarie wydarzyły się w ciągu miesiąca. Kompy stacjonarne, markowe, każdy z prockiem i5, więc bynajmniej nie najtańsza chińszczyzna. Tylko twardziele nie robią backupów.

sherlockKwi 4.

Niestety chyba nie (Jeśli dobrze rozumiem to co napisali na stronie X-KOM) : "Port USB wyłącznie do podłączenia urządzeń zewnętrznych. Nie obsługuje transferu z dysku lub na dysk."Choć zawsze znajdzie się jakiś sposób, żeby zsynchronizować drugi dysk, jak ktoś chce mieć kopię awaryjną .


sherlocku... mam ren dysk i owszem obsluguje system go widzi jako kolejny zasob jak i ten wbudowany.
mam tez wd cloud... mam tez synology
... seagate jest ciekawy ... soft i opcje do ceny

DoReMiKwi 4.

Awaria dysku? Na tyle lat i tyle petabajtów danych... nie przypominam sobie. Fakt, że nigdy żadnym nie rzucałem i zawsze u mnie dobrze miały :-)Uwierz mi, że obecne dyski także padają. To już nie jest ta skala co 10 lat temu, ale jak przypadkowo trafi na Ciebie to co powiesz ?
Ja też uważam, że przechowywanie takiej ilości danych w jednej obudowie to trochę pomyłka.

tofik.tophorKwi 5.

Też tak miałem, ale niestety bywa różnie, a czasem wręcz działa prawo serii. U mnie w biurze ostatnio padły dyski w różnych 2 kompach. Jeden zaczął wypluwać bad sectory, a nie miał nawet pół roku. Drugi komp nie miał roku, 3 razy się zawiesił i na drugi dzień koleżanka nie miała już czego zbierać. Obie awarie wydarzyły się w ciągu miesiąca. Kompy stacjonarne, markowe, każdy z prockiem i5, więc bynajmniej nie najtańsza chińszczyzna. Tylko twardziele nie robią backupów.

​ nie chce się czepiać, ale co rozumiesz przez zwrot "markowy komputer PC?" jaki dla Ciebie jest nie markowy?

pafcioKwi 5.

​ nie chce się czepiać, ale co rozumiesz przez zwrot "markowy komputer PC?" jaki dla Ciebie jest nie markowy?


Dokładnie chodzi o przyzwoity biznesowy HP i Della. Niektóre firmy dalej kupują jakieś noname'y, zwłaszcza jak pojawia się przetarg z kryterium najniższej ceny.

tofik.tophorKwi 5.

Dokładnie chodzi o przyzwoity biznesowy HP i Della. Niektóre firmy dalej kupują jakieś noname'y, zwłaszcza jak pojawia się przetarg z kryterium najniższej ceny.


rozumiem

Taki biznesowy HP na i5 bez obciążenia może pobierać zaledwie 35 W, a max 70 W.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst