Niestety, ta okazja już wygasła
Schab,szynka po 8.49kg a kaczka 6,49kg Biedronka
865° Zakończono

Schab,szynka po 8.49kg a kaczka 6,49kg Biedronka

8,49zł14,99zł-43%Biedronka Okazje
24
865° Zakończono
Schab,szynka po 8.49kg a kaczka 6,49kg Biedronka
Zaktualizowano gru 19. 2018 (Opublikowano gru 13. 2018)

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Tanie mięsa w Biedronce szynka,schab po 8,49zł/kg ,kaczka 6,49zł/kg i inne. Przy okazji innych zakupów warto może się zaopatrzyć 20.12-do 24.12.2018r
123375.jpg


Aktualizacje społecznościowe
Biedronka OkazjeBiedronka gazetka
Najlepsze komentarze
Mięso z biedronki - odpad z 4 gatunku. Mięso zwierząt które całe życie jadły swoje gówno przegryzane antybiotykami. Ale Janusz chętnie kupi i usmaży na patelni z cebulą bo tanio. Tfu.
24 Komentarze
Gazetka to chyba ogólnodostępna jest
Noname2 min

Gazetka to chyba ogólnodostępna jesttak ogólnodostępna ta oferta-nie jest zaznaczone przecież w ogłoszeniu że lokalne
Biedronkowe mięso= sama chemia
Jak dla kogoś ważne jest, aby mięso było "polskie", to szynka/schab itd w Biedronce często jest od niemieckich producentów.
Z resztą w Kaufland też - raz nawet widziałem jak panie z działu mięsnego wyjmują łopatkę która była w promocji, z kartonów chińskimi napisami
Edytowane przez: "Mocarny_Knur" gru 13. 2018
To jest paradoks że w biedronce sprzedają mięsa z niemiec taniej niż polskie (koszta, transportu, magazynowania)
@Cad można podbić,odświeżyć ofertę?
Edytowane przez: "Miner" gru 19. 2018
nie lubię zakupów do których trzeba wstać od biurka :P
Mięso z biedronki - odpad z 4 gatunku. Mięso zwierząt które całe życie jadły swoje gówno przegryzane antybiotykami. Ale Janusz chętnie kupi i usmaży na patelni z cebulą bo tanio. Tfu.
Szynka - kraj pochodzenia Dania
Kupujecie syf w biedronce, dostaniecie raka za 20 lat...tfu
Czy tylko ja mam takie szczęście, że jak kupie schab albo szynkę na promocji z biedronki , to pomimo dłuższej daty ważności, po dwóch dniach nadaje się tylko do kosza?
ashanej3 min

Czy tylko ja mam takie szczęście, że jak kupie schab albo szynkę na pro …Czy tylko ja mam takie szczęście, że jak kupie schab albo szynkę na promocji z biedronki , to pomimo dłuższej daty ważności, po dwóch dniach nadaje się tylko do kosza?


Zapraszam do Tesco jeśli się nic nie zmieniło to szynka i schab za 8,90 łopatka 11,90 a karkoweczka za 15,99 z tego co wiem to polska dostawa
Mielone z biedry jest dobre, za chu*** ne chce mi sie lepic na kotlety mielone, miecho kupione u rzeznika juz tak - od jakiegos czasu omijam dzial miesny.
Kaczka po 6,49 a biedronka po ile ?
Skąd Wy chcecie mieć polskie mięso w sklepach jak rząd (poprzednio PO teraz PiS) cały czas rzuca polskim hodowcom trzody chlewnej kłody pod nogi. Słyszeliście o ASF? Pod przykrywką tego drastycznie zlikwidowano pogłowie świń. Wprowadzono obostrzenia i zakazy i wielu małych hodowców odpuściło sobie świnie, a to właśnie od małych hodowców mięso jest najzdrowsze tak samo wędliny z małych masarni bo im więksi tym bardziej ich stać kombinować.
Syn_Słońca19/12/2018 23:11

Mięso z biedronki - odpad z 4 gatunku. Mięso zwierząt które całe życie jadł …Mięso z biedronki - odpad z 4 gatunku. Mięso zwierząt które całe życie jadły swoje gówno przegryzane antybiotykami. Ale Janusz chętnie kupi i usmaży na patelni z cebulą bo tanio. Tfu.


tak sobie wymyslasz tylko, czy byles i widziales?
przecież na biedronkowym tak samo jak na tescowym,lidlowym,auchanowym,kauflandowym itd w każdej śieciówce-napisane kraj pochodzenia Polska a dostawca ten sam wszędzie i jakość identyczna :/ żeby mięso było pewne trzeba by kupić od sąsiada który ma max 10świń i nie karmi ich paszą mieloną i przetwarzaną w żadnych zakładach...
Edytowane przez: "Miner" gru 20. 2018
ashanej2 g, 41 min

Czy tylko ja mam takie szczęście, że jak kupie schab albo szynkę na pro …Czy tylko ja mam takie szczęście, że jak kupie schab albo szynkę na promocji z biedronki , to pomimo dłuższej daty ważności, po dwóch dniach nadaje się tylko do kosza?Nie tylko wieprzowina. Kurczaki też śmierdzą przed datą często
Witam

Mieszkam na wsi. Niedaleko W-wy .

Kolega mały gospodarz sprzedaje żywiec (wieprzowy) własnego chowu każdemu chętnemu po 4,50 zł/kg. Na skupie cena żywca od 4.15 do 4.30.

Średnia waga do uboju ok. 110 kg
Usługa uboju w rzeźni ok. 70 zł
RAZEM 110 kg x 4,5 + 70 = 565 zł

Ile odpada na trzewia kości i inne ok. 20%
Ile zostaje policzcie sami.

Czy mięso po obróbce jest inne w smaku. TAK
Czy mamy więcej wody w garnku/patelni podczas obróbki termicznej NIE

Jeżeli nawet ostateczna cena za kg wyjdzie Wam ok. 10 zł/ kg to i tak się opłaca. Dla własnego zdrowia TEŻ.

Koneserom smaku przypomnę tylko o starym zwyczaju zanikającym już.

Świerzonka, Świerzynka ... z cebulką.

Nazywa się to w różnych stronach inaczej, chociaż na talerzu dalej tak samo smaczne.


Proszę nie traktować tego jako reklama. To są normalne wiadomości z małej wsi na północ od Warszawy.
Minergru 20. 2018

przecież na biedronkowym tak samo jak na …przecież na biedronkowym tak samo jak na tescowym,lidlowym,auchanowym,kauflandowym itd w każdej śieciówce-napisane kraj pochodzenia Polska a dostawca ten sam wszędzie i jakość identyczna żeby mięso było pewne trzeba by kupić od sąsiada który ma max 10świń i nie karmi ich paszą mieloną i przetwarzaną w żadnych zakładach...


Sąsiada to się podp***dala skąd wziął pieniążki na świnkę, a nie... (Prawilny Janusz)
Edytowane przez: "krzysztof.kuliczkowski" gru 20. 2018
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst