Niestety, ta okazja już wygasła
Schab w/bk pakowany prózniowo z kartą Moja Biedronka(limit 3 kg)
89° Zakończono

Schab w/bk pakowany prózniowo z kartą Moja Biedronka(limit 3 kg)

11,99zł16,99zł-29%Biedronka Okazje
14
lis 21. 2019

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Okazja z przekory,już nie ma za 9,99 kg i musimy się z tym pogodzić.
Koszty(inflacja),są co raz większe i oby nie było gorzej
Aktualizacje społecznościowe
Biedronka OkazjeBiedronka gazetka

Grupy

14 Komentarzy
Za tyle mam z lokalnej masarni. Polskie nie niemiecki schab z Biedry
Luvalas21/11/2019 00:22

Za tyle mam z lokalnej masarni. Polskie nie niemiecki schab z Biedry


Zgoda z tą lokalną masarnią,ale to nie jest D
Krzyszta21/11/2019 00:26

Zgoda z tą lokalną masarnią,ale to nie jest D


Sprawdzałeś? Ostatnio koleżka wspominał że te plastrowane było z DE. Oferta spoko ale ja bym uważał na te mięso. Słabej jakości. Ale do wrzutki nie mam zastrzeżeń, w kwestii twojej pracy! Masz plus za angaż w odp.
Luvalas21/11/2019 00:22

Za tyle mam z lokalnej masarni. Polskie nie niemiecki schab z Biedry


Oj Pinokio

„Zdecydowanie zaprzeczamy tym informacjom” – pisze Jeronima Martins Polska – „Jak informowaliśmy w piśmie skierowanym w styczniu br. bezpośrednio do Ogólnopolskiego Porozumienia Związków Zawodowych Rolników i Organizacji Rolniczych (jego fragment został opublikowany na stronie internetowej ww. Organizacji), obecnie współpracujemy z ponad 500 rodzimymi przedsiębiorstwami, a niemal 90 proc. produktów spożywczych w naszym asortymencie to produkty pochodzące od krajowych dostawców. W przypadku świeżego mięsa odsetek ten jest jeszcze wyższy. Podkreślamy, że ofertę współpracy handlowej kierujemy w pierwszej kolejności do polskich podmiotów. Jedynie w sytuacji, gdy dostawy spełniające takie warunki i wymagania, jak: wysoka jakość, odpowiednie wolumeny produkcji, stałe dostawy i konkurencyjna cena, nie mogą być realizowane przez lokalnych dostawców – szukamy ich alternatywnych źródeł poza granicami kraju.

Podkreślamy również, że zgodnie z obowiązującym prawem każdorazowo podajemy na opakowaniu informacje dotyczące zarówno miejsca chowu, jak i uboju zwierząt, tak aby konsumenci mogli dokonywać świadomych wyborów”.
Cebularny21/11/2019 00:55

Oj Pinokio „Zdecydowanie zaprzeczamy tym informacjom” – pisze Jeronima Mart …Oj Pinokio „Zdecydowanie zaprzeczamy tym informacjom” – pisze Jeronima Martins Polska – „Jak informowaliśmy w piśmie skierowanym w styczniu br. bezpośrednio do Ogólnopolskiego Porozumienia Związków Zawodowych Rolników i Organizacji Rolniczych (jego fragment został opublikowany na stronie internetowej ww. Organizacji), obecnie współpracujemy z ponad 500 rodzimymi przedsiębiorstwami, a niemal 90 proc. produktów spożywczych w naszym asortymencie to produkty pochodzące od krajowych dostawców. W przypadku świeżego mięsa odsetek ten jest jeszcze wyższy. Podkreślamy, że ofertę współpracy handlowej kierujemy w pierwszej kolejności do polskich podmiotów. Jedynie w sytuacji, gdy dostawy spełniające takie warunki i wymagania, jak: wysoka jakość, odpowiednie wolumeny produkcji, stałe dostawy i konkurencyjna cena, nie mogą być realizowane przez lokalnych dostawców – szukamy ich alternatywnych źródeł poza granicami kraju.Podkreślamy również, że zgodnie z obowiązującym prawem każdorazowo podajemy na opakowaniu informacje dotyczące zarówno miejsca chowu, jak i uboju zwierząt, tak aby konsumenci mogli dokonywać świadomych wyborów”.


Sprawdź te plastrowane schabowe Są z DE widzialem etykietę Pinokio. Pomijam słaba jakość tego mięsa. Nie cytuj bredni portugalskiego pijusa.
Edytowane przez: "Luvalas" lis 21. 2019
Luvalas21/11/2019 00:56

Sprawdź te plastrowane schabowe Są z DE widzialem etykietę Pinokio. Po …Sprawdź te plastrowane schabowe Są z DE widzialem etykietę Pinokio. Pomijam słaba jakość tego mięsa. Nie cytuj bredni portugalskiego pijusa.


Pinokio, ale oferta dotyczy innego mięsa, każdy chyba potrafi przeczytać etykietę przed zakupem produktu.
Edytowane przez: "Cebularny" lis 21. 2019
Cebularny21/11/2019 01:18

Pinokio, ale oferta dotyczy innego mięsa, każdy chyba potrafi przeczytać et …Pinokio, ale oferta dotyczy innego mięsa, każdy chyba potrafi przeczytać etykietę przed zakupem produktu.


Czytaj ze zrozumieniem. Spróbuj przeanalizować treść postów, zrozumieć sens. Wyciągnij wnioski. Kuźwa tego uczą w podstawówce. Nie ma gwarancji że to jest Polski schab 3kg. Wrzuć zdjęcie etykiety... Mięso w Biedrze wbrew obiegowej opinii nie jest tylko polskie, szczególnie te z promo, szynka z Holandii, karkówka Niemcy, schab był z DE. Bażant z Czech, Gęś z Litwy. Widziałem bo w Biedronce kupuje czasem mięso dla psa na barf.
Edytowane przez: "Luvalas" lis 21. 2019
Droższy bo dodali więcej wody z chemią (nastrzyku) żeby był cięższy , a to też kosztuje.
Edytowane przez: "Zigi" lis 21. 2019
najczęściej śmierdzi starym knurem.... szczególnie schab pakowany w kawałku. Ten plastrowany jest lepszej jakości
Edytowane przez: "Jarek_Sl" lis 21. 2019
Mój limit z całą przyjemnością oddam.
W mojej okolicy są mięsa z PL
3212142-ddpnU.jpg
Luvalas21/11/2019 01:33

Czytaj ze zrozumieniem. Spróbuj przeanalizować treść postów, zrozumieć sens …Czytaj ze zrozumieniem. Spróbuj przeanalizować treść postów, zrozumieć sens. Wyciągnij wnioski. Kuźwa tego uczą w podstawówce. Nie ma gwarancji że to jest Polski schab 3kg. Wrzuć zdjęcie etykiety... Mięso w Biedrze wbrew obiegowej opinii nie jest tylko polskie, szczególnie te z promo, szynka z Holandii, karkówka Niemcy, schab był z DE. Bażant z Czech, Gęś z Litwy. Widziałem bo w Biedronce kupuje czasem mięso dla psa na barf.Idź zgłosić, że etykiety podrabiają, no bo przecież masz twarde dowody, że Biedronka robi przekręty.
Edytowane przez: "Cebularny" lis 21. 2019
Cebularny21/11/2019 11:58

Idź zgłosić, że etykiety podrabiają, no bo przecież masz twarde dowody, że …Idź zgłosić, że etykiety podrabiają, no bo przecież masz twarde dowody, że Biedronka robi przekręty.


Nie powiedziałem że podrabiają. Gdybyś posiadał umiejętność czytania ze zrozumieniem wiedziałbyś że pisałem o tym że wbrew obiegowi Biedronka sporo sprzedaje mięsa nie polskiego i to oznacza.
Patryk_Krupa21/11/2019 08:29

W mojej okolicy są mięsa z PL[Obrazek]


Masz wersję z Animex, poczekaj jak będzie promo. Kurde ale te mięso jest mokre. Ostro pompowali! Mam nadzieję że nie kupiłeś?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst