Niestety, ta okazja już wygasła
Schab wieprzowy w plastrach w @ Lidl kup 3 zapłać mniej
372° Zakończono

Schab wieprzowy w plastrach w @ Lidl kup 3 zapłać mniej

4,65zł8,49zł-45%Lidl Okazje
22
maj 4.
Promocja przy zakupie 3 opakowań. Zamiast 8.49zl płacimy 4.65zl za opakowanie.
12.92zł za kg.
Aktualizacje społecznościowe
Lidl OkazjeLidl gazetka

Grupy

22 Komentarze
dobrze, że nie 10 opakowań
Dziwna polityka tego Lidla ostatnio u nich kupowałem krojony schab poniżej dychy za kg A teraz ponad 12zł ... ech
Edytowane przez: "Kleofas" maj 4.
Porcjowanych mięs w ogóle nie opłaca się kupować. Nawet w promocjach.
Krupier04/05/2019 21:35

Porcjowanych mięs w ogóle nie opłaca się kupować. Nawet w promocjach.


Dlaczego nie?
Kleofas10 g, 38 min

Dziwna polityka tego Lidla ostatnio u nich kupowałem krojony schab poniżej …Dziwna polityka tego Lidla ostatnio u nich kupowałem krojony schab poniżej dychy za kg A teraz ponad 12zł ... ech


Bo teraz jest dla wybranych (z aplikacją)
Lipę zaczynają robić.Żadna promocja.Lidl zaczyna już trochę mnie denerwować z ich BIO.Nacięłem się ostatnio na banany za ponad 7 złotych pomieszane z normalnymi.Owoce morza mają gorsze niż w Kauflandzie i droższe.EKSPEDIENTKI ROBIĄ SIĘ NIEMIŁE.Aha jak kupisz przez aplikację plus coś, to na drugi dzień w zdrapce wyskakuje że jest w promocji.Robią z nas powoli tępaków.Po nabiał warto się tam tylko wybrać i pieczywo.
Edytowane przez: "To_JaIBL" maj 5.
Krupier05/05/2019 08:25

Bo są droższe.


Fchooj lepiej cenowo na promocji wychodzi ten porcjowany w Lidlu, niż ten w paczce po 9 za kilo, mimo że jest tańszy to ma duuuzo więcej tłuszczu, a ja np schabu nie kupuje po to żeby płacić za tłuszcz. Tak że nie masz racji.
Wh1t305/05/2019 11:25

Fchooj lepiej cenowo na promocji wychodzi ten porcjowany w Lidlu, niż ten …Fchooj lepiej cenowo na promocji wychodzi ten porcjowany w Lidlu, niż ten w paczce po 9 za kilo, mimo że jest tańszy to ma duuuzo więcej tłuszczu, a ja np schabu nie kupuje po to żeby płacić za tłuszcz. Tak że nie masz racji.


Ale wiesz, że mięso możesz wybrać i obejrzeć przed kupnem? Nie musisz brać z tłuszczykiem.

Niestety, ale mam rację, porcjowane mięsa zawsze będą droższe i mniej opłacalne od całych kawałków. Przeliczałem to planując budżet domowy i jak zobaczyłem ile hajsu się traci tylko na tym, że ktoś za mnie pokroi kawałek mięcha to głowa mała.

Dopłacasz po prostu za wygodę i tyle.
Krupier05/05/2019 11:32

Ale wiesz, że mięso możesz wybrać i obejrzeć przed kupnem? Nie musisz brać …Ale wiesz, że mięso możesz wybrać i obejrzeć przed kupnem? Nie musisz brać z tłuszczykiem. Niestety, ale mam rację, porcjowane mięsa zawsze będą droższe i mniej opłacalne od całych kawałków. Przeliczałem to planując budżet domowy i jak zobaczyłem ile hajsu się traci tylko na tym, że ktoś za mnie pokroi kawałek mięcha to głowa mała.Dopłacasz po prostu za wygodę i tyle.


Chyba nie mówisz o tych pakowanych w lidlu biedronce czy Kauflandzie, że tam można wybrać bez tłuszczu?

Jeżeli jest promocja w lidlu 10zl/kg za np te paczki XXL te porcjowane, a 9zl w kawałku, to po odkrojeniu tłuszczu z tego w kawałku, za kilogram mięsa wychodzi dużo drożej.

Ty planowałeś budżet rodzinny po kotlecie dla każdego na obiad, a ja planuje miskę dla siebie, gdzie mięsa żrem 700g dziennie i te w kawałku na samoobsludze, nie ważne jaki byś nie wybrał, to wychodzą dużo drożej po wycięciu tłuszczu.

Porównuje to do porcjowanego na promocji, nie jak jest po 19zl/kg, bo wtedy nie wychodzi taniej.
Wh1t305/05/2019 11:42

Chyba nie mówisz o tych pakowanych w lidlu biedronce czy Kauflandzie, że t …Chyba nie mówisz o tych pakowanych w lidlu biedronce czy Kauflandzie, że tam można wybrać bez tłuszczu?Jeżeli jest promocja w lidlu 10zl/kg za np te paczki XXL te porcjowane, a 9zl w kawałku, to po odkrojeniu tłuszczu z tego w kawałku, za kilogram mięsa wychodzi dużo drożej. Ty planowałeś budżet rodzinny po kotlecie dla każdego na obiad, a ja planuje miskę dla siebie, gdzie mięsa żrem 700g dziennie i te w kawałku na samoobsludze, nie ważne jaki byś nie wybrał, to wychodzą dużo drożej po wycięciu tłuszczu.Porównuje to do porcjowanego na promocji, nie jak jest po 19zl/kg, bo wtedy nie wychodzi taniej.


Tak, możesz sobie przebrać mięso i wybrać z tłuszczem lub bez.

Ale wiesz lepiej, nieważne.
Krupier7 min

Tak, możesz sobie przebrać mięso i wybrać z tłuszczem lub bez.Ale wiesz lep …Tak, możesz sobie przebrać mięso i wybrać z tłuszczem lub bez.Ale wiesz lepiej, nieważne.


Wycinasz cały tłuszcz z tych co są pakowane w jednym kawałku, czy tylko szukasz jakiegoś ładnego co ma jak naj mniej tłuszczu i potem kroisz na kotlety?
To_JaIBL05/05/2019 09:57

Lipę zaczynają robić.Żadna promocja.Lidl zaczyna już trochę mnie dener …Lipę zaczynają robić.Żadna promocja.Lidl zaczyna już trochę mnie denerwować z ich BIO.Nacięłem się ostatnio na banany za ponad 7 złotych pomieszane z normalnymi.Owoce morza mają gorsze niż w Kauflandzie i droższe.EKSPEDIENTKI ROBIĄ SIĘ NIEMIŁE.Aha jak kupisz przez aplikację plus coś, to na drugi dzień w zdrapce wyskakuje że jest w promocji.Robią z nas powoli tępaków.Po nabiał warto się tam tylko wybrać i pieczywo.


Chyba pseudo pieczywo. Prawda jest taka że pieczywo kupuje się w piekarni a mięso w lokalnej rzeźni. I taniej i zdrowiej a przede wszystkim smaczniej.
janustron1 g, 11 min

Chyba pseudo pieczywo. Prawda jest taka że pieczywo kupuje się w piekarni a …Chyba pseudo pieczywo. Prawda jest taka że pieczywo kupuje się w piekarni a mięso w lokalnej rzeźni. I taniej i zdrowiej a przede wszystkim smaczniej.


Piekarnie tez się psują.Nie to co kiedyś kupywało się chleb drugiego gatunku z makiem przypieczony.Mniam.
Krupier05/05/2019 11:46

Tak, możesz sobie przebrać mięso i wybrać z tłuszczem lub bez.Ale wiesz lep …Tak, możesz sobie przebrać mięso i wybrać z tłuszczem lub bez.Ale wiesz lepiej, nieważne.


Międo mają dobre mielone ze schabu.Ogólnie polecam schab.Nie psuje się szybko, suchy mozna upiec sobie w piekarniku na kanapki.
janustron1 g, 15 min

Chyba pseudo pieczywo. Prawda jest taka że pieczywo kupuje się w piekarni a …Chyba pseudo pieczywo. Prawda jest taka że pieczywo kupuje się w piekarni a mięso w lokalnej rzeźni. I taniej i zdrowiej a przede wszystkim smaczniej.


Tak, jak zawsze po pracy nie mam co robić, tylko jadę do "lokalnej rzeźni". I pokaż mi teraz prawdziwą piekarnię, bo na palcach jednej ręki je można policzyć.
Piekarnie.Większość przepala pieczywo,znajdują się żyłki w pieczywie jak na kołowrotek.Nie ma tego smaku co kiedyś niestety.Wszystko to jednym G podszyte.
To_JaIBL15 min

Międo mają dobre mielone ze schabu.Ogólnie polecam schab.Nie psuje się szy …Międo mają dobre mielone ze schabu.Ogólnie polecam schab.Nie psuje się szybko, suchy mozna upiec sobie w piekarniku na kanapki.


Ja mięsa robię w szynkowarze, też polecam, schabik wychodzi zacny, a boczek mmmm.
To_JaIBL49 min

Piekarnie.Większość przepala pieczywo,znajdują się żyłki w pieczywie jak na …Piekarnie.Większość przepala pieczywo,znajdują się żyłki w pieczywie jak na kołowrotek.Nie ma tego smaku co kiedyś niestety.Wszystko to jednym G podszyte.


Więc trzeba poszukać perełki a nie masowki. Takiej gdzie wchodzisz i zapach powala. Piekarni która piecze tylko pieczywo bułki itp - bo wiadomo, że jak coś jest od wszystkiego to jest do ...
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst