Niestety, ta okazja już wygasła
Schab wieprzowy bez kości 1 kg @lidl
123° Zakończono

Schab wieprzowy bez kości 1 kg @lidl

8,99zł14,99zł-40%Lidl Okazje
7
kwi 13.
Aktualizacje społecznościowe
Lidl OkazjeLidl gazetka

Grupy

7 Komentarzy
Tak k...pewnie będzie jak ta łopatka z promocji ! Nie mało że limit z gównianą aplikacją 2 kilo to nie można kupić .Wczoraj w jednym ze sklepów nie było wcale ,dziś 7 rano zaraz po otwarciu w innym sklepie wcale nie dostali cytuje . Do dupy z tym sklepem i z tymi promocjami wielkimi .To samo było poprzednio z truskawkami i innym towarem .Na co ta gówniana aplikacja,i ograniczenia jak wcale tego towaru nie ma ! Robią z Polaczków idiotów ,wielkie promocje,ludzie lecą a tam wielkie gówno,ale skoro już przyjechali to kupią co innego ,tak nas dymają . Dla mnie Lidl I Biedra to gów....sklepy ,co dobrego w promocji to nie do kupienia ! Wczoraj byłem w Biedrze po 3 rzeczy z promocji,nic nie kupiłem bo nie było !
Edytowane przez: "cebula.pl" kwi 13.
cebula.pl13/04/2019 13:54

Tak k...pewnie będzie jak ta łopatka z promocji ! Nie mało że limit z gów …Tak k...pewnie będzie jak ta łopatka z promocji ! Nie mało że limit z gównianą aplikacją 2 kilo to nie można kupić .Wczoraj w jednym ze sklepów nie było wcale ,dziś 7 rano zaraz po otwarciu w innym sklepie wcale nie dostali cytuje . Do dupy z tym sklepem i z tymi promocjami wielkimi .To samo było poprzednio z truskawkami i innym towarem .Na co ta gówniana aplikacja,i ograniczenia jak wcale tego towaru nie ma ! Robią z Polaczków idiotów ,wielkie promocje,ludzie lecą a tam wielkie gówno,ale skoro już przyjechali to kupią co innego ,tak nas dymają . Dla mnie Lidl I Biedra to gów....sklepy ,co dobrego w promocji to nie do kupienia ! Wczoraj byłem w Biedrze po 3 rzeczy z promocji,nic nie kupiłem bo nie było !


Melisę mogłeś sobie kupić....
cebula.pl13/04/2019 14:34

Z Melisy kiełbasy nie ukręcę !


Z Lidlowego czy biedronkowego schabu tym bardziej....
allium.sapiens13/04/2019 15:02

Z Lidlowego czy biedronkowego schabu tym bardziej....


Ze schabu raczej kiełbasy się nie robi .
cebula.pl15/04/2019 12:49

Ze schabu raczej kiełbasy się nie robi .


Mało wiesz o współczesnej technologii żywienia. Są parówki ze schabu, jest szynka z kurczaka to kiełbasa ze schabu to pikuś.
allium.sapiens15 min

Mało wiesz o współczesnej technologii żywienia. Są parówki ze schabu, jest …Mało wiesz o współczesnej technologii żywienia. Są parówki ze schabu, jest szynka z kurczaka to kiełbasa ze schabu to pikuś.


Parówki z papieru i innego świństwa też są .Wiem idzie zrobić wszystko ze wszystkiego .Nie ma sensu tego dalej ciągnąć .
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst