Scanitto Pro 3.2 za DARMO @ windowsdeal.com
Zakończono

Scanitto Pro 3.2 za DARMO @ windowsdeal.com

2
paź 23. 2014
canitto Pro to kompleksowane narzędzie do zarządzania procesem skanowania dokumentów. Program pozwala na szybkie zapisanie skanów na dysku twardym, a następnie przeprowadzenie ich podstawowej obróbki.

Zasadniczym zadaniem narzędzia jest umożliwienie jak najwygodniejszego skanowania. Do dyspozycji mamy szereg opcji konfiguracyjnych, które pozwolą nam na dostosowanie działania urządzenia do własnych potrzeb. Możemy zmienić między innymi: tryb działania (kolor, skala szarości, czarny i biały), rozdzielczość, rozmiar, jasność, poziom kontrastu, nazwę pliku wynikowego, format (BMP, JPG, TIFF, JP2, PNG) oraz katalog docelowy. Co ciekawe, zeskanowane obrazy można błyskawicznie przenieść do drukarki.

Niezwykle istotną częścią programu jest moduł do rozpoznawania znaków (Optical Character Recognition, w skrócie OCR). Aplikacja potrafi odczytać tekst z całkiem niezłą dokładnością. Proces składa się z trzech kroków - usuwania szumów, analizy układu i właściwego rozpoznawania. Warta uwagi jest również dobra szybkość działania (wspierane są procesory wielordzeniowe). Pakiet obsługuje języki: angielski, rosyjski, hiszpański, włoski, niemiecki, francuski.

Pozostałe cechy programu:

- obracanie obrazu w lewo/prawo,
- usuwanie i zmiana nazwy plików graficznych,
- eksport do dokumentu PDF bądź formatu TIFF (dodatkowo możliwa jest obsługa kompresji),
- pomijanie pustych stron i automatyczne wykrywanie krawędzi,
- wsparcie skanowania w trybach ADF i Duplex,
- zapis szczegółowych logów z działania.
Aktualizacje społecznościowe
Windows Deal OkazjeKomputery
2 Komentarze
Dla samego OCR warto pobrać
Pepper
Niby tak, ale wśród języków obsługiwanych nie ma polskiego. Jeśli ktoś dużo notuje w językach obcych, to ma to sens. Do notatek w języku polskim nijak się nie nada.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy