Niestety, ta okazja już wygasła
Savage Lands Steam/PC
154° Zakończono

Savage Lands Steam/PC

9zł35,99zł-75% Darmowa dostawa DarmowaSteam Okazje
3
wrz 15.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Akcja gry przenosi nas do otwartego, pełnego niebezpieczeństw świata, stawiając przed graczem tylko jeden cel: pozostać przy życiu. Droga do tego celu prowadzi przez niczym nie skrępowaną eksplorację świata gry i wykorzystanie znalezionych tam surowców i przedmiotów. Te z kolei – dzięki mocno rozbudowanemu systemowi rzemiosła – posłużą nam do przyrządzenia posiłku lub stworzenia broni i uzbrojenia oraz szeregu niezbędnych narzędzi. Dzięki nim zbudujemy zaś schronienie, które zapewni nam osłonę przed zamieszkującymi krainę potworami oraz innymi, wrogo nastawionymi graczami. Nierzadko jednak przyjdzie nam zmierzyć się z przedziwnymi, fantastycznymi kreaturami, które wykraczają poza klasyczne czarne „charaktery” nurtu fantasy. Walka z nimi jest brutalna i w zależności od siły oraz gabarytów przeciwnika wymaga nieco innego podejścia. Śmierć w Savage Lands jest bowiem ostateczna i oznacza rozpoczęcie zabawy od początku.
Aktualizacje społecznościowe
Steam OkazjeSteam steam gifts

Grupy

3 Komentarze
Poniewaz zabraklo osobistego opisu autora w stylu "sam gram, polecam", do przeczytania najpopularniejsza opinia ze steam:

"RECENZJA WCZESNEGO DOSTĘPU
ZAMIESZCZONO 15 LIPCA 2017
Gra zdechla, developer opala suchoklatesa na ibizie za kase z early acces i chyba zapomnial o tym przykrym niedorobionym syfie jakim jest Broken Lands. Postanowil wstrzymac wszelkie prace i oddal do uzytku 3 builty, ktore posklejal gdy zamawial bilet na lot do Ibizy. Jesli chcesz pograc w zbugowana od poczatku do konca imitacje gry, to smialo kupuj Autism Lands, gra zapewni ci 3 minuty wspanialej rozgrywki, przyczym gdy dojcie do ciebie w co grasz, zadasz sobie pytanie, czemu to cos jest dostepne na steam? Kto stworzyl wszechswiat? Czy ziemia jest plaska? Czy developer jest na Karaibach, czy moze na Majorce?

Generalnie to gra jest splesniala, nie tykac nawet patykiem.
100/10)"
na łowcach gier, bazarze gra chodzi po 1,25pln tak że słaba okazja
Gra faktycznie byla w HB za dolara. Z kumplem mozna chwile pograc, dla smiechu, ale ogolnie tragedia. Zal czasu
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst