Niestety, ta okazja już wygasła
Santander 20 zł do empiku za włączenie mobilnego podpisu.
485° Zakończono

Santander 20 zł do empiku za włączenie mobilnego podpisu.

Santander Okazje
33
485° Zakończono
Santander 20 zł do empiku za włączenie mobilnego podpisu.
paź 17. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Promocja dla obecnych klientów Santander Banku: 20 zł do Empiku za uruchomienie mobilnego podpisu,

Udział wziąć może osoba pełnoletnia, posiadająca konto osobiste w Santander Banku i aktywną usługę Santander Online (czyli dostęp do bankowości elektronicznej).
Z promocji wykluczone są osoby, które przed 6.10.2020 r. miały kiedykolwiek Mobilny podpis jako sposób autoryzacji transakcji w Santander Banku.

Limit nagród. Choć promocja ma być dostępna do 30.10.2020 r., to może zakończyć się wcześniej. Z regulaminu promocji wynika bowiem, że bank przyjmie 2000 zgłoszeń w formularzu rejestracyjnym do promocji. Jednak nie każdy załapie się na nagrodę, bo tych bank przygotował 1300 sztuk (o wartości 20 zł każda). Nagrody trafią do osób, które jako pierwsze spełnią wszystkie warunki promocji.
Zasady promocji najpóźniej do 30.10.2020 r.:
 • zarejestruj się na stronie promocji (można to zrobić tylko jeden raz);
 • jeśli jeszcze nie masz, wyraź zgody na:
  • kontakt telefoniczny w celach marketingowych i na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną (po zalogowaniu do bankowości internetowej: Ustawienia => Zgody na kontakt) oraz
  • Elektroniczny Kanał Kontaktu (EKK), czyli sposób na elektroniczne dostarczanie regulacji bankowych przez bank (po zalogowaniu do bankowości internetowej: Ustawienia => Forma otrzymywania korespondencji);
 • nie zgłaszaj sprzeciwu wobec przetwarzania danych przez bank w celach marketingowych;
 • włącz Mobilny podpis (niżej podpowiadam jak to zrobić);
 • wykonaj co najmniej jeden z wymienionych przelewów w bankowości internetowej Santander Banku i zatwierdź go Mobilnym podpisem:
  • przelew w złotych na rachunek obcy – dowolny,
  • przelew do ZUS lub
  • przelew do Urzędu Skarbowego oraz innych organów podatkowych
Jeśli załapiesz się do grona 1300 osób, które jako pierwsze spełnią powyższe warunki, to bank najpóźniej do 15.11.2020 r., za pomocą wiadomości mailowej przesłanej na adres podany podczas rejestracji, prześle Ci nagrodę. Do dnia otrzymania nagrody nie wyłączaj Mobilnego podpisu, ani nie wycofuj wyrażonych zgód.

Nagroda: bon o wartości 20 zł, który będzie można wykorzystać w internetowym sklepie Empik.com najpóźniej do 11.12.2020 r.

dodatkowo jak ktoś nie ma konta w banku, to może skorzystać z tej promocji i zyskać 400 zł
pepper.pl/pro…171
Aktualizacje społecznościowe
33 Komentarze
Prześlij Komentarz