Niestety, ta okazja już wygasła
SanDisk Extreme PRO USB 3.1 128GB 420/380 MB/s
-11° Zakończono

SanDisk Extreme PRO USB 3.1 128GB 420/380 MB/s

149zł180zł-17%x-kom Okazje
21
sie 7.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

KOD: MEMORY
Pendrive świetnie sprawdzi się pod Windows To Go.
Występuje jeszcze starsza wersja za 139 zł która jest o połowę wolniejsza nie jest to ten sam pendrive.

Dysk SSD SanDisk Extreme PRO USB 3.1 zapewnia wyjątkową szybkość w kompaktowej obudowie z interfejsem USB 3.1. To prawdziwy przełom w kategorii pamięci masowych z interfejsem USB: dysk zapewnia prędkości odczytu do 420 MB/s oraz prędkości zapisu do 380 MB/s, dzięki czemu prześlesz wszystkie pliki naprawdę szybko.
Aktualizacje społecznościowe
X-kom OkazjeX-kom kody rabatowe

Grupy

21 Komentarzy
Sandisc to chyba taka Manta nasza bo z jakością jest coraz gorzej.
Gawd07/08/2019 18:51

Sandisc to chyba taka Manta nasza bo z jakością jest coraz gorzej.


Dobrze prawisz. Choć to pewnie zasługa podróbek. Najwięcej właśnie jest podrabiany Sandisk.
Gawd07/08/2019 18:51

Sandisc to chyba taka Manta nasza bo z jakością jest coraz gorzej.


Na pewno lepiej niż z pendrivami od Kingstona i patriota
Edytowane przez: "Spyv2" sie 7.
pytanie jak bardzo te transfery wyssane sa z palca? jesli nie sa po kiego te minusy?
Zastanawiam się dlaczego te minusy ???!!!. Dobry pendrive, najtańsza cena w Polsce to 199zł. a kolega dodał ofertę aż o 50 zł. taniej. Cena za tego pendrive 149zł. to bardzo dobra cena. Leci plusik.
sebastian.kuligowski07/08/2019 18:59

pytanie jak bardzo te transfery wyssane sa z palca? jesli nie sa po kiego …pytanie jak bardzo te transfery wyssane sa z palca? jesli nie sa po kiego te minusy?


mobimaniak.pl/290…st/ Na youtube znajdziesz więcej testów.
Bardzo dobry pendrive.
Plusik leci
suhotnik07/08/2019 18:53

Dobrze prawisz. Choć to pewnie zasługa podróbek. Najwięcej właśnie jest po …Dobrze prawisz. Choć to pewnie zasługa podróbek. Najwięcej właśnie jest podrabiany Sandisk.Dokładnie jak piszesz, jeżeli mówimy o podróbach to Sandisk to nr. 1. w podrabianiu. Ale w X-kom warto go kupić, raz to cena 149zł, dwa to dozywotnia gwarancja.
sebastian.kuligowski07/08/2019 18:59

pytanie jak bardzo te transfery wyssane sa z palca? jesli nie sa po kiego …pytanie jak bardzo te transfery wyssane sa z palca? jesli nie sa po kiego te minusy?


Jest zminusowany przez to że najprawdopodobniej pomylili go z tym pentrivem m.ceneo.pl/502…BwE
Który jest o połowę wolniejszy ale z wyglądu taki sam
Ma go ktoś może - grzeje się mocno przy transferze plików?
Z PS classic będzie działać?
miki8807/08/2019 19:07

Dokładnie jak piszesz, jeżeli mówimy o podróbach to Sandisk to nr. 1. w pod …Dokładnie jak piszesz, jeżeli mówimy o podróbach to Sandisk to nr. 1. w podrabianiu. Ale w X-kom warto go kupić, raz to cena 149zł, dwa to dozywotnia gwarancja.Wiesz .. nie chcę jakoś specjalnie narzekać ale taki Flair to padł mi "sam z siebie" rok temu mimo że podrabiany na 95% nie był, ale inne modele (Cruzer Edge) działają od 2 dobrych lat bez problemu.
Co do podrabiania to przynajmniej te 2 lata temu rządził Kingston (i swego czasu nawet jakiś legitny sklep dał się naciąć na podróby).
Stunder07/08/2019 19:30

Ma go ktoś może - grzeje się mocno przy transferze plików?Na pewno grzeją się Flairy i tych nie polecam
eter07/08/2019 19:42

Wiesz .. nie chcę jakoś specjalnie narzekać ale taki Flair to padł mi "sam …Wiesz .. nie chcę jakoś specjalnie narzekać ale taki Flair to padł mi "sam z siebie" rok temu mimo że podrabiany na 95% nie był, ale inne modele (Cruzer Edge) działają od 2 dobrych lat bez problemu.Co do podrabiania to przynajmniej te 2 lata temu rządził Kingston (i swego czasu nawet jakiś legitny sklep dał się naciąć na podróby).Psują się nawet topowe limuzyny Mercedesa, ostatnimi czasy kampania serwisowa jest coraz częstsza. Czy zmienia to fakt że Mercedes to bardzo dobry samochód ?. Pokaż mi produkt który nigdy się nie psuje, w mniejszym stopniu lub większym ale takie produkty nie istnieją. Mając wybór, wiesz dlaczego zawsze kupię Sandiska, ponieważ mam dożywotnią gwarancję*. Niedawno padła mi karta pamięci Sandisk, używałem ją przez 8 lat, nie wiem dlaczego padła ale na 100% wiem że była mocno eksploatowana i to dzień w dzień. Odnalazłem rachunek, odesłałem na gwarancji i otrzymałem nową kartę.
Stunder07/08/2019 19:30

Ma go ktoś może - grzeje się mocno przy transferze plików?


Nie grzeje się zbytnio.
Temperatura według mnie w normie była jak miałem go okazję testować.

Sporo minusów xD to tylko dowodzi ilu ludzi potrafi czytać ze zrozumieniem tekst....

Gwarancja, cena i transfery bardzo dobre jak za te pieniążki.
Jedynie do minusów można się doczepić że pendrive jest dość długi.
Edytowane przez: "Oranger99" sie 7.
miki8807/08/2019 19:03

Zastanawiam się dlaczego te minusy ???!!!. Dobry pendrive, najtańsza cena w …Zastanawiam się dlaczego te minusy ???!!!. Dobry pendrive, najtańsza cena w Polsce to 199zł. a kolega dodał ofertę aż o 50 zł. taniej. Cena za tego pendrive 149zł. to bardzo dobra cena. Leci plusik.


Ludzie to głąby.

Myślą, że jak na allegro jest 256gb za 20 zł to wtf, jakim cudem 128gb za 150 zł to okazja

Z tym, że chińczyk ma pojemność max 8gb
Edytowane przez: "Pankracy666" sie 7.
miki8807/08/2019 19:54

Psują się nawet topowe limuzyny Mercedesa, ostatnimi czasy kampania s …Psują się nawet topowe limuzyny Mercedesa, ostatnimi czasy kampania serwisowa jest coraz częstsza. Czy zmienia to fakt że Mercedes to bardzo dobry samochód ?. Pokaż mi produkt który nigdy się nie psuje, w mniejszym stopniu lub większym ale takie produkty nie istnieją. Mając wybór, wiesz dlaczego zawsze kupię Sandiska, ponieważ mam dożywotnią gwarancję*. Niedawno padła mi karta pamięci Sandisk, używałem ją przez 8 lat, nie wiem dlaczego padła ale na 100% wiem że była mocno eksploatowana i to dzień w dzień. Odnalazłem rachunek, odesłałem na gwarancji i otrzymałem nową kartę.Ależ nie mówię że nie .. teraz spora część elektroniki lubi się psuć tuż po gwarancji, a jakaś ingerencja w elektronikę samochodu może oznaczać utratę gwarancji ( (c) by M4K). Nie przeczę również że dożywotnia to fajna rzecz tylko co z tej dożywotniej jak coś cennego jest na penie a oni to się w odzysk danych nie bawią (chyba że ktoś mnie uświadomi że jednak się bawią) tylko sprawdzą i jak się łapie wysyłają nowy.
Co do pokazania produktów które się nie psują to chyba tylko "koncerniaki w puszkach" (pod warunkiem że nie stoją na +30 stopni w cieniu) no i płyty cd/dvd/br które odpowiednio przechowywane mają "lifetime warranty"
eter07/08/2019 20:29

Ależ nie mówię że nie .. teraz spora część elektroniki lubi się psuć tuż po …Ależ nie mówię że nie .. teraz spora część elektroniki lubi się psuć tuż po gwarancji, a jakaś ingerencja w elektronikę samochodu może oznaczać utratę gwarancji ( (c) by M4K). Nie przeczę również że dożywotnia to fajna rzecz tylko co z tej dożywotniej jak coś cennego jest na penie a oni to się w odzysk danych nie bawią (chyba że ktoś mnie uświadomi że jednak się bawią) tylko sprawdzą i jak się łapie wysyłają nowy.Co do pokazania produktów które się nie psują to chyba tylko "koncerniaki w puszkach" (pod warunkiem że nie stoją na +30 stopni w cieniu) no i płyty cd/dvd/br które odpowiednio przechowywane mają "lifetime warranty"


Co z tego że koncerniaki się nie psują, skoro są bleee hahaha
miki8807/08/2019 20:40

Co z tego że koncerniaki się nie psują, skoro są bleee hahaha"De gustibus ..."
Ostatnio szukałem jakiegoś większego pełna kupione:)
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst