Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.
SanDisk 64GB iXpand Base for iPhone
108°

SanDisk 64GB iXpand Base for iPhone

15
108°
SanDisk 64GB iXpand Base for iPhone
maj 28.
Przeszukując okazje z PenDrive'ami do iPhone'a zainteresowałem się ofertą Komputronika. Cena jest ponad dwa razy mniejsza niż u konkurencji.
Podobno przydaje się do robienia kopii zapasowych z iPhone'ów. Trzeba zainstalować aplikację, dzięki, której można przenosić pliki pomiędzy urządzeniami.
Według instrukcji producenta, pliki zapisywane są na karcie SD, z której można przenieść pliki na PC.
Może przyda się jeszcze komuś z uwagi na promocje iPhone z 32GB pamięci.
Aktualizacje społecznościowe
15 Komentarzy
tylko po co to? robisz kopie nawet przez itunes ze wszystkim, hasla dokumenty itd... bez problemu od razu na PC
To tak wielkie jakby miało pojemność 2tb
Kupiłem tego pendriva od Sandiska z lighting w xkom za 99 zł - ta sama pojemność.
Ich aplikacja jest trochę ułomna, ale mimo wszystko gdyby była wcześniej ta okazja to wziąłbym tą wersje bo nie mam jeszcze ładowarki bezprzewodowej.
borewicz28/05/2020 22:50

Kupiłem tego pendriva od Sandiska z lighting w xkom za 99 zł - ta sama p …Kupiłem tego pendriva od Sandiska z lighting w xkom za 99 zł - ta sama pojemność.Ich aplikacja jest trochę ułomna, ale mimo wszystko gdyby była wcześniej ta okazja to wziąłbym tą wersje bo nie mam jeszcze ładowarki bezprzewodowej.


Tylko ze to nie jest ładowarka bezprzewodowa. Ładowanie odbywa sie poprzez kabel
Edytowane przez: "krs" maj 28.
Bardzo przyzwoite urządzenie. Kupiłem kiedyś za nieco ponad 2 stówki, sprawdza się póki co bardzo dobrze. Zrzucam głównie foty i filmiki z wyjazdów - za te cenę nic tylko brać
Nie bardzo kumam to urządzenie, przecież jest backup wszystkiego w chmurze icloud, wiec po co to robić jeszcze na dysk?
krs28/05/2020 23:11

Tylko ze to nie jest ładowarka bezprzewodowa. Ładowanie odbywa sie poprzez …Tylko ze to nie jest ładowarka bezprzewodowa. Ładowanie odbywa sie poprzez kabel


a to lipa
PatiWziatek28/05/2020 23:57

Nie bardzo kumam to urządzenie, przecież jest backup wszystkiego w chmurze …Nie bardzo kumam to urządzenie, przecież jest backup wszystkiego w chmurze icloud, wiec po co to robić jeszcze na dysk?


Po co komi iCloud i płacenie za to ze dane są w sieci? Jest coś takiego jak dyski wifi lub NAS.
Lukas_LukasgVl29/05/2020 07:22

Po co komi iCloud i płacenie za to ze dane są w sieci? Jest coś takiego ja …Po co komi iCloud i płacenie za to ze dane są w sieci? Jest coś takiego jak dyski wifi lub NAS.


Bo nie każdy chce zapłacić 1000 pln za NAS i prąd który pobiera. Nie wspominając już o wymianie dysków wewnątrz jak się zużyją. Bardzo sobie chwale icloud i polecam.
penkejk29/05/2020 07:56

Bo nie każdy chce zapłacić 1000 pln za NAS i prąd który pobiera. Nie wspo …Bo nie każdy chce zapłacić 1000 pln za NAS i prąd który pobiera. Nie wspominając już o wymianie dysków wewnątrz jak się zużyją. Bardzo sobie chwale icloud i polecam.


A kto powiedział ze to 1000pln kosztuje? Są tańsze rozwiązania i dla przykładu lacie fuel wifi 2TB kosztował mnie 399pln. Dane masz nawet bez dostępu do internetu, nigdzie nie latają itd.
Dziękuję bardzo za komentarze do mojej pierwszej wrzutki, wszystkie są bardzo wartościowe. Niestety nie jest to ładowarka bezprzewodowa, a raczej przedłużacz, adapter czy podstawka do ładowania.
Chciałem najpierw wziąć tego pendriva, który był w xkom za 99 zł, ale już nie znalazłem tańszego niż to urządzenie z mojej wrzutki, oprócz tego REFURBISHED: fatbat.pl/pen… (32GB za 64 zł)
Rozumiem, że są inne możliwości iCloud, NAS i zachęcam do ich sprawdzenia.
Ja jestem użytkownikiem Androida, ale chcę dziewczynie szybko zrobić backup danych z iPhone'a, żeby się przesiadła z 6s na 7 plus (z innej wrzutki na Pepperze) i mam nadzieję, że to urządzenie się do tego sprawdzi a może przyda się też później (bo ciągle będą tylko 32 GB).
Pozdrawiam wszystkich plusujących .
Edytowane przez: "ralv" maj 29.
ralv29/05/2020 08:40

Dziękuję bardzo za komentarze do mojej pierwszej wrzutki, wszystkie są ba …Dziękuję bardzo za komentarze do mojej pierwszej wrzutki, wszystkie są bardzo wartościowe. Niestety nie jest to ładowarka bezprzewodowa, a raczej przedłużacz, adapter czy podstawka do ładowania.Chciałem najpierw wziąć tego pendriva, który był w xkom za 99 zł, ale już nie znalazłem tańszego niż to urządzenie z mojej wrzutki, oprócz tego REFURBISHED: https://www.fatbat.pl/pendrive-sandisk-usb-3-0-ixpand-mini-flash-drive-do-iphone-32gb,id1013.html (32GB za 64 zł)Rozumiem, że są inne możliwości iCloud, NAS i zachęcam do ich sprawdzenia.Ja jestem użytkownikiem Androida, ale chcę dziewczynie szybko zrobić backup danych z iPhone'a, żeby się przesiadła z 6s na 7 plus (z innej wrzutki na Pepperze) i mam nadzieję, że to urządzenie się do tego sprawdzi a może przyda się też później (bo ciągle będą tylko 32 GB).Pozdrawiam wszystkich plusujących .


Ale po co backup? Włączasz nowego ipona wyskoczy Ci czy skonfigurować z starym o ile masz je blisko siebie, robisz zdjęcie nowym tego co stary wyświetli i klikasz przenieś wszystko w około 3 minuty ma dziewczyna dosłownie wszystko jak w starym i po kłopocie jedynie jeśli miała Apple Pay to musi jeszcze raz aktywować karty i ccv wpisać.
Orso29/05/2020 08:48

Ale po co backup? Włączasz nowego ipona wyskoczy Ci czy skonfigurować z st …Ale po co backup? Włączasz nowego ipona wyskoczy Ci czy skonfigurować z starym o ile masz je blisko siebie, robisz zdjęcie nowym tego co stary wyświetli i klikasz przenieś wszystko w około 3 minuty ma dziewczyna dosłownie wszystko jak w starym i po kłopocie jedynie jeśli miała Apple Pay to musi jeszcze raz aktywować karty i ccv wpisać.


A jak urządzenie odmówi posłuszeństwa? To jak prześlesz zdjęcia i dane? Właśnie dlatego wole mieć dysk z wifi i kopie.
Lukas_LukasgVl29/05/2020 16:33

A jak urządzenie odmówi posłuszeństwa? To jak prześlesz zdjęcia i dane? Wła …A jak urządzenie odmówi posłuszeństwa? To jak prześlesz zdjęcia i dane? Właśnie dlatego wole mieć dysk z wifi i kopie.


No to jest iCloud i tam jest backup ( mój się robi codziennie po 1.00 w nocy samoczynnie ) wiec mając najważniejsze dane w chmurce można spać spokojnie, rozumiem zdjęcia mogą zajmować więcej niż darmowe 5gb no ale za 5zl miesięcznie masz 50gb albo chmurę rodzinna za więcej ale na kilka urządzeń opcji jest mnóstwo i jedna z nich to ten dysk wifi
Orso29/05/2020 08:48

Ale po co backup? Włączasz nowego ipona wyskoczy Ci czy skonfigurować z st …Ale po co backup? Włączasz nowego ipona wyskoczy Ci czy skonfigurować z starym o ile masz je blisko siebie, robisz zdjęcie nowym tego co stary wyświetli i klikasz przenieś wszystko w około 3 minuty ma dziewczyna dosłownie wszystko jak w starym i po kłopocie jedynie jeśli miała Apple Pay to musi jeszcze raz aktywować karty i ccv wpisać.Urządzenie sprawdzio się, jestem zadowolony z zakupu, natomiast przeniesienie plików pomiędzy telefonami niestety się wysypało w trakcie kopiowania i nie udało się. W komplecie dostałem 3A zasilacz i kartę SD i jestem zadowolony z zakupu.
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od ralv. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst