Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.

Sandały GEOX - U S.Strada B (35,63 € z wysyłką)

cze 12. 2022
Na niemieckim Amazonie znalazłem ofertę na sandały jak w opisie
Na ostatnim zdjęciu zaznaczyłem gdzie można zaznaczyć kupon sklepu i cena całkowita zjeżdża do ~35,64 euro, co według kursu google daje około 165 pln.

Kolejna cena jaką podałem to cena promocyjna z eobuwie.pl

Buty:

 • Wodoodporna podeszwa
  Dzięki podeszwie z membraną Geox Respira możesz mieć pewność, że buty nie przemokną. Ponadto stopy będą nieustannie wentylowane, co jest ważne w przypadku obuwia letniego.
 • Lekki spód
  Sandały z lekką, wykonaną z lekkiego tworzywa podeszwą. Doskonałe na lato – komfortowe i nie obciążają dodatkowo zmęczonych upałami stóp.
 • Oddychająca wkładka
  Sandały posiadają idealnie wyprofilowaną wkładkę skórzaną. Dzięki niej stopy świetnie układają się w bucie, a nogi są mniej zmęczone.
 • Ekologiczna cholewka
  Dzięki cholewce wykonanej z miękkiej i wytrzymałej eko-skóry sandały świetnie dopasowują się do stopy, podnosząc tym samym komfort użytkowania latem.
 • Materiałowe wnętrze
  Wnętrze w tym modelu sandałów męskich wykończono miękkim i zarazem wytrzymałym na ścieranie materiałem. Wygodna wyściółka korzystnie wpływa na wentylację stóp oraz komfort w trakcie chodzenia.
  Dodatkowe wiązanie
  W tych sandałach poczujesz się pewnie - nawet w trakcie biegu czy szybkiego marszu! Praktyczne sznurowanie zabezpiecza but przed zsunięciem się, podnosząc tym samym komfort i bezpieczeństwo.
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
38 Komentarzy
Prześlij Komentarz