Samsung UE55JU7000 OKAZJA 4590!!!
154°Zakończono

Samsung UE55JU7000 OKAZJA 4590!!!

34
sie 23. 2016
Od kilku dni szukam telewizora i dzisiaj natrafiłem na okazję w sklepie RTV EURO AGD na telewizor Samsung UE55JU7000 za 4590 zł! Na Allegro jest tylko jeden wystawiony za 5400 zł, inne sklepy stacjonarne jak Saturn i Media Markt oferują ten model za 5300 zł. Cena obowiązuje: 19.08.2016 - 20.09.2016
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
Nigdy w życiu nie kupiłbym telewizora z ekspozycji, dziwię się też wszystkim którzy bezkrytycznie je kupują - "bo pincet złoty obniżki, leć Grażyna po piniądze!!".
Jednocześnie kupując telewizor "używany" od osoby prywatnej - skłonni są zapłacić co najwyżej połowę kwoty nowego, bo przecież używany. Normalnie śmiech na sali...
Niech telewizor w typowym domu pracuje średnio 4 godziny dziennie, przez 7 dni w tygodniu. Ten sam telewizor w sklepie na ekspozycji, pracuje 11 godzin dziennie, przez 7 dni w tygodniu.
Gwarancja? Wypalenie "nowego" już na starcie sporo ponad 2 razy większe niż w tym "prywatnym używanym" w którym gwarancja właśnie wygasła, więc jakie to ma znaczenie skoro i tak 90% reklamacji jest odrzucanych z abstrakcyjnych powodów?
34 Komentarze
zapewne egzemplarze z ekspozycji (zatem mocno używane)
stąd taka cena

Gwarancja i tak normalnie od momentu zakupu, sam kupiłem troche wyższy model w podobnej okazji, i póki co (odpukać ) jestem zadowolony.
ta to samo chciałem napisać. towar z ekspozycji
Nigdy w życiu nie kupiłbym telewizora z ekspozycji, dziwię się też wszystkim którzy bezkrytycznie je kupują - "bo pincet złoty obniżki, leć Grażyna po piniądze!!".
Jednocześnie kupując telewizor "używany" od osoby prywatnej - skłonni są zapłacić co najwyżej połowę kwoty nowego, bo przecież używany. Normalnie śmiech na sali...
Niech telewizor w typowym domu pracuje średnio 4 godziny dziennie, przez 7 dni w tygodniu. Ten sam telewizor w sklepie na ekspozycji, pracuje 11 godzin dziennie, przez 7 dni w tygodniu.
Gwarancja? Wypalenie "nowego" już na starcie sporo ponad 2 razy większe niż w tym "prywatnym używanym" w którym gwarancja właśnie wygasła, więc jakie to ma znaczenie skoro i tak 90% reklamacji jest odrzucanych z abstrakcyjnych powodów?
Autor
To moja pierwsza promocja, którą dodałem na stronę. Myślałem, że może się komuś przydać, ale jak widzę na razie zyskuje same minusy
Rooblowsie 23. 2016

Nigdy w życiu nie kupiłbym telewizora z ekspozycji, dziwię się też wszy …Nigdy w życiu nie kupiłbym telewizora z ekspozycji, dziwię się też wszystkim którzy bezkrytycznie je kupują - "bo pincet złoty obniżki, leć Grażyna po piniądze!!".Jednocześnie kupując telewizor "używany" od osoby prywatnej - skłonni są zapłacić co najwyżej połowę kwoty nowego, bo przecież używany. Normalnie śmiech na sali...Niech telewizor w typowym domu pracuje średnio 4 godziny dziennie, przez 7 dni w tygodniu. Ten sam telewizor w sklepie na ekspozycji, pracuje 11 godzin dziennie, przez 7 dni w tygodniu. Gwarancja? Wypalenie "nowego" już na starcie sporo ponad 2 razy większe niż w tym "prywatnym używanym" w którym gwarancja właśnie wygasła, więc jakie to ma znaczenie skoro i tak 90% reklamacji jest odrzucanych z abstrakcyjnych powodów?Kupiłem TV Samsunga w outlecie Euro. Zapłaciłem ok. 700 zł mniej niż za nowy. Po odpaleniu w domu okazało się, że jest kurz pod matrycą, co było dość częstą bolączką tego modelu. W poniedziałek zgłosiłem, to na infolinii Samsunga, w środę miałem już nową matrycę.
Sprobojcie zadzwonić do sklepu w pobliżu. Mój ma 2 nowki i 1 ekspozycję
Autor
Potwierdzam w Warszawie w jednym ze sklepów również znajduje się 1 nówka w pudełku i 1 wystawiony
Szaman1644sie 23. 2016

Potwierdzam w Warszawie w jednym ze sklepów również znajduje się 1 nówka w …Potwierdzam w Warszawie w jednym ze sklepów również znajduje się 1 nówka w pudełku i 1 wystawiony


Hehe takze okazja HOT

Ps. Szaman, też mam beemke w awatarze
Ale tanio ️
Sam kiedyś kupiłem model z ekspozycji chyba i wszystko ok ️️
jedyny minus tego TV to matryca 60Hz ;/

AKTUALIZACJA:

Racja matryca 120 Hz, ale i tak wysoka cena. Wybralbym jednak Philipsa 55pus6561 za 4000-4100zl.
Edytowane przez: "marcin.elo" sie 23. 2016
marcin.elosie 23. 2016

jedyny minus tego TV to matryca 60Hz ;/


Na szybko znalazłem to "W przeciwieństwie do serii JU6400, w modelu 55JU7000 zastosowano wyświetlacz 120-hercowy, co od razu przekłada się wyższą ostrość obrazów ruchomych."


stąd
benchmark.pl/tes…tml

Więc chyba się mylisz ale jeszcze chwilę poszukam.
Autor
Tak jak pisałem wcześniej od kilku dni siedzę w temacie telewizorów. Naczytalem się także o matrycach, jednak wczoraj w Saturnie dowiedziałem się że nie ma mateycy 120 HZ, a tylko 100 HZ
Szaman1644sie 23. 2016

Tak jak pisałem wcześniej od kilku dni siedzę w temacie telewizorów. Nac …Tak jak pisałem wcześniej od kilku dni siedzę w temacie telewizorów. Naczytalem się także o matrycach, jednak wczoraj w Saturnie dowiedziałem się że nie ma mateycy 120 HZ, a tylko 100 HZ


Ludzie w Saturnie mają pojęcie jak większość ludzi na ulicy. Nie sugerowałbym się ich wypowiedziami. Poza tym czy 100 czy 120 to mniejsza o to, ważne, że nie 50/60 Hz.
Wszystkie informacje jakie udało mi się znaleźć w kilka minut wskazują jednak, że JU7000 ma matrycę 120 Hz.
Zróbcie tak:
Kupcie ten telewizor Thomsona 55" za 1899zł żeby oglądać Panoramę ewentualnie Teleexpress
allegro.pl/tv-…tml
a do filmów bardzo dobry projektor Optomy allegro.pl/pro…tml

Resztę wydajcie na uzupełnienie barku by czas przy oglądaniu filmów mijał w miłej atmosferzerbbsie 23. 2016

Ludzie w Saturnie mają pojęcie jak większość ludzi na ulicy. Nie suge …Ludzie w Saturnie mają pojęcie jak większość ludzi na ulicy. Nie sugerowałbym się ich wypowiedziami. Poza tym czy 100 czy 120 to mniejsza o to, ważne, że nie 50/60 Hz. Wszystkie informacje jakie udało mi się znaleźć w kilka minut wskazują jednak, że JU7000 ma matrycę 120 Hz.


ale jak oglądasz w PALu (50fps) to pracuje przy 100Hz, dopiero gdy oglądasz amerykańska telewizję (NTSC, 60fps) pracuje przy 120Hz
Rooblowsie 23. 2016

Nigdy w życiu nie kupiłbym telewizora z ekspozycji, dziwię się też wszy …Nigdy w życiu nie kupiłbym telewizora z ekspozycji, dziwię się też wszystkim którzy bezkrytycznie je kupują - "bo pincet złoty obniżki, leć Grażyna po piniądze!!".Jednocześnie kupując telewizor "używany" od osoby prywatnej - skłonni są zapłacić co najwyżej połowę kwoty nowego, bo przecież używany. Normalnie śmiech na sali...Niech telewizor w typowym domu pracuje średnio 4 godziny dziennie, przez 7 dni w tygodniu. Ten sam telewizor w sklepie na ekspozycji, pracuje 11 godzin dziennie, przez 7 dni w tygodniu. Gwarancja? Wypalenie "nowego" już na starcie sporo ponad 2 razy większe niż w tym "prywatnym używanym" w którym gwarancja właśnie wygasła, więc jakie to ma znaczenie skoro i tak 90% reklamacji jest odrzucanych z abstrakcyjnych powodów?Jak dla mnie ma znaczenie to, że gdy ktoś/sklep sprzedaje 10, 100 sztuk jednorazowo to jest to zwykle zgodnie z góry założonym planem.

A gdy jedną sztukę sprzedaje osoba prywatna, to większa szansa, że z powodów problemów z konkretnym egzemplarzem (skazy, nierównomierność podświetlenia, piszczenie, buczenie), wysyłaniem na gwarancję i nieuznawaniem wady przez producenta, nie zawsze legalnym pochodzeniem itp.


Z tego powodu wolałem kupić taniej k.graficzną po 6-miesięcznym kopaniu, gdy sprzedawca miał 6 sztuk, w momencie gdy spadła do zera opłacalność kopania. A nie chciałbym takiej, którą jakiś nastolatek podkręcał na 1.5V, by pochwalić się wynikiem kolegom.
matti05sie 23. 2016

Kupiłem TV Samsunga w outlecie Euro. Zapłaciłem ok. 700 zł mniej niż za now …Kupiłem TV Samsunga w outlecie Euro. Zapłaciłem ok. 700 zł mniej niż za nowy. Po odpaleniu w domu okazało się, że jest kurz pod matrycą, co było dość częstą bolączką tego modelu. W poniedziałek zgłosiłem, to na infolinii Samsunga, w środę miałem już nową matrycę.


Ale co ma do tego nowa matryca ?
Bardziej jest to wadliwy montaż, ponieważ matryca jest pół przezroczysta, a pod nią masz kilka warts białego plastikowego dyfuzora, który rozprasza światło LED'owe. To na dyfuzorze przy wymianie matryc zostają tłuste ślady lub ubrudzenia i podświetlenie je eksponuje. Matryca przepuszcza większość światła, dzięki czemu widzimy na niej obraz.

Giorgio89sie 23. 2016

Ale co ma do tego nowa matryca ?Bardziej jest to wadliwy montaż, ponieważ m …Ale co ma do tego nowa matryca ?Bardziej jest to wadliwy montaż, ponieważ matryca jest pół przezroczysta, a pod nią masz kilka warts białego plastikowego dyfuzora, który rozprasza światło LED'owe. To na dyfuzorze przy wymianie matryc zostają tłuste ślady lub ubrudzenia i podświetlenie je eksponuje. Matryca przepuszcza większość światła, dzięki czemu widzimy na niej obraz.Tyle co zapoznałem się z tematem i widząc co zrobiono, to był to był problem z matrycą.
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od Szaman1644. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy