Niestety, ta okazja już wygasła
Samsung Sterylizator UV z ładowarką indukcyjną
Zakończono

Samsung Sterylizator UV z ładowarką indukcyjną

129zł179zł-28%x-kom Okazje
6
Zakończono
Samsung Sterylizator UV z ładowarką indukcyjną
lis 21. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Sterylizator UV GP-TOU020SABWQ
W tym niewielkim pudełku znajdują się specjalne lampy dezynfekujące, które pozwolą pozbyć się wszelkich bakterii i wirusów z Twoich urządzeń. Wystarczy umieścić smartfon, zegarek lub słuchawki zamknąć wieko i nacisnąć przycisk zasilania, aby rozpocząć proces czyszczenia, który trwa 10 minut z każdej strony.

Ze względów bezpieczeństwa dezynfekcja kończy się automatycznie po otwarciu sterylizatora, a magnetyczna pokrywa zapewnia stabilne zamykanie, które jest niemal bezgłośne. Prosta budowa oraz klasyczny kolor urządzenia nie zaburzy wystroju Twojego domu, więc bez obaw postaw go gdzie tylko chcesz, a ono i tak wpasuje się w każde otoczenie.

Sterylizator UV GP-TOU020SABWQ
Potwierdzony efekt dezynfekcji
Dwie firmy, które zajmują się wyłącznie badaniem oraz certyfikują urządzenia, Intertek i SGS! UV-C, potwierdziły że sterylizator UV firmy Samsung spełnia wymogi i usuwa do 99% bakterii i zarazków. Wynik ten zapewnia wysoki poziom i efekt ochrony przed bakteriami, które nie są wstanie zapewnić standardowe środki czyszczące.

Czyszczenie okularów
Ładowanie indukcyjne
Sterylizator do dezynfekcji UV oprócz podstawowej funkcji czyszczenia umożliwia ładowanie indukcyjne wszystkich urządzeń posiadających zgodność z certyfikatem Qi. Nie tylko pozbędziesz się bakterii z Twoich urządzeń, ale również uzupełnisz poziom baterii.

Ładowanie indukcyjne
Aktualizacje społecznościowe
X-kom OkazjeX-kom kody rabatowe
6 Komentarzy
Prześlij Komentarz