Samsung S5 Neo @Media Markt
-14°Zakończono

Samsung S5 Neo @Media Markt

10
sty 29. 2016
Promocja na model Samsung S5 Neo, wcześniejszą cena 1499

10 Komentarzy

Pepper

@mikolajswdn podasz link?

Odradzam ten szajs. Dziewczyna kupiła nowego, nie minął tydzień i zaczął się mulić jak telefon z Androidem z 2012...

K0NR4DSty 30.

Odradzam ten szajs. Dziewczyna kupiła nowego, nie minął tydzień i zaczął się mulić jak telefon z Androidem z 2012...


wystarczy odinstalować śmieci jakie sobie twoja dziewczyna zainstalowała mniej lub bardziej świadomie i telefon bedzie dzialal szybko.
Jak za te cene to telefon jest swietny

Odinstalowałem praktycznie wszystko, czyszczenie w 100% i nadal tak jest. Po prostu większość modeli samsunga to szajs

K0NR4DSty 30.

Odinstalowałem praktycznie wszystko, czyszczenie w 100% i nadal tak jest. Po prostu większość modeli samsunga to szajsTrzeba było kupić Xiaomi albo LeEco i miała by zajebisty telefon za dużo mniejszą cenę......

krzjnaSty 30.

Trzeba było kupić Xiaomi albo LeEco i miała by zajebisty telefon za dużo mniejszą cenę......


Który model Xiaomi jest porównywalny z S5 ?

FotXSty 30.

Który model Xiaomi jest porównywalny z S5 ?


Xiaomi Mi 4c za ok. 1100 zł, zostawia daleko tyle szajsunga.

krzjnaSty 30.

Xiaomi Mi 4c za ok. 1100 zł, zostawia daleko tyle szajsunga.


ale miał być dużo tańszy przecież a jest w tej samej cenie

a ponadto nie jest wodoszczelny - albo uszczelniony, s5 kręci [email protected] ma NFC, czytnik linii papilarnych, kompas, barometr, może być ładowany bezprzewodowo, Corning Gorilla Glass 3 też jest na plus w S5 no i przede wszystkim ten bezkonkurencyjny superAMOLEDowy wyświetlacz, w xiaomi wkurza brak slotu na karty microsd, w syntetycznych testach s5 wychodzi nieco gorzej ale to tylko testy i w praktyce nie sądzie aby było to jakoś mocno zauważalne no i gwarancja mimo wszystko jest pewniejsza niż w xiaomi. Mam kamerkę Xiaomi Yi i jestem zachwycony ale moim zdaniem telefon Mi 4c jednak niema aż takiej przebitki cenowej aby był wart zakupu i ryzyka.

porównanie danych na podstawie gsmarena.com/com…294

FotXSty 30.

ale miał być dużo tańszy przecież a jest w tej samej ceniea ponadto nie jest wodoszczelny - albo uszczelniony, s5 kręci [email protected] ma NFC, czytnik linii papilarnych, kompas, barometr, może być ładowany bezprzewodowo, Corning Gorilla Glass 3 też jest na plus w S5 no i przede wszystkim ten bezkonkurencyjny superAMOLEDowy wyświetlacz, w xiaomi wkurza brak slotu na karty microsd, w syntetycznych testach s5 wychodzi nieco gorzej ale to tylko testy i w praktyce nie sądzie aby było to jakoś mocno zauważalne no i gwarancja mimo wszystko jest pewniejsza niż w xiaomi. Mam kamerkę Xiaomi Yi i jestem zachwycony ale moim zdaniem telefon Mi 4c jednak niema aż takiej przebitki cenowej aby był wart zakupu i ryzyka.porównanie danych na podstawie http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=7512&idPhone2=6033&idPhone3=6294Ale ty o S5 Neo, czy o S5?? Akurat zwykły S5 to faktycznie przyzwoity telefon dla biedniejszych ludzi którym nie zależy na jakości i wyglądzie. Nadal jednak można znaleźć wiele lepszy taniej, np. LeEco x500 za 600 zł.

S5 neo
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy