Niestety, ta okazja już wygasła

Soundbar Samsung HW-Q600B Rabat tylko w aplikacji

lip 10. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Soundbar Samsung HW-Q600B 3.1.2 chSamsung HW-Q600B to soundbar z bezprzewodowym subwooferem, dzięki któremu wzbogacisz dźwięk swojego kina domowego. Technologie Dolby Atmos oraz DTS:X sprawią, że dźwięki będą poruszać się wokół Ciebie i nad Tobą, co zapewni najlepsze wrażenia z odsłuchu. Co więcej, soundbar jest kompatybilny z technologią Q-Symphony. Oznacza to, że głośniki Twojego telewizora zsynchronizują się, co będzie gwarancją wciągającego i mocnego brzmienia. Funkcja ta jest dostępna z wybranymi telewizorami Samsung. Poczuj pełną harmonię między obrazem a dźwiękiem w Twoim domu.

552958_1.jpg

Wielokanałowy dźwięk przestrzennyPrawdziwy dźwięk wielokanałowy w formacie 3.1.2 oraz technologia Acoustic Beam to gwarancja otaczającego Cię brzmienia. 1 kanał subwoofera, 2 kanały skierowane ku górze i 3 kanałów przednich sprawią, że efekty dźwiękowe będą dobiegały z każdej strony. Dzięki temu wrażenie bycia w centrum akcji nie będzie Cię opuszczać. Co więcej, soundbar Samsung HW-Q600B został wyposażony w funkcję dźwięku adaptacyjnego. Dostarcza ona zoptymalizowany dźwięk w oparciu o każdą scenę. Dzięki temu usłyszysz każdy dialog, nawet przy niskim poziomie głośności.

552958_1.jpg

Tryb Gry Pro w soundbarze Samsung HW-Q600BGłośniki skierowane do góry oraz mocne basy sprawią, że soundbar HW-Q600B oferuje dźwięk doskonale zoptymalizowany pod kątem gier. Urządzenie będzie automatycznie synchronizowało się z telewizorem i włączało Tryb Gry Pro od razu po włączeniu konsoli. Co więcej, technologia Samsung Acoustic Beam sprawi, że poczujesz głębię poruszającego się dźwięku. Natomiast dzięki obsłudze HDR 10+ i 4K Video Pass masz gwarancję doskonałego obrazu, a technologia HDMI eARC zapewni realistyczny dźwięk.

552958_1.jpg

Praktyczne i wygodne rozwiązaniaFunkcja Dotknij i Odtwórz pozwoli w prosty i szybki sposób połączyć listę głośnikową HW-Q600B ze smartfonem marki Samsung. Wystarczy przyłożyć telefon do soundbara, a ten automatycznie odtworzy muzykę. Bezprzewodowe połączenie z telewizorem oraz innymi urządzeniami zapewni łączność Bluetooth. Soundbarem możesz także sterować pilotem od telewizora Samsung za pomocą funkcji Jeden Pilot.

552958_1.jpg
Aktualizacje społecznościowe

9 Komentarzy