Niestety, ta okazja już wygasła
Samsung Galaxy s9 z szansą na cenę 1698.99 (akcja Samsung cashback)
-3° Zakończono

Samsung Galaxy s9 z szansą na cenę 1698.99 (akcja Samsung cashback)

14
-3° Zakończono
Samsung Galaxy s9 z szansą na cenę 1698.99 (akcja Samsung cashback)
cze 5. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Wciąż trwa promocja z premią za zakup Samsung Galaxy s9 i s9+:
samsung.com/pl/…ia/

Teraz w morele.net w dobrej cenie z szansą na 500 zł zwrotu w bankomacie (akcja działa - dziś odbierałem cash). Do tego dochodzą kody rabatowe i cqshbacki planetplus i inne goodies. A jak ktoś bierze na FV, to mu wyjdzie finalnie s9 za ok. 900 zl.

PS
Telefon zacny i fajne slow motion
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
Przydałaby się dokładniejsza instrukcja, jak można zbić cenę
14 Komentarzy
Przydałaby się dokładniejsza instrukcja, jak można zbić cenę
Akcja się juz skończyła. Można jeszcze odebrac cashback jeśli przysługuje, ale nowo kupione telefony się nie łapią. W dzień skończenia się promocji taka sama cena pojawiła się np. w media expert itd
Z tego co wiem to do 02.06 była promocja ze zwrotem 500 zł.
Promocja skończyła się 2 czerwca. Czytałem właśnie regulamin
soulfire05/06/2019 22:26

Akcja się juz skończyła. Można jeszcze odebrac cashback jeśli przysługuje, …Akcja się juz skończyła. Można jeszcze odebrac cashback jeśli przysługuje, ale nowo kupione telefony się nie łapią. W dzień skończenia się promocji taka sama cena pojawiła się np. w media expert itd


Dokładnie tak. Zakup musiał być dokonany do 2.06 23:59, także nie wprowadzamy peperrowiczow w błąd.
Masz link w opisie i tutaj: samsung.com/pl/…ia/

Dziala tak:

1. Instalujesz SIM, logujesz się do Samsung Members lub zakładasz konto, jak nie masz.

2. Tydzień później klikasz w baner w tej apce.

3. Kilka dni później przychodzi mail z kodem PIN do bankomatu.

4. Dymasz do bankomatu jak tylko wpadnie na maila PIN i...

Powodzenia
piotr.martyniukCJC05/06/2019 22:27

Z tego co wiem to do 02.06 była promocja ze zwrotem 500 zł.Dokładnie taka informacja również widnieje w doklejonym linku opisu aukcji.
Taka cena byłaby dobra, ale za S9+. Poza tym nadmuchiwanie cen przed akcją promocyjną jest zwykłym chamstwem. Hłałej i Szajsung na czarną listę poleciały.
O ile wiem, to już ta promocja na zwrot się zakończyła?
piotr.martyniukCJC05/06/2019 22:27

Z tego co wiem to do 02.06 była promocja ze zwrotem 500 zł.


Sorry. Mój błąd. Już wyłączyłem. Na stronie promocji jest info, że trwa do wyczrrpania puli, a dopiero jak zniknie strona o promocji, to promocja się skończy. W regulaminie jest sporo bzdur. Np, że wypłaty tylko od czwartku, a sam sprawdzilem, że niezupelnie
Mam takie pytanie 31.05 dostałem info że Z 'przyczyn technicznych byliśmy zmuszeni dezaktywować kod z numerem transakcji"
I dalej
'Ponownie udostępnimy Państwu baner, który umożliwi pobranie nowego kodu do wypłaty 500 złotych z bankomatu'
No faktycznie znów był baner
Ale 04.06 dostałem info o uzupełnienie danych na koncie i że wypłacą w następny czwartek po tygodniu w którym uzupełniłem dane.
Ale skoro promocja się skończyła to czy dadzą ten pin czy nie?
marcinjan05/06/2019 23:54

Mam takie pytanie 31.05 dostałem info że Z 'przyczyn technicznych byliśmy z …Mam takie pytanie 31.05 dostałem info że Z 'przyczyn technicznych byliśmy zmuszeni dezaktywować kod z numerem transakcji"I dalej'Ponownie udostępnimy Państwu baner, który umożliwi pobranie nowego kodu do wypłaty 500 złotych z bankomatu' No faktycznie znów był banerAle 04.06 dostałem info o uzupełnienie danych na koncie i że wypłacą w następny czwartek po tygodniu w którym uzupełniłem dane.Ale skoro promocja się skończyła to czy dadzą ten pin czy nie?


Po pierwsze- ja bym zadzwonił na infolinię. Albo poczekaj max do czwartku na maila z PIN-em. Jak przyjdzie PIN, od razu można iść do bankomatu, który obsługuje promocję Samsung.
Rynek05/06/2019 22:30

Taka cena byłaby dobra, ale za S9+. Poza tym nadmuchiwanie cen przed akcją …Taka cena byłaby dobra, ale za S9+. Poza tym nadmuchiwanie cen przed akcją promocyjną jest zwykłym chamstwem. Hłałej i Szajsung na czarną listę poleciały.


W Media Markt zablokowali sprzedaż. Nagle pojawiły się problemy z dystrybucją. Przez półtorej tygodnia łaziłem i zaglądałem na stronę i nie było ani jednego modelu. Jak się akcja skończyła to nagle wysyp wszystkich kolorów itd.
Edytowane przez Moderatora: "wulgaryzm" cze 6. 2019
Jacc06/06/2019 00:42

W Media Markt zablokowali sprzedaż. Nagle pojawiły się problemy z dy …W Media Markt zablokowali sprzedaż. Nagle pojawiły się problemy z dystrybucją. Przez półtorej tygodnia łaziłem i zaglądałem na stronę i nie było ani jednego modelu. Jak się akcja skończyła to nagle wysyp wszystkich kolorów itd.


Przypadek?Mi przyfarciło. W outlecie rtv euro pojawił sìę 1 w stanie idealnym za 2032 zł, a wczoraj wskoczyła premia.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst