Niestety, ta okazja już wygasła
Samsung Galaxy s10 plus
-284° Zakończono

Samsung Galaxy s10 plus

3.051zł4.200zł-27% Darmowa dostawa DarmowaAllegro Okazje
17
-284° Zakończono
Samsung Galaxy s10 plus
lip 8. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Aktualizacje społecznościowe
Allegro OkazjeAllegro kupony rabatowe
17 Komentarzy
Bestcena - powinno być w tytule jako sprzedawca
code08/07/2019 12:06

Komentarz usunięty


Co właściwie jest z nimi nie tak?
Bestcena to źle?
Pisane sto razy o tej bestcenie. Minimum zaangażowania żeby poszukać. Gwarancja losowa - raz producenta, raz sklepu. Nie dowiesz się dopóki nie masz problemu z telefonem. Ode mnie minus bo nie warto promować taniego produktu od nie do końca rzetelnego sprzedawcy.
bestcena... mróz
LiBrEsS08/07/2019 12:07

Bestcena to źle?


Styczek_08/07/2019 12:06

Co właściwie jest z nimi nie tak?


Kupiłem w marcu na firmę Samsung galaxy note 8 i doszedł działający. Wszystko śmiga i nie mam żadnych zastrzeżeń Obecnie w pełni sprawny
4200? Cena z tyłka
Styczek_08/07/2019 12:06

Co właściwie jest z nimi nie tak?


@LiBrEsS
Firma krzak, udając polską firmę. Ot co.
Ostatnio dużo się takich narobiło, żeby nie podlegać pod polskie prawo pod które Ty podlegasz.

Więc w razie czego możesz ich cmoknąć...
Edytowane przez: "HappyGrzes" lip 8. 2019
HappyGrzes08/07/2019 12:20

@LiBrEsSFirma krzak, udając polską firmę. Ot co.Ostatnio dużo się takich na …@LiBrEsSFirma krzak, udając polską firmę. Ot co.Ostatnio dużo się takich narobiło, żeby nie podlegać polskie prawo.Więc w razie czego możesz ich cmoknąć...


I to w sumie wystarczy jako "rekomendacja" Dzięki!
Serwis od Samsunga to i tak jedno wielkie nieporozumienie. Zrobią wszystko by reklamacji nieprzyjac lub nie serwisować sprzętu. Najpierw szukają podstaw by tego sprzętu nie przyjąć, sam się na nich przejechałem więc jak dla mnie ta ich gwarancja jest nic nie warta.
Edytowane przez: "sebasvp" lip 8. 2019
Dodo_Popo08/07/2019 12:11

Pisane sto razy o tej bestcenie. Minimum zaangażowania żeby poszukać. Gw …Pisane sto razy o tej bestcenie. Minimum zaangażowania żeby poszukać. Gwarancja losowa - raz producenta, raz sklepu. Nie dowiesz się dopóki nie masz problemu z telefonem. Ode mnie minus bo nie warto promować taniego produktu od nie do końca rzetelnego sprzedawcy.


Rękojma I tyle w temacie
Hmm. Miałem w życiu ze 20 telefonów, w tym jakieś 6 smartfonów. Żaden smartfon nie zepsuł mi się w czasie gwarancji. Ze wszystkich miałem przeboje tylko z prehistorycznym Siemensem, pozniej z Galaxy s2, ale może mój błąd, że wpadł mi do wody (gwarancja chyba nie obejmuje, prawda? :)).
Bhaal08/07/2019 12:12

Kupiłem w marcu na firmę Samsung galaxy note 8 i doszedł działający. Wszy …Kupiłem w marcu na firmę Samsung galaxy note 8 i doszedł działający. Wszystko śmiga i nie mam żadnych zastrzeżeń Obecnie w pełni sprawny


wszystko fajnie dopóki się nie zepsuje.
Bestcena czyli urządzenie z Węgier lub innego kraju UE. Równa się problemy z serwisowaniem w Polsce. Z uwagi na brak powrotnego dowodu zakupu z danego kraju. Temat wałkowany od lat na forach
Ostatnio aż screena zrobiłem, odnośnie BestCena
2538827-jEPdY.jpg
Jeśli tel jest nowy i mam dowód zakupu to jak Samsung ma mi tego na gwarancje nie przyjąć?
Przekonałem się na własnej skórze. Nieotwarty=/=Nowy. Kupiony Bóg wie gdzie i odsprzedawany jako nowy. Może mieć tylko 1 dzień od zakupu, ale paragon od komisu/bestceny itd. Jest g#^#$ wart.
Samsung uznaje tylko "oryginalny" dowód zakupu. Oryginalny, znaczy z grubsza tylko z listy sprzedawców na stronie Samsunga.
Edytowane przez: "Wojciech.Majstrzyk" lip 9. 2019
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od DawidBitner. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst