Niestety, ta okazja już wygasła
Samsung Galaxy Active2 44 mm Aluminium czarny
-130° Zakończono

Samsung Galaxy Active2 44 mm Aluminium czarny

899zł999zł-10% Darmowa dostawa DarmowaPlay Okazje
13
-130° Zakończono
Samsung Galaxy Active2 44 mm Aluminium czarny
sty 2. 2021

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Cena regularna z play'a ale wydaje mi się że jest wyższa tak normalnie

Opis ze strony:
Samsung Galaxy Watch Active 2 to niezawodny asystent osobisty, który pomoże zadbać o zdrowie oraz powiadomi Cię o wszystkim, co jest dla Ciebie ważne. Wygląd zegarka idealnie dopasujesz do swoich potrzeb i stylu, co pozwoli Ci poczuć się komfortowo i wyjątkowo. Urządzenie wyposażono w duży wyświetlacz z jednolitym, czarnym ekranem oraz niemal niewidoczną ramką, dzięki czemu możesz zobaczyć na nim jeszcze więcej. Intuicyjną nawigację zyskujesz za sprawą cyfrowego, obrotowego pierścienia umożliwiającego proste przełączenie się między ekranami czy aplikacjami.

Samsung Galaxy Watch Active 2 to świetny trener – automatycznie rozpozna aż 7 aktywności (w tym pływanie), a specjalna funkcja z 7 programami biegowymi będzie monitorować tempo biegu i udzielać rad w czasie rzeczywistym. Ponadto 8 fotodiod umieszczonych z tyłu korpusu będzie na bieżąco śledzić Twoje tętno.

Magnetyczna ładowarka bezprzewodowa umożliwi Ci szybkie i wygodne naładowanie baterii.

Model z kopertą aluminiową.


W opisie info o limitach:
Limity w sklepie internetowym. Niniejsza oferta jest skierowana do klienta detalicznego, P4 Sp. zoo zastrzega sobie prawo do anulowania zamówień w ilości przekraczającej 3 urządzenia lub o wartości powyżej 12000PLN, w okresie nie przekraczającym 30 dni od daty ostatniego zakupu.Ew. 28 sztuk w morelach za tą samą cenę:
morele.net/sma…57/

Jeszcze wersja esim z outletu orange'a za 999 (ale wersja NIE aluminium):
orange.pl/skl…rny
Aktualizacje społecznościowe
Play OkazjePlay oferta play
13 Komentarzy
Prześlij Komentarz