Niestety, ta okazja już wygasła
Samsung Evo Plus 128/64 z darmową dostawą przy zakupie 2 sztuk
661° Zakończono

Samsung Evo Plus 128/64 z darmową dostawą przy zakupie 2 sztuk

24
kwi 28.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Cześć wszystkim.

Na niemieckim Amazonie jest promocja na kartę Samsung Evo 128 oraz 64 PLUS.

Wersja 64 tu
amazon.de/gp/…h=1

Cena za 128 to po przeliczeniu około 86,03 zł za sztukę, ale by mieć darmową dostawę musimy kupić 2.
Karta 64 gb to 10 Euro plus różnica podatku. Cena chyba najlepsza jaka była za oby dwie wersje.

Darmowa wysyłka powyżej 29 Euro.

Karty oczywiście objęte 10 letnią gwarancją.


Pozdrawiam serdecznie.
Aktualizacje społecznościowe
Amazon OkazjeAmazon promocje

Grupy

24 Komentarze
Mając prime dostawa do polski jest za free niezależnie od kwoty czy od 29 ojro?
xBziku28/04/2019 19:41

Mając prime dostawa do polski jest za free niezależnie od kwoty czy od 29 o …Mając prime dostawa do polski jest za free niezależnie od kwoty czy od 29 ojro?


Od 29, a dla non prime jest od 39 bodajże.
Master_Santa28/04/2019 19:42

Od 29, a dla non prime jest od 39 bodajże.


2258178-gltIz.jpgod 29 dla nonprime, a przyznajmniej prime nie mam (nic mi o tym nie wiadomo)
Edytowane przez: "xBziku" kwi 28.
xBziku28/04/2019 19:43

[Obrazek] od 29 dla nonprime, a przyznajmniej prime nie mam (nic mi o tym …[Obrazek] od 29 dla nonprime, a przyznajmniej prime nie mam (nic mi o tym nie wiadomo)


Dojdź do menu z zapłatą to zobaczysz sam. Ja teraz mam przy 1 sztuce 25,63 EUR. Mówię o wysyłce do Polski. Dodałem 2 i mam 39,28 EUR.
Edytowane przez: "Master_Santa" kwi 28.
Master_Santa28/04/2019 19:46

Dojdź do menu z zapłatą to zobaczysz sam. Ja teraz mam przy 1 sztuce 25,63 …Dojdź do menu z zapłatą to zobaczysz sam. Ja teraz mam przy 1 sztuce 25,63 EUR. Mówię o wysyłce do Polski. Dodałem 2 i mam 39,28 EUR.I nie trzeba mieć aktywowanego żadnego prime.
mARC6 min

I nie trzeba mieć aktywowanego żadnego prime.


Hmm, słuszna uwaga. Wychodzi na to, że nie trzeba. To znaczy ja mam PRIME, ale jak wylogowałem się to dalej można było zamówić. Jak zamówiłeś to git. Zmieniłem opis oferty.

A już chyba wiem dlaczego. Mam Prime i widziałem tą ofertę wcześniej, a może teraz zmienili też dla zwykłych użytkowników. To niby jedna z funkcji Prime.
Edytowane przez: "Master_Santa" kwi 28.
Można najpierw zapłacić kartą, a potem zmienić na kartę podarunkową i bonusowe 10€?
mirus20 s

Można najpierw zapłacić kartą, a potem zmienić na kartę podarunkową i bonus …Można najpierw zapłacić kartą, a potem zmienić na kartę podarunkową i bonusowe 10€?


Nie mam pojęcia.
2258536.jpg

Standardowo przy przedmiotach podaja koszty dostawy do Niemiec. Do innych krajow sa tabelki jw.
Edytowane przez: "kocjan" kwi 28.
No taaaa, dla Polaków biedaków Amazon.pl będzie za 20 lat...
selektor28/04/2019 21:12

No taaaa, dla Polaków biedaków Amazon.pl będzie za 20 lat...


Ja nie czuje się przez to biedny a Ty czemu się zaniżasz-poniżasz ? Bądź dumny Polakiem.
Enceladus1 min

Ja nie czuje się przez to biedny a Ty czemu się zaniżasz-poniżasz ? Bądź d …Ja nie czuje się przez to biedny a Ty czemu się zaniżasz-poniżasz ? Bądź dumny Polakiem.


Ja też nie, ale Amazon za takich nas ma...
Mam dwie takie właśnie z promocji. Sprawdzają się świetnie jako magazyn dla nagrań dla kamery samochodowej. Gorąco polecam!
Wg Amazona modele to MB-MC64GA/EU oraz MB-MC128GA/EU, niestety nie ma o nich informacji na polecanym spisie kart SD do rejestratorów jazdy (TUTAJ).
Boję się że to modele podobne do MB-MC64DA/EU lub MB-MC128DA/EU przy których istnieje ryzyko uszkodzenia karty w kamerze.
Czy ktoś korzysta z dokładnie tych modeli i ma jakieś przejścia?
To teraz lepsza ta czy wcześniej zamówiona Kingston Canvas React 128GB V30 MICROSDXC?
pepper.pl/pro…885qnysz11 g, 31 min

Wg Amazona modele to MB-MC64GA/EU oraz MB-MC128GA/EU, niestety nie ma o …Wg Amazona modele to MB-MC64GA/EU oraz MB-MC128GA/EU, niestety nie ma o nich informacji na polecanym spisie kart SD do rejestratorów jazdy (TUTAJ).Boję się że to modele podobne do MB-MC64DA/EU lub MB-MC128DA/EU przy których istnieje ryzyko uszkodzenia karty w kamerze.Czy ktoś korzysta z dokładnie tych modeli i ma jakieś przejścia?MB-MCxxDA to Samsung Evo (karty pomarańczowe), natomiast MB-MCxxGA to Samsung Evo Plus (czerwone - te już nie są polecane do wideorejestratorów)
Do nagrywania video najlepsza Endurance, bo EVO Plus niby 10 lat, ale gwarancja przepada, jak nagrywasz nią. Jestem ciekawy jednak jak to sprawdzą, że nagrywałem nią. Podejrzewam, że Amazon z miejsca oddaje pieniądze, albo wymienia na nową.
Master_Santa:
Do nagrywania video najlepsza Endurance, bo EVO Plus niby 10 lat, ale gwarancja przepada, jak nagrywasz nią. Jestem ciekawy jednak jak to sprawdzą, że nagrywałem nią. Podejrzewam, że Amazon z miejsca oddaje pieniądze, albo wymienia na nową.

Tak się zastanawiam skąd info, że gwarancja przepada skoro producent na opakowaniu podaje, że to "idealny wybór do kamerek sportowych" które każdy wie do czego służą. Dodatkowo widnieje napis 4K UHD więc wiadomo, że chodzi o video.
Jakieś masz doświadczenie z reklamacjami tych kart? Bo właśnie kupiłem taką do drona i ciekawi mnie co dalej jak wyzionie ducha.
2261151.jpgEdit: Doczytałem w warunkach gwarancji i nie ma tam ani słowa o nagrywaniu. Mowa tylko o użytkowaniu karty zgodnie z przeznaczeniem.
Edytowane przez: "adijudy" kwi 29.
adijudy29/04/2019 16:13

Master_Santa:Do nagrywania video najlepsza Endurance, bo EVO Plus niby 10 …Master_Santa:Do nagrywania video najlepsza Endurance, bo EVO Plus niby 10 lat, ale gwarancja przepada, jak nagrywasz nią. Jestem ciekawy jednak jak to sprawdzą, że nagrywałem nią. Podejrzewam, że Amazon z miejsca oddaje pieniądze, albo wymienia na nową.Tak się zastanawiam skąd info, że gwarancja przepada skoro producent na opakowaniu podaje, że to "idealny wybór do kamerek sportowych" które każdy wie do czego służą. Dodatkowo widnieje napis 4K UHD więc wiadomo, że chodzi o video.Jakieś masz doświadczenie z reklamacjami tych kart? Bo właśnie kupiłem taką do drona i ciekawi mnie co dalej jak wyzionie ducha. [Obrazek] Edit: Doczytałem w warunkach gwarancji i nie ma tam ani słowa o nagrywaniu. Mowa tylko o użytkowaniu karty zgodnie z przeznaczeniem.


... zgodnie z przeznaczeniem, czyli m.in. kamery cyfrowe, akcji, ale nie kamery pracujące ciągle (wideorejestratory, monitoring), co zapewne auto miał na myśli. Producenci mają swoje sposoby, by sprawdzić TBW, czyli przebieg karty.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst