Samsung 64GB OTG (USB 3.0) 130MB/s
145°Zakończono

Samsung 64GB OTG (USB 3.0) 130MB/s

5
lip 13. 2016
Pamięć USB 3.0 Samsung Flash Drive DUO to wysokiej klasy wytrzymała obudowa z metalowymi elementami. Posiada przy tym dwa wtyki - standardowy USB i micro USB - dzięki czemu możesz podłączyć ją do wielu rodzajów urządzeń mając przy tym pewność, że Twoje pliki są bezpieczne. Tylko za 68 zł przeceniono z 85 zł.
Aktualizacje społecznościowe
X-Kom OkazjeX-Kom kody rabatowe

Grupy

5 Komentarzy
Słabe to promo, na ceneo normalnie jest za 68,40.
Ale za dostawę już 15 zł sobie liczą, więc ta oferta jest do dupy.
Ale ten strzał też tyłka nie urywa - w Sferisie 7 zł drożej bodaj mają. Po prostu kolejna promocja X-KOMu wklejona trochę na pałę, bo każdy strzał trzeba dodać...
Co prawda jest to zdecydowanie najlepsza oferta z dostępnych, ale czy warta wrzucenia dla tych kilku złotych (czyli ilu w tym przypadku, nawet nie 5%?)? Ja bym polemizował.
FireBirdlip 13. 2016

Ale za dostawę już 15 zł sobie liczą, więc ta oferta jest do dupy.Ale ten s …Ale za dostawę już 15 zł sobie liczą, więc ta oferta jest do dupy.Ale ten strzał też tyłka nie urywa - w Sferisie 7 zł drożej bodaj mają. Po prostu kolejna promocja X-KOMu wklejona trochę na pałę, bo każdy strzał trzeba dodać...Co prawda jest to zdecydowanie najlepsza oferta z dostępnych, ale czy warta wrzucenia dla tych kilku złotych (czyli ilu w tym przypadku, nawet nie 5%?)? Ja bym polemizował.

​nie chcesz. nie bierz. ot co
@up kurde, dzieki. Juz prawie zamowilem, ale w pore mnie uswiadomiles. Uff.
A wracajac na Ziemie: podobnie mozna byloby skomentowac narzekania na okazje maslowo-szynkowo-warzywne, a przeciez chodzi w szerszym zamysle o to, by zminimalizowac odsetek nie-okazji, ktora ta w gruncie rzeczy wlasnie jest. Do tego pendrive sie ponoc grzeje mocniej niz inne.
Ale nie minusuje - kto akurat chce ten konkretny model, czemu ma zaplacic 7 zl wiecej u konkurencji (nie sprawdzalem Allegro, wiec moze roznica jest nawet mniejsza), rozumiem to.
Coś mi się kojarzy, że one są plastikowe i szybko się niszczą? To była opinia odnośnie wersji nie-OTG
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst